هشتگ #FireChuckTodd روند در توییتر یک شبه به عنوان MSNBC لنگر در مواجه با رسانه های اجتماعی برای واکنش به نقل از یک ستون که توصیف برنی ساندرز حامیان به عنوان یک “دیجیتال brownshirt تیپ.”

در طول یک شنبه بخش در نیوهمپشایر اولیه وقوع امروز تاد شکایت در مورد اینکه بر روی “دریافت پایان برنی آنلاین تیپ” قبل از نقل مقاله ای توسط جاناتان گذشته در سدی که تشبیه حامیان یهودی نامزد به نازی طرف مقابل باید.

تصمیم خود را برای نقل قول محافظه کار خروجی خشم حامیان سناتور ورمونت که در زمان #FireChuckTodd برچسب و توصیف بخش به عنوان “غیرقابل دفاع.”

میزبانی یک پانل بحث و گفتگو در MSNBC دیروز, تاد گفت: “من می خواهم برای آوردن چیزی که جاناتان گذشته قرار داده و در سنگر امروز, و آن را در مورد چگونگی و اموزش ما تمام شده است در پایان دریافت از برنی آنلاین تیپ.

MSNBC host Chuck Todd at SXSW
چاک تاد در سال 2017 SXSW کنفرانس و جشنواره در Austin, مرکز همایش در 13 مارس 2017 در Austin, Texas.
Amy E. قیمت/گتی ایماژ برای SXSW

“در اینجا چیزی است که او می گوید:” هیچ نامزد دیگر است چیزی شبیه به این نوع دیجیتال brownshirt تیپ. منظورم به جز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این سوال هیچ یک از درخواست این است: چه می شود اگر شما می توانید برنده در انتخابات ریاست جمهوری بدون آنلاین اوباش?’

“”اگر ما در حال حاضر زندگی در یک جهان که در آن داشتن یک قلدری کشت و رسانه های اجتماعی ارتش در حال اجرا در اطراف ظاهر هر کسی که چوب سر خود را به بالا یا یک عنصر مهم و یا نشانگر مهم از موفقیت?'”

پس از او به پایان رسید به نقل از آخرین ستون برای سنگر شخص خود را MSNBC میزبان Andrea Mitchell به سادگی گفت: “وای” و واشنگتن پست مقاله نویس اموزش مارکوس بعد گفت: عبور او به عنوان خوانده شده “واقعا افسرده.”

“من می دانم که همه ناجور در مورد این, اما شما را دیدم MAGA تجمع که آماده در اطراف در اینجا” تاد گفت. “مردم وجود دارد که از سه یا چهار متحده است. این مثل این است که برنی.”

پاسخ به کلیپ تاد به نقل از سدی ستون در روز دوشنبه ساندرز’ speechwriter دیوید sirota را از دست توئیتر خود نوشت: “MSNBC به نظر می رسد بسیار وحشت زده است که رای دهندگان عادی و بسیاری از آنها استفاده از اینترنت در واقع ممکن است به مشارکت در تصمیم گیری که چه کسی برنده انتخابات ریاست جمهوری.”

سناتور ساندرز’ ملی دبیر مطبوعاتی Briahna خاکستری نیز وزن در برابر تاد اظهارات گفت که او تا به حال نشان داده شده است “تحقیر” برای مردم عادی است.

او در توئیتر خود نوشت: “‘دیجیتال پیراهن قهوه ای تیپ.’ این که چگونه ما یهودی نامزد حامیان هستند که شرح داده شده اند MSM. تحقیر نشان داده شده است برای مردم عادی است که واقعا چیزی است.”

با استفاده از #FireChuckTodd برچسب دموکرات کنگره نامزد جن پرلمن گفت: تاد بخش بود “غیرقابل دفاع.”

“به عنوان یک شخص یهودی که آگاه نیمی از برنی خانواده به قتل رسید در holocuast او بهتر می داند,” پرلمن توییتی. “ما نه نازی ها. خدا MSM باعث می شود من بیمار و ما فقط گرفتن آغاز شده است.”

این مقاومت مواجه پادکست میزبان هارون Maté نوشته شده: “در علاوه بر این به #FireChuckTodd — #WhyDidYouHireChuckTodd?”

نیوزویک در تماس است MSNBC نظر و به روز رسانی خواهد شد این مقاله با هر پاسخ.

در زمان نوشتن این #FireChuckTodd برچسب هفتم در ایالات متحده در توییتر روند نمودار با دور 24,000 توییتهایی با استفاده از این عبارت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im