اخراج هوش جامعه watchdog می شکند سکوت

مایکل اتکینسون جامعه اطلاعاتی watchdog که رفتار خلاف کاران شکایت که منجر به رئيس جمهور تهمت را استیضاح در بیانیه ای دو صفحه ای بیانیه ای در حذف او از نقش یکشنبه شب. در این بیانیه اتکینسون کرد و گفت: “صادقانه مرخص” وظایف خود را به عنوان بازرس کل و خود را صرف نزدیک به دو دهه کار حرفه ای در خدمت “بدون توجه به حزبی به نفع و یا ترس سیاسی.”

آقای ترامپ اعلام کرد کمتر از 48 ساعت قبل از آن که او تا به حال رها Atkinson, چه کسی رئیس جمهور منصوب کرده بود به عنوان جامعه اطلاعاتی بازرس کل در سال 2018 از وظایف خود را به خاطر آقای ترامپ “دیگر” تا به حال اعتماد به نفس در او.

“این سخت است نه به فکر می کنم رئیس جمهور دست دادن اعتماد به نفس در من مشتق از من داشتن صادقانه من مرخص تعهدات قانونی به عنوان یک نهاد مستقل و بی طرف بازرس کل و از من تعهد به انجام این کار” اتکینسون نوشت: در این بیانیه است.

روند اخبار ”

اتکینسون نوشت که او “از نظر قانونی موظف” به مطمئن شوید که خبرچین تا به حال محرمانه بودن و حفاظت از پادشاهی. او نیز صادر شده درخواست تجدید نظر به دیگر می شود خبرچین کار برای دولت فدرال است.

FILE PHOTO: Intelligence Community Inspector General Atkinson arrives to testify at a House Intelligence Committee closed-door hearing on a whistleblower complaint about President Trump's dealings with Ukraine, on Capitol Hill in Washington
سپس-جامعه اطلاعاتی بازرس کل مایکل اتکینسون دیده می شود پس از رسیدن به شهادت در اکتبر 4, 2019 خانه کمیته اطلاعات بسته-درب شنوایی بر خلاف کاران شکایت در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین است. جاناتان ارنست / ایسنا

“مردم آمریکا شایسته صادقانه و موثر دولت است. آنها در حال شمارش را بر شما مجاز به استفاده از کانال های شجاعانه صحبت می کنند – وجود دارد هیچ ننگ در انجام این کار” اتکینسون نوشت. “لطفا اجازه نمی دهد که حوادث اخیر به سکوت صدای خود را.”

در طول یک coronavirus نیروی کار جلسه روز شنبه آقای ترامپ گفت که او می دانست که هویت خلاف کاران و ضمنی آن را یک راز نیست. او همچنین اصرار داشت که به عنوان رئیس جمهور او را “حق مطلق” را به آتش اتکینسون گفت: “من فکر کردم او وحشتناک کار” و تماس او را “یک رسوایی است.”

“او در زمان whistleblower گزارش که معلوم شد جعلی در مورد, گفتگو با اوکراین در زمان گزارش آورده و آن را به کنگره با اورژانس” آقای ترامپ گفت.

آقای ترامپ نیز متهم اتکینسون بدون شواهد بودن حزبی. اتکینسون که مشغول به کار در وزارت دادگستری ایالات متحده برای بیش از یک دهه یکشنبه گفت که او “صرف تمام 17 سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک کارمند دولتی اقدام بدون توجه به حزبی به نفع و یا ترس سیاسی.”

اگر چه توسط قانون و آقای اتکینسون بود که در خدمت اضافی 30 روز پس از کنگره مطلع شد خود را حذف او به جای آن قرار داده شده در فوری مرخصی اداری با توجه به یک منبع آشنا با این موضوع.

حذف او برانگیخته دو حزبی نگرانی از نمایندگان مجلس که پرسش در مورد دلیل خود را برای بیمارستانها در حال تمام شدن.

در روز شنبه حزب جمهوری خواه و سناتور چاک Grassley در بیانیه ای گفت که کنگره شده بود “شفاف” است که نوشته شده است دلیل باید با توجه به زمانی که IGs برداشته شد برای عدم اعتماد به نفس. “جزئیات بیشتر مورد نیاز از سوی دولت” آقای Grassley گفت.

سوزان کالینز سناتور جمهوری خواه از ایالت مین گفت: اتکینسون حذف “بود موجه نیست.”

اتکینسون بود که در مراحل اولیه از آنچه که در نهایت استیضاح پرس و جو در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. در تاریخ 12 اوت سال 2019 یک whistleblower شکایت در مورد تعامل بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky.

با توجه به متن تماس بود که بعد از آن منتشر شد که خلاف کاران گفت: “من با دریافت اطلاعات از چند آمریکا و مقامات دولتی که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا با استفاده از قدرت خود را به درخواست دخالت از یک کشور خارجی در سال 2020 آمریکا. این دخالت شامل, در میان چیزهای دیگر فشار یک کشور خارجی به بررسی یکی از رئیس جمهور های اصلی داخلی و رقبای سیاسی.”

فدرال قانون تصریح می کند که بازرس کل باید بررسی هر گونه گزارش از یک “نگرانی فوری” توسط یک کارمند از جامعه اطلاعاتی و تعیین کند که آیا آن “به نظر می رسد معتبر” در عرض دو هفته. آن است که اگر بازرس کل باید و سپس گزارش آن به مدیر اطلاعات ملی که دفتر مسئول نظارت بر این کشور 17 سازمان های اطلاعاتی.

اتکینسون به این نتیجه رسیدند که شکایت معتبر بود به اندازه کافی در نظر گرفته شود یک “نگرانی فوری” و در اوت 26, او با ارسال نامه ای به, پس از اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر که در سمت چپ موقعیت در ماه فوریه است. در ماه سپتامبر اتکینسون در نامه ای به مجلس هوش کمیته نشان داد که مگوایر تصمیم به ارسال شکایت به کنگره است.

اتکینسون را حذف و آخرین در یک سری از ousters در بالای جامعه اطلاعاتی صفوف بسیاری از آن شده اند متمرکز در دفتر مدیر اطلاعات ملی. در ماه فوریه مگوایر بود جای فعلی سرپرست ریچارد Grenell که در خدمت به صورت همزمان به عنوان سفیر ایران در آلمان است. مگوایر سپس دوم در فرمان حرفه ای سازمان سیا رسمی اندرو هالمن بود نیز حذف شده است.

آقای ترامپ سپس دوباره نامزد جمهوریخواه کنگره جان Ratcliffe تگزاس که قبلا انصراف خود را از نامزدی در میان موشکافی از امنیت ملی اعتبار دائمی DNI موقعیت — هر چند معلوم نیست که تایید روند ممکن است شروع.

در اوایل این ماه Grenell همچنین اعلام کرد حذف از اقدام مدیر مرکز ملی مبارزه با تروریسم (NCTC) شغلی هوش رسمی اهل طریق و همچنین به عنوان معاون او. آقای ترامپ نامزد کریستوفر میلر سابق نیروهای ویژه ارتش, افسر به جای Travers. این NCTC بالا دو موقعیت را پس از پر شده است در یک اقدام اساس دو شغلی دیگر مقامات در انتظار میلر تایید.

ODNI گفت: بیش از آخر هفته که جدید اقدام هوش جامعه بازرس کل خواهد بود توماس Monheim حرفه ای, مقام اطلاعاتی که اخیرا مشاور عمومی از National Geospatial-Intelligence Agency.

کاترین واتسون و فضل Segers کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im