یک هواپیما اجاره توسط دولت ایالات متحده به عنوان بسیاری به عنوان 240 آمریکایی از شهر چینی در مرکز شیوع کروناویروس فرود آمد شبانه در, Anchorage, آلاسکا, برای سوخت گیری قبل از رفتن به جنوب کالیفرنیا. آن را حمل دیپلمات از کنسولگری های ایالات متحده در ووهان و دیگر شهروندان آمریکایی است. قبل از پرواز چپ چین وجود دارد بیش از 1000 آمریکایی ها گیر در ووهان.

کشورهای دیگر نیز آغاز کرده است تخلیه شهروندان از چین چارتر پرواز.

اضطراب در ووهان یک شهر قرنطینه از 11 میلیون نفر — و در سراسر آسیا پخش شد و به سرعت به ویروس مرگبار است. توسط صبح روز چهارشنبه آنفولانزا مانند ویروس تا به حال کشته شدن حداقل 132 مردم همه آنها در چین است. نزدیک به 6000 دیگران آلوده شده اند در بیش از ده کشور از جمله پنج مورد تأیید در ایالات متحده است. بیش از 100 نفر در ایالات متحده در حال آزمایش برای این بیماری در سراسر 26 متحده در روز سه شنبه.

Coronavirus منتقل می شود توسط مردم نشان دادن هیچ نشانه و بالا انگلیسی, متخصص بیماری های عفونی گفت: تعداد واقعی موارد در سراسر جهان می تواند نزدیک به 100,000.

چین دارای قفل شده است و بیش از 15 شهرستانها از جمله ووهان عملا quarantining جمعیت بیش از 50 میلیون نفر در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

An aircraft chartered by the U.S. State Department to evacuate government employees from the novel coronavirus threat in the Chinese city of Wuhan, arrives at Ted Stevens Anchorage International Airport
یک بسته ترمینال دیده می شود قبل از ورود هواپیما اجاره توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده به تخلیه کارکنان دولت و دیگر آمریکایی ها از رمان coronavirus تهدید در چین در شهر ووهان در Ted Stevens, Anchorage, فرودگاه بین المللی در, Anchorage, آلاسکا, ایالات متحده در ژانویه 28 سال 2020 است. کری TASKER/ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de