آتش نشانان نجات 6 سگ از سوختن خانه و احیای یکی

آتش نشانان نجات شش سگ از سوختن خانه در واشنگتن سهشنبه, مقامات گفت: CBS News. با تشکر برای تلاش های خود را تمام سگ جان سالم به در برد.

DC آتش و EMS نامیده می شد به شعله های اطراف ظهر ویتو Maggiolo یک اطلاعات عمومی افسر با گروه گفت: CBS News. آن را در زیرزمین یک داستان دو ردیف خانه.

چهار نفر در حال حاضر تخلیه در زمان اولین پاسخ دهندگان وارد شده و نبود مجروح اما سگ ها هنوز در داخل Maggiolo گفت.

“هنگامی که ما در جستجوی یک ساختمان ما برای کسانی که به دام افتاده و ما نیز به دنبال حیوانات هستند که به دام افتاده” Maggiolo اشاره کرد. “حیوانات بخشی از مردم و خانواده ها است. آنها اغلب بسیار با ارزش به آنها.”

پس از صرفه جویی در پنج سگ آتش نشان کشف یک ششم, دروغ ناخودآگاه در زیرزمین در زیر یک جدول Maggiolo گفت. یک عضو گروه نجات تیم ملی انجام شده سگ و کار با دیگر آتش نشانان برای احیای آن است.

تلاش های خود دستگیر شدند, در ویدئو و نوشته شده توسط گروه در توییتر. در این فیلم که اولین پاسخ دهندگان دیده می شود اقدام به سگ اکسیژن و آب به کمک خنک کردن آن است.

گروه توییتی در اوایل بعد از ظهر سه شنبه بود که آن را قادر به گرفتن آتش تحت کنترل “با وجود گرمای شدید از روز و درهم و برهمی شرایط داخل.” هیچ آتش نشان زخمی شدند, Maggiolo گفت.

“هنگامی که ما در جستجوی قربانیان در آتش بدیهی است که اولویت اول ما این است که زندگی انسان اما ما انجام خواهد داد هر چه ما می توانیم به کسانی که حیوانات برای ایمنی” Maggiolo گفت. “ما در حال آماده شده برای این نوع از حوادث است.”

او گفت: تفاهم شد که برخی از سگ ها باقی ماند و با صاحبان آنها, اما دیگران گرفته شد به نزدیکی حیوانات نجات سازمان به بیشتر ارزیابی توسط یک دامپزشک.

گروه توییتی در روز سه شنبه بعد از ظهر که محققان در صحنه آتش برای تعیین چه چیزی باعث آن است. آن weeted که هشدار دهنده دود بودند “اما در حال حاضر غیر قابل جراحی” در خانه.

“اگر این شعله در زمان در شب, نتایج می توانست غم انگیز” این گروه هشدار داد. “آتش می سوزد و سریع و کار دود آلارم به شما کسانی که ارزش ثانیه را با خیال راحت فرار از سوختن خانه.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im