شلیک پلیس به اتهام قتل برای استفاده از سبد در لاتینی, مرد

ریو رانچو, New Mexico — یک افسر سابق پلیس در نیومکزیکو متهم شد پنج شنبه با قتل درجه دوم پس از مقامات گفت که او کشته لاتین بازداشت شدگان او قرار داده بود در یک سبد. دولت دادستان کل هکتور بلدرس گفت: او در زمینه اتهامات سابق لاس کروسس افسر پلیس کریستوفر Smelser در مرگ آنتونیو Valenzuela.

پلیس می گویند Smelser اعمال chokehold پس از تعقیب پا در ماه فوریه پس از Valenzuela فرار در طول یک ترافیک متوقف شود.

پس از تعقیب Smelser شنیده می شود پلیس تصویری و گفت: “من قصد دارم به (expletive) چوک شما بیرون برو.”

Valenzuela بود در صحنه مرده. پزشکی قانونی مشخص شد او از asphyxial صدمات.

Smelser که سفید است در ابتدا به اتهام قتل نفس و بعد از آن از کار اخراج شدند.

fired-las-cruces-new-mexico-police-officer-christopher-smelser.jpg
اخراج Las Cruces, New Mexico افسر پلیس کریستوفر Smelser Las Cruces, New Mexico اداره پلیس / AP

در یک بیانیه بلدرس گفت که او مصرف بیش از پیگرد قانونی Smelser از سوم قضایی دفتر دادستان منطقه در لاس کروسس و “تمرکز بر مناسب اتهامات خشونت آمیز و خطرناک chokeholds.”

Smelser وکیل Amy L. اورلاندو به نام اتهام جدید غمگین و پیشنهاد آن را به یک حرکت سیاسی به معنای گرفتن سرفصل.

“افسر Smelser با استفاده از یک تکنیک است که تحریم شده توسط وزارت. او آموزش دیده در روش. و ناگهان آن را ممنوع کرد و پس از او یک جنایتکار” اورلاندو آسوشیتدپرس گفت.

تجدید نظر اتهام آمد به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات جاروب ملت در پی پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. تظاهرکنندگان فشار قرار داده و در ادارات پلیس به تغییر سیاست های مربوط به استفاده از زور و تعامل با سیاه, لاتین ها و آمریکایی های بومی ساکنان.

مرگ Valenzuela تولید مشابه تظاهرات در لاس کروسس فقط 46 مایلی شمال مرز مکزیک. اعضای خانواده از Valenzuela به نام به حال برای به روز رسانی اتهام Smelser.

برخی از معترضان گفت: کشتار مصور خشونت برخی از مکزیکی آمریکایی از پلیس و نسبت آن به فلوید را کشتن.

ماه گذشته بلدرس به نام برای استفاده از زور در سیاست خواهد بود که مدون در قانون دولت نیاز به دوربین بدن و ممنوعیت chokeholds در میان چیزهای دیگر.

به عنوان رئیس دولت اجرای قانون آکادمی هیئت مدیره بلدرس در سال 2016 به نام یک کمیته از کارشناسان برای نقد و بررسی هر چه نیومکزیکو شهری و شهرستان سازمان های اجرای قانون به بررسی استفاده از نیروی کشنده توسط خود افسران.

در زمان سانتافه جدید, مکزیک گزارش داد که این حرکت به نظر می رسید به ارائه چشم انداز ایجاد یک ایالت استاندارد برای دست زدن به تیراندازی توسط پلیس.

یک گزارش با توصیه های تدوین شد در سال 2017 اما موفق به دست آوردن کشش به عنوان بسیاری از ادارات پلیس گفت: یک سال بعد از آن که آنها تا به حال حتی موفق به دریافت توصیه های سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im