شلیک ناو یو اس اس تئودور روزولت فرمانده در معرض نظامی عمیق فرهنگ پنهان کاری حتی در همه گیر


USS Theodore Roosevelt Brett Crozier secrecy coronavirus
نیروی دریایی آمریکا ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت است کمک tugboats به خانه در بندر نورفولک نیروی دریایی ایستگاه 29 مه 2003 در نورفولک ویرجینیا. روزولت چپ نورفولک در ژانویه 6 برای تمرین و پس از آن رفت و به طور مستقیم به خاورمیانه در حمایت از جنگ در عراق.
مایک Heffner/گتی

یک ویدیو ارسال شده در Facebook توسط یک ملوان پردازنده یو اس اس تئودور روزولت می گوید همه چیز وجود دارد که می گویند درباره شلیک نیروی دریایی سروان. برت Crozier در مورد چه چیزهایی نگاه به ملوان یا سرباز زمانی که آنها در خارج وجود دارد انجام شغل خود را نسبت به این دیدگاه از یک میز در واشنگتن, DC.

صدها نفر از ملوانان بودند مفت عرشه ناو هواپیمابر فریاد کف و تشویق برای خود C. O. پس از او برطرف شد از فرمان توسط وزیر نیروی دریایی توماس Modly.

“این است که چگونه شما ارسال یکی از بزرگترین کاپیتان شما تا به حال,” فیلم ساز روایت به عنوان شما را تماشا ملوانان شلوغ هم تشویق “… مرد برای مردم است.”

علت رسمی برای کاپیتان Crozier را آتش نشان “بسیار ضعیف قضاوت” در آوردن با توجه به گسترش coronavirus در میان خدمه خود را. او با ارسال نامه ای خواستار کمک به “نشان داد بسیار ضعیف قضاوت در وسط یک بحران” Modly می گوید. “به دلیل آنچه که آن را انجام داده است که آن را ایجاد یک طوفان. آن را ایجاد شک و تردید در مورد این کشتی توانایی رفتن به دریا اگر به آن نیاز دارد. آن را ایجاد شک و تردید در میان خانواده ها در مورد سلامت خود ملوانان که کاملا غیر ضروری چیزی که در میان بحران است.”

شلیک کاپیتان Crozier حلقه فشار سیاسی از بالا به خصوص به این دلیل که کاپیتان کشتی رفت و در نگرانی خود را برای سلامت و ایمنی از هزاران نفر از ملوانان تحت فرمان او.

اما Crozier را شلیک شده است همچنین این فرصت را به یاد بگیرند که نظامی عمل توسط خود مجموعه ای از قوانین و اجرای دقیق نظم و انضباط نظم و دقیقا به دلیل آن است که نظامی است. این را در نظر بگیرید: پس از سال, 10 ارشد و افسران نظامی از جمله دو ژنرال رها شده اند از دستورات نظامی خود را برای انواع تخلفات. آن را یک بیماری همه گیر اما یک پنجره را به درک بسیار متفاوت فرهنگ است.

  • ژانویه: سرهنگ درک استوارت فرمانده 14th عملیات در پایگاه نیروی هوایی کلمبوس, می سی سی پی برطرف شد فرماندهی بیش از “یک دست دادن اعتماد به نفس در توانایی های خود را به فرمان.”
  • ژانویه: کل فرماندهی تیم در شارژ دریایی سپاه استخدام, ایستگاه کلیولند رهبری مسلح ، براندون کوری هستند رها برای “عام و عملکرد است.”
  • ژانویه: مسلح ، ژنرال ویلیام کولی فرمانده نیروی هوایی آزمایشگاه تحقیقاتی رها از فرمان “به دلیل از دست دادن اعتماد به نفس در توانایی های خود را به سرب مربوط به اتهام سوء رفتار است که در حال حاضر در دست بررسی”
  • ژانویه: Cmdr. باب بون فرمانده ناوشکن USS Decatur, رها “با توجه به از دست دادن اعتماد به نفس در توانایی های خود را به فرمان.”
  • ژانویه: سرهنگ سرهنگ رالف فیتهرستن افسر فرمانده دریایی جنگنده حمله اسکادران 225 است رها از فرمان پس از پرواز بیش از حد کم و خیلی سریع در طول یک از غروب آفتاب مراسم در میرامار در کالیفرنیا.
  • فوریه: Cmdr. William B. Swanbeck فرمانده زیردریایی USS مونپلیه است مجرم در یک دادگاه نظامی برای داشتن رابطه نامناسب با یک مرد داوطلب خدمت سربازی است. او بوده است رها وظیفه در سال 2018 است.
  • مارس: نیروی دریایی سروان. Michael O. Enriquez فرمانده سپاه تفنگداران دریایی زمینه آموزش پزشکی گردان غرب رها فرماندهی برای “از دست دادن اعتماد و اعتماد به نفس.”
  • مارس: دریایی سپاه ستوان سرهنگ کلینتون Kappel و فرماندهی تیم از 3 گردان, 6th دریایی هنگ رها شدند از وظایف خود را “به دلیل از دست دادن اعتماد و اعتماد به نفس.”
  • مارس: سرهنگ James V. لاک فرمانده 128 هوا سوخت گیری بال از گارد ملی ویسکانسین است که رها از فرمان بر “از دست رفته اعتماد به نفس … بر اساس فرمان آب و قضاوت ضعیف و اتهام سوء رفتار.”
  • Brig. ژنرال رونالد Stephens فرمانده منطقه ای بهداشت و درمان فرماندهی اروپا و رها از فرمان پس از بررسی سوء رفتار.

