پیدا کردن بزرگترین مامان قبل از روز مادر

سی بی اس آمریکا | No comments

اگر چه عنوان است که از دور در بسیاری از خانواده ها در این زمان از سال وجود دارد در واقع یک جایزه برای جهان بزرگترین مامان. این یک مجسمه مرد برای برخی از دلیل است, اما آن را هنوز هم چشمگیر عنوان شده است. به همین دلیل است که این Aahs حکاکی شرکت در لس آنجلس cranks از نزدیک به 10 ، 000 از این غنائم در هر سال است.

این بدان معناست که حداقل 10,000 بچه ها می دانید بزرگترین در جهان ، من فکر کردم بچه ها من می دانستم که بیش از حد – منظورم این همیشه برای من واضح – اما زمانی که من آنها را دعوت به دفتر من دوربین نورد به رکورد خود را انتخاب…آنها را متوقف کرد.
 
“ما مطلقا هیچ سرنخی که چه کسی است که” جورج گفت.
 
“این جهان بزرگترین مادر” امت گفت.
 
“می تواند در آفریقا” مریل پیشنهاد شده است.
 
پیدا کردن او خواهد بود یک سوزن در انبار کاه آنها گفت: – اما پیشنهاد من شروع به رسیدن به ما محبت 101 دانش آموزان و در جاده مربیان به دیدن اگر ما می تواند پیدا کردن هر یک از بچه ها که فکر می کنم آنها می دانند که بزرگترین در جهان ،
 
“بله که مال ماست” دو فرزند گفت.
 
“چه چیزی باعث می شود مادر خود را بهترین در جهان است؟” جورج پرسید.
 
“ما نیاز به ملاقات کرد قبل از او نیاز دارد در حال ملاقات” گفتند.
 
ما صحبت به بیش از یک دوجین بچه ها و هر یکی به ما یک دلیل بسیار قانع کننده که چرا مادر خود را بهترین است.
 
“او tucks من در شب و او بسیار محبت” است. “او واقعا یک قلب بزرگ است.”
 
خدمه من تحت تاثیر قرار گرفته بود اما هنوز هم سخت فشرده برای انتخاب برنده. وقتی که من پرسید که اگر آنها شنیده دیگر بچه ها می گویند هر چیزی به مادر خود ندارد امت گفت: “من در واقع نمی, هیچ.”
 
وقتی از او پرسیدم چگونه به آشتی که مریل گفت: “هر کودکی می تواند یک مادر مناسب برای آنها است.”
 
“عزیم من دوست دارم آنچه شما فکر میکنید که” امت گفت. “شاید به همین دلیل آنها را به بسیاری از کسانی که غنائم – همه جهان بهترین مادر برای آنها است.”
 
این یک نمایش لحظه ای – که منجر به این مشخصه لحظه: “من تقریبا از 10 سال من احساس می کنم مثل من اقتباس کرده اند به فکر می کنم که این مادر است که بهترین مادر” امت گفت.

من می توانید ببینید این کارت در حال حاضر: “عزیز مادر من اقتباس کرده اند به فکر می کنم شما بزرگترین در جهان.”
 
او را خواهی آن را دوست دارم چرا که او را دوست دارد همه چیز را در مورد آنها — و این چیزی است که باعث می شود او یکی از بسیاری از جهان بزرگترین.

© 2020 CBS Interactive, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>