اول از 2 هواپیما با آمریکایی ها از قرنطینه کشتی در آمریکا

اول دو هواپیما حامل صدها نفر از آمریکایی ها از یک کشتی کروز تحت قرنطینه در بندر یوکوهاما وارد در ایالات متحده آمریکا اواخر روز شنبه, کالیفرنیا, زمان, بامداد به وقت شرق آمریکا. دیگر توجه بود و در مدت کوتاهی. کانادا و استرالیا و هنگ کنگ و ایتالیا برنامه ریزی شد شبیه پرواز.

ژاپن اعلام کرد یکی دیگر از 70 عفونت شده بود تایید کرد در الماس شاهزاده خانم است که متعلق به کارناوال Corp. صدها نفر دیگر در هیئت مدیره تشخیص داده شده است با ویروس.

ژاپن وزیر دفاع توییتی که روز شنبه سربازان ژاپنی را کمک کرد 340 نفر از کشتی در 14 اتوبوس به فرودگاه هاندا توکیو. حدود 380 آمریکایی ها بودند در کشتی در همه.

حدود 300 آمریکایی پرواز ایالات متحده-دولت اجاره هواپیما به ایالات متحده آمریکا خواهد بود و احتمالا برای دو هفته بیشتر زمانی که آنها به تراویس پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا و لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

A bus believed to carry the U.S. passengers of the cruise ship Diamond Princess, where dozens of passengers were tested positive for coronavirus, arrives next to airplanes at Haneda airport in Tokyo
یک اتوبوس اعتقاد به حمل متحده مسافران از کشتی کروز الماس شاهزاده دیده می شود پس از رسیدن به فرودگاه هاندا در توکیو در 17 فوریه سال 2020 است. ISSEI کاتو / ایسنا

مردم با علايم ممنوع از پرواز. یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: CBS اخبار “هر کسی که توسعه علائم قرار داده خواهد شد در انزوا سرنشین این هواپیما خواهد شد و با اشاره به مراقبت های پزشکی مناسب پس از فرود.”

سازمان بهداشت جهانی قرار داده و شمار تلفات ناشی از این ویروس به عنوان یکشنبه در 1,669 همه آنها به جز سه در چین گفت: “وجود دارد 51,857 آزمایشگاه تایید موارد همه اما حدود 700 در چین است.

مقامات چینی گزارش 70,548 موارد اما کسانی که گسترده تر شامل معیارهای تشخیصی از آنهایی که استفاده می کند. چین گزارش 1,770 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im