‘فاینال فانتزی 7 بازسازی’ هوا شکن اختیار Guide – همه Keycards & M واحد توضیح داد

فاینال فانتزی 7 بازسازی امکانات جدید طول می کشد مقدار زیادی از یاد دعوا رئیس و چند یاد شده بیش از بدنام هوا منفجر یاخوردکننده. در حالی که اغلب دیده می شود به عنوان یکی از ضعیف ترین کارفرمایان در بازی اصلی این تکرار جدید بسیار دشوار است و ویژگی های منحصر به فرد مکانیک است که می تواند به نبرد کمی ساده تر اگر شما می دانید چه باید بکنید. در این راهنما ما را نشان دهد چهار اصلی Keycard مکان برای نگاه کردن و توضیح دهید که چگونه آنها استفاده می شود باید.

هوایی شکن اختیار انتخاب

ff7 remake keycard console
‘فاینال فانتزی 7 بازسازی’ ویژگی های درجه شکن نبرد رئیس. با استفاده از این کنسول برای حذف نقاط را به مبارزه آسان تر است. ‘فاینال فانتزی 7 بازسازی’ در دسترس است بر روی PS4.
شرکت Square Enix

در حالی که شما در میانهی شب کاملا مبارزه او در عین حال داستان خود را با هوا منفجر یاخوردکننده آغاز می شود هنگامی که شما ضربه “محکوم به مرگ” هدف در فصل 7. از شما خواسته می شود به دور از قطعات خود را در کنسول های مختلف, اما آن کمک می کند تا بدانید که آنچه در آن قسمت انجام دهید قبل از اینکه شما شروع به ساخت هر گونه انتخاب های دشوار است.

  • M واحد: غیر فعال کردن این فقط به شما می دهد بیشتر موارد قبل از مبارزه خود را. شما می توانید برخی از Ethers, ققنوس فراز و بالا معجون سازی.
  • هوش مصنوعی برنامه نویسی هسته ای: کاهش درجه شکن بی حس کردن حمله و هسته را می توان به فروش می رسد برای 500 گیل هر.
  • بزرگ بمب افکن: کاهش آسیب های سنگین بزرگ بمب افکن حمله و به شما اجازه استفاده از بمب ها در طول مبارزه.

به طور کلی بهترین گزینه خود را صرف Keycards در برنامه نویسی هسته و بمب افکن هنگامی که شما این شانس. شما همیشه می توانید خرید بیشتر موارد به شما کمک کند تا دفع M واحد انجام نمی دهد بسیار.

بخش 5 Keycard مکان

شما می خواهید به سالن تماشای یک cutscene و سپس وارد یک اتاق با چهار ماموران امنیتی و دو نخبگان ماموران امنیتی است. در سمت چپ از ناحیه قفسه سینه است با اولین پنج بخش 5 Keycards. آن را انتخاب کنید و رویکرد ترمینال میماند. ابر خواهد شد و سپس بحث در مورد چگونه می توان آن را مورد استفاده برای غیر فعال کردن این ربات M واحد است. انجام این کار زمانی که از شما خواسته میشود مگر در مواردی که شما مایل به ایجاد سخت تر روبرو می شوند.

ff7 remake keycard location 1
اولین بخش 5 Keycard محل
شرکت Square Enix

در سراسر بقیه ماموریت شما را به چهار آزمایشگاه-مانند اتاق با این پایانه ها در داخل. هنگامی که شما می دانید آنچه آنها نگاه مانند آنها غیر ممکن است به از دست ندهید.

Keycard 2: در اتاق B7 دو نخبگان Grenadiers و یک افسر امنیتی. بالا رفتن از سطح شیب دار به وجود آوردن و کشتن دشمنان. در پشت اتاق دو پایانه و Barret و Tifa ایستاده خواهد شد هر. این Keycard است که در یک جعبه بعدی به Tifa. این بار شما را مجبور به انتخاب بین برنامه نویسی هسته و بمب افکن است.

ff7 remake keycard location 2
دوم بخش 5 Keycard محل
شرکت Square Enix

Keycard 3: بین B7 و B6 در پشت اتاق با نخبگان شوک سپاهی.

Keycard 4: بالا رفتن از سطح شیب دار از نقطه قبلی و شما را به یک اتاق با سه نخبگان ماموران امنیتی و دو ماموران امنیتی است. شما ببینید Tifa ایستاده توسط یک ترمینال دوباره و Keycard در کنار او است. در حال حاضر شما باید سه کنسول و فقط دو استفاده نشده Keycards. را انتخاب کنید بین هوش مصنوعی و برنامه نویسی هسته M واحد و بمب افکن است.

ff7 remake keycard location 3
یک سوم بخش 5 Keycard محل
شرکت Square Enix

Keycard 5 و 6: رفتن را از طریق درب و تا سطح شیب دار به عنوان شما انجام شده است. شما را به یک اتاق با دو نخبگان ماموران امنیتی و دو نخبگان Grenadiers. وجود دارد دو Keycards اینجا هستید:: یک در یک جعبه بعدی به یک متر و واحد دیگری در طبقه در مقابل گوشه ای از اتاق.

ff7 remake keycard location 4
یک چهارم بخش 5 Keycard محل
شرکت Square Enix

پس از یک نسبتا ساده-دکمه پازل شما وارد این اختیار اتاق که در آن شما قادر خواهید بود به انتخاب کنید تا انتخاب خود را پاداش از قوطی.

برخی از اساسی هوایی شکن مبارزه با راهنمایی

  • آن را به کمک دو شخصیت در حال اجرا درمان در این مبارزه است.
  • را سنگین استفاده از Barret در اینجا قرار دادن عنصری و الکتریکی مواد در نور مسلسل سلاح. او را منبع اصلی خود را از آسیب و بنابراین او را زنده نگه دارید در همه هزینه ها.
  • داشتن یک شخصیت اجرای سد مفردات کمک می کند تا به عنوان به خوبی.
  • استراتژی اساسی است که اجازه Barret انجام بسیاری از حمله در حالی که Tifa و ابر همه چیز ممکن است به او را زنده نگه دارید. استفاده از ابر و Tifa زمانی که هوا شکن مبهوت است و یا زمانی که Barret بیش از حد اشغال شده به مبارزه با.

که همه شما نیاز به دانستن در مورد درجه شکن اختیار در فاینال فانتزی 7 بازسازی.

فاینال فانتزی 7 بازسازی حال حاضر در دسترس است بر روی PS4.

چه چیزی شما فکر می کنم جدید هوایی شکن مبارزه با ؟ آیا شما انتخاب M واحد برنامه نویسی هسته و یا بمب افکن? به ما بگویید در بخش نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im