راشل Balkovec سابقه-ساخت سفر خود را به تبدیل شدن به اولین زن تمام وقت برخورد مربی در سازمان لیگ اصلی بود یکی از آسان نیست. او گفت که او در مواجهه مکرر تبعیض جنسیتی قبل از استخدام توسط نیویورک یانکیز.

اما به عنوان او به نظر می رسد پیش از شروع اولین فصل او گفت: همه موانع او غلبه “غنی شده” او “روح”.

Balkovec مسلح با دو درجه کارشناسی ارشد در حرکت انسان علم به عنوان به خوبی به عنوان وزنه و سافتبال تجربه تا به حال رقابتی رزومه زمانی که او شروع به استفاده از موقعیت.

“من اعمال شده به هشت تا 10 شغل و آن را فقط مانند جیرجیرک,” او گفت: “فردا صبح: روز شنبه” شرکت میزبان دانا جاکوبسن.

هنگامی که یک تیم در نهایت تماس Balkovec گفت: این مرد که به نام و به او گفت که او بود اما “ما نمی توانیم شما را استخدام و چون شما یک زن هستید.”

“و من فقط شوکه شده بود,” او گفت:. “اول از همه که غیر قانونی است. و او گفت: “آن بدتر می شود” و من بود که چگونه می تواند این احتمالا هیچ بدتر ؟ او گفت: شما می دانید ” من نیز نامیده می شود در اطراف به تمام افراد دیگر که من می دانستم که تا به حال موقعیت های باز و آنها نیز گفت: همین.'”

او نشان داد که آن سازمان لیگ اصلی اما حاضر به نام که یکی از. “او سعی کرد برای کمک به من,” او گفت:.

پس از آن, 2013 حادثه Balkovec ایجاد یک gender-neutral رزومه که شامل تغییر نام او از “راشل” به “Rae.” او گفت: پاسخ فوری بود.

Balkovec توصیف یک حادثه که در آن او یک تماس تلفنی از کسی درخواست به صحبت می کنند به Rae. هنگامی که او به آنها گفت این بود که او گفت که او می تواند بشنود یک ruffling از مقالات قبل از اینکه کسی در این خط گفت: “من متاسفم من فقط تلاش برای بدست آوردن نام حق.”

وقتی پرسید که آیا او همیشه عصبانی نیاز به ایجاد تغییرات سطحی در نظر گرفته شود خوب نامزد Balkovec گفت که او نمی دانست.

“من هرگز احساس خشم است. لازم سرخوردگی و درک نیست و “به من فرصت بده” مثل کسانی که واژه که آمد. اما نه مانند خشم” او گفت:. “این یک درس مانند” خوب نگاه کنید اگر آنها نمی خوای من استخدام زیرا من یک زن هستم من نمی خوام کار برای آنها به هر حال.'”

او گفت که او تا به حال در اصل مجموعه مناظر خود را در تبدیل شدن به یک حرفه ای و سافتبال (persian) بازیکن.

“من از نظر جسمی احتمالا تو قادر به انجام این کار اما فقط ذهنی من یک ظرف غذا بود. بنابراین خیلی سریع من تا به حال فکر در مورد قدرت و تهویه مربی … به نوعی این سفر رهبری به من اینجا نشسته,” او گفت:.

این “سفر دیوانه” برای اولین بار او امضا به سنت لوئیس کاردینالز به عنوان اولین وقت زن قدرت مربی در لیگ برتر وابسته به بیس بال.

پس از برگزاری یک موقعیت به عنوان یک جزئی لیگ مربی قدرت برای Houston Astros یانکی ها استخدام او و او اولین زن به پوشیدن این تیم یاد پینستریپس.

“من فکر می کنم همیشه وجود دارد یک بیت از کنجکاوی اطراف آن مانند” چرا او اینجا ؟ آیا او می دانم که او چیزهای?’ اما من به جرأت می گویم که هر بازیکن که همیشه با من خواهد حداقل بگو او قرار می دهد در کار است. او اهمیت می دهد. او را آگاه’,” او توضیح داد.

دیلون Lawson یانکی ها ضربه هماهنگ کننده گفت که او تا به حال احساسات مشابه زمانی که او برای اولین بار ملاقات Balkovec چهار سال پیش.

“من فکر می کنم آن را بسیار روشن است که زمانی که به کسی است که نخبگان در کار خود را و آنها را به ایستادگی کردن. او بیش از واجد شرایط برای تقریبا هر کار که او تا به حال. او درست است که خوب” دیلون گفت.

او اعتراف کرد که “خودخواهانه او باعث می شود من به عنوان یک مربی بهتر است.”

یانکی ها دستیار مدیر کل ژان Afterman گفت: “درب باز برای راشل نه فقط به این دلیل او را بسیار واجد شرایط اما چون او آوردن یک راه جدید برای آموزش و یک چشم انداز جدید از آموزش است که ما گرسنه بودند ،

“با وجود هر نوع مبارزه ای است که من تا به حال من هیچ تاسف” Balkovec گفت. “من در نگاه مردم دیگر و من مانند” من شما نبوده و تبعیض? Oh, i’m sorry,’ علت آن را فقط من تحت فشار قرار دادند و آن را فقط به من قوی تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de