اولین اروپایی می میرد از coronavirus در ایتالیا

تیاو اولین اروپایی تسلیم به کروناویروس مرده است در ایتالیا تنها چند ساعت پس از 10 شهر قفل شده بودند پایین زیر سراسیمگی از موارد جدید.

78 ساله ایتالیایی از منطقه ونتو که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در بیمارستان درگذشت, که در آن او تا به حال بهبود برخی از 10 روز قبل برای یک نامربوط به موضوع سلامت ایتالیا, وزیر بهداشت گفت.

آدریانو Trevisan بود بازنشسته داربست و یکی از دو نفر با این بیماری در منطقه, در حالی که 15 نفر دیگر کشف شد که گرفتار این ویروس در لومباردی که در زمان اقدامات فوری برای منزوی کردن مناطق آسیب دیده.

پزشکان پنج و 10 نفر دیگر آزمایش مثبت برای این ویروس در لومباردی پس ظاهرا زیاد همان نوار و گروهی از دوستان با موارد دیگر در ونتو, مقامات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

هیچ یک از کسانی که آلوده معتقد بودند که سفر به چین, کانون جدید بیماری و مقامات محلی در ایتالیا درهم برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“اقدامات سختگیرانه برای ایجاد سلامت کمربند در اطراف Vo’ Euganeo (قرار داده شده است در محل)” منطقه ای فرماندار لوکا Zaia نوشت on Facebook.

Last آخر هفته 80 ساله چینی توریستی درگذشت از این ویروس در فرانسه اول مرگ و میر در اروپا است.

در لومباردی دولت ممنوع تمام وقایع عمومی و مدارس بسته در شهرهای مختلف کوچک در جنوب شرقی ایتالیا مالی سرمایه میلان.

“ما در حال تهیه یک طرح در چند روز اخیر به دلیل آن روشن بود آنچه اتفاق افتاده است می تواند به نوعی اتفاق می افتد” وزیر بهداشت Speranza گفت: به عنوان پزشکان آزمایش صدها نفر از مردم که ممکن است در تماس با افراد مبتلا به کروناویروس.

صحبت در حاشیه اتحادیه اروپا در نشست بروکسل قبل از, ایتالیایی, مرگ و میر اعلام شد, نخست وزیر جوزپه کونته گفت که در دیدار با سران ایتالیا داخلی آژانس حفاظت و که وضعیت تحت کنترل است.

“ما آماده برای این (شیوع) … مردم را بدون نیاز به نگران ما اتخاذ خواهد شد به طور فزاینده ای شدید و اقدامات پیشگیرانه,” او گفت:.

سلامت کارگران

مقامات محلی گفت: برای اولین بار آلوده بیمار در لومباردی 38 ساله از شهر Lodi بیمار پس از ملاقات با یک دوست که به تازگی چین سفر.

است که پس از آزمایش منفی برای این بیماری اما پزشکان با بررسی اینکه آیا او در انجام این ویروس و پس از آن بهبود و بدون نشان دادن هیچ نشانه ای گفت: لمباردی منطقه ای عضو شورا Giulio Gallera.

باردار, همسر اولیه بیمار و یکی از دوستان خود را آلوده بودند همراه با سه نفر دیگر در بیمارستان بستری شبانه مبتلا به ذات الریه علائم مانند. مقامات بعد گفت: پنج کارکنان بهداشتی که در تماس با این ویروس حامل بود خود را بد افتاده.

Zaia گفت: معلوم نیست که چگونه این دو نفر در ونتو ممکن است گرفتار بیماری است. “قطعا وجود دارد بدون تماس با افراد آلوده در لودی” او گفت:.

قبل از جمعه و ایتالیا گزارش شده بود فقط سه مورد از این ویروس که اولین ظهور در چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

دو گردشگران چینی از ووهان آزمایش مثبت در رم در اواخر ماه ژانویه در حالی که یک ایتالیایی که به خانه بازگشت در یک پرواز خاص بازگرداندن برخی از 56 اتباع از همان شهر بود به بیمارستان منتقل شد و یک هفته بعد.

پس از تایید موارد ایتالیا به حالت تعلیق همه پروازهای مستقیم به و از چین, تحریک خشم پکن دولت است.

“دیپلماتیک و اقتصادی با مسائل اساسی اما سلامت همراه اول” Speranza گفت: در روز جمعه به او اعلام کرد که دولت در آخرین اقدامات است.

تمام کسانی که وارد ایتالیا پس از بازدید از مناطق در چین تحت تاثیر coronavirus را مجبور به ماندن در خانه و تحت نظارت وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

چین تا به حال بیش از 75,400 موارد coronavirus و 2,236 فتح کرد گرفته شد نفر کشته شده اند که اکثر آنها در هوبئی استان و پایتخت آن ووهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im