Farwell آقا آن شده است لذت #WEARETRSTRONG #MYCO #TR

ارسال شده توسط Michael واشنگتن در یکشنبه, مه 3 سال 2020

در توجیه خود شلیک Crozier, Modly می گوید: “در هیچ زمان انجام C. O. رله سطوح مختلف زنگ که من همراه با بقیه جهان آموخته شده از نامه خود که آن را منتشر شد دو روز بعد.”

Crozier چهار-صفحه نامه منتشر شد در اوایل این هفته در سان فرانسیسکو کرونیکل. در آن نامه Crozier هشدار داد که اگر مراحل را گرفته نشده برای منزوی کردن و درمان خدمه خود را از 4,800 ملوانان شیوع کروناویروس در کشتی خود را—پس از آن مشکوک شامل بیش از 100 ملوانان—خواهد به سرعت در حال گسترش است.

“در حالی که ما ممکن است در جنگ سنتی حس” Modly می گوید در توضیح تصمیم خود را برای از بین بردن Crozier از فرمان “نه ما واقعا در صلح است. … شاید بیشتر از در گذشته ما نیاز به فرماندهان با قضاوت بلوغ و رهبری خونسردی تحت فشار به درک عواقب اقدامات خود را ظرف مدت که بزرگتر پویا استراتژیک زمینه.”

Modly خود را یک نیروی دریایی آکادمی فارغ التحصیل و با تجربه اجرایی که به خدمت در نیروی دریایی مواضع قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت احتمالا هر چه غیر نظامی ارشد را انجام داده اند حتی اگر در نهایت ثابت می شود بسیار محبوب حرکت می کند.

هر چند این موسسه دریایی ایالات متحده می گوید که رهبران نیروی دریایی در اقیانوس آرام را توصیه نمی Crozier را حذف و آن را روشن است که سفارشات رفته اند در دو هفته گذشته از پنتاگون رهبری که هیچ جزئیات جدید در coronavirus گسترش درون نظامی باید منتشر شود. از نیروی دریایی همسران به فرماندهان مردم گفت خفه شو. تصادفا شده است وجود دارد کاهش ناگهانی در میزان اطلاعات بیرون آمدن از سازمان های نظامی و پایگاه های خود در یک زمان هنگامی که coronavirus فراگیر از طریق خدمات مسلح.

به قول کاپیتان Crozier او گفت: دقیقا همان است که در حال حاضر معروف نامه ای با این استدلال که ایمنی باید اول بیش ماموریت: “ما در جنگ.” و آن این است که به همین دلیل است که او از کار اخراج شد. روال سفت و سخت از سلسله مراتب و فرماندهی حکومت.

کاپیتان Crozier صحبت کرد. و در انجام این کار او مرتکب گناه کبیره از نظامی است که برای رفتن و گرفتن یک مشکل در خارج از خانواده است. مانند دیگر 10 فرماندهان ارشد که رها شده اند در سه ماه گذشته Crozier شلیک شرح زیر است قوانین داخلی و سنت است که افتخار زنجیره ای از فرمان ، از ملوان به فرمانده این قوانین به نظر نمی آید مانند طالب عدالت است. و در واقع نظامی بی رحم موسسه در زمان صلح و دقیقا به اطمینان حاصل شود که هیچ کس اشتباه در مورد اهمیت قوانین زنجیره ای از فرمان و دستورات در زمان جنگ.

بدون شک وجود دارد که به ملوانان روی عرشه کشتی خود را و قطعا به یک غیر نظامی جهان گرسنگی برای هر نوع از رهبری کل این حادثه به نظر می رسد مانند عذاب سیاسی. و در واقع آن احتمالا است. هیچ کس در پنتاگون در ماه گذشته به نظر می رسد مایل به بیرون رفتن در اندام و خطر کاخ سفید خشم در صحبت کردن.

“خورشید تنها می درخشد بر روی یک فرد در حال حاضر گفت:” یک افسر نظامی ارشد از چند هفته پیش در lamenting افزايش خوشحال بحث بیرون آمدن از پنتاگون—حتی به عنوان حقایق سخت مورد نیاز است.

Crozier شلیک بدون شک به یک تحریک سیاسی firestorm اما مشکل واقعی این است پنهان کاری. تا به حال نظامی است شفاف تر در گزارش موارد از ناو یو اس اس تئودور روزولت—روزانه و حتی ساعت به ساعت آن را آشکار و به هر کس که افراطی عمل لازم گرفته شود برای نجات خدمه. به جای پنهان کاری پنهان چه چیز بد بودند در کشتی مجبور به دست کاپیتان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de