یکs کسی که از گذشته تا به حال یک تاریخ برای اولین بار در سال 2001 (خواننده من و به نحوی او هنوز هم در اینجا) من هرگز پرداخت توجه زیادی به تاریخ اول. و به عنوان کسی که کمی بدبینانه در مورد طراحی واقعیت را نشان می دهد یک رستوران kitted کردن با کارکنان انتظار و 42 دوربین هرگز برگزار مقدار تجدید نظر شود. در عین حال من به تماشای اولین, تاریخ: ولنتاین ویژه (Channel 4) و کاهش کمی در عشق با آن است.

فرمت این برنامه نشان می دهد ساده است: دو نفر با هم مشابه تولید, تیم, برای اولین بار ملاقات در رستوران سپس به هر یک از دیگر بیش از یک وعده غذایی بیش ابریشمی maître د’ فرد Sirieix. این واضح است که wildly مصنوعی مجموعه-اما همه کور خرما نیست ، و مگر همه آنها اسکار شایسته بازیگران عصبی لبخند ضعف و تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن در حال wincingly واقعی است.

است که می گویند که وجود ندارد برخی از دستکاری رفتن در پشت صحنه. محققان غربال کردن از طریق یک پایگاه داده از 150,000 متقاضیان قبل از پیدا کردن طلا و هر کس برجسته است Backstory. آنها همچنین بدیهی است که می خواهید در تلویزیون; ربکا یکی از این هفته نام تجاری است که یک کانال 4 به طور منظم داشتن قبلا در ظاهر نشان می دهد و در یک قسمت از سفر مربی. برای این ولنتاین ویژه ای نشان می دهد در برابر همسر مبادله اصرار به هم پرتاب دو نفر که آنها می دانستند که نفرت را هر یک از دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su