فوران آتش در هیئت مدیره کشتی نیروی دریایی در سن دیگو مجروح شدن 17 ملوان

سه-زنگ خطر آتش سوزی صبح روز یکشنبه در هیئت مدیره USS Bonhomee ریچارد در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو, نظامی, مقامات گفت. حداقل 17 ملوانان و چهار غیر نظامی فرستاده شد به بیمارستان برای “غیر تهدید کننده زندگی صدمات” با توجه به نیروی دریایی است. همه در شرایط با ثبات که از یکشنبه شب.

شعله را شکست و در مدت کوتاهی قبل از ساعت 9 صبح به وقت محلی و علت آتش سوزی در دست بررسی است. تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد خدمه پاسخ و دود در هوا. سن دیگو آتش نشانی که کمک در شرایط اضطراری وجود دارد گفت: یک انفجار.

USS Bonhomme ریچارد یک 840 فوت amphibious assault کشتی و نیروی دریایی گفت: وجود 160 ملوانان در هیئت مدیره در زمان حادثه. همه پرسنل به حساب, در نیروی دریایی است. معلوم بود که در آن پردازنده آتش سوزی آغاز شده است. مقامات در ابتدا گفت: یک فرد برای درمان, دود استنشاق.

“ما سپاسگزار برای سریع و فوری پاسخ از محلی پایه و کشتی آتش نشانان روی عرشه ناو یو اس اس Bonhomme ریچارد گفت:” دریاسالار مایک Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی. “افکار و دعاهای ما با ما BHR ملوانان خانواده های آنها و ما پاسخ گوی اضطراری که در ادامه به مبارزه با آتش است.”

آسوشیتد پرس گفت: این کشتی بود تحت تعمیر و نگهداری روزمره در زمان آتش است. سن دیگو خانه بندر برای Bonhomme ریچارد.

در نزدیکی کشتی های نیروی دریایی یو اس اس جرالد و USS راسل “منتقل اسکله به یک اسکله دورتر از آتش” مقامات گفت: بعد از ظهر یکشنبه. مقامات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی یکشنبه شب که از 1800 پا با محیط ایجاد شده در اطراف USS Bonhomee ریچارد.

سن دیگو رئیس آتش نشانی گفت: آتش سوزی می سوزاند برای روز. Lawrence B. برنان استاد ادارهء نیروی دریایی و بین الملل دریایی در دانشگاه فوردهام در نیویورک گفت: AP که آتش می تواند مخرب به خصوص اگر آن را به اتاق موتور و دیگر فضاهای تنگ.

“گرمای آتش را از این طبیعت می تواند پیچ و تاب و فولاد و است که می تواند یک مشکل عمده برای هر کشتی,” او گفت:. “در یک کشتی, آن را حتی بیشتر از یک مشکل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im