اولین نتایج در مقیاس بزرگ انگلستان مطالعه به درمان های بالقوه برای coronavirus خواهد بود که به علت در اوایل ماه جولای اما محققان هشدار داده اند که وجود دارد بعید است به یک گلوله نقره ای.

مارتین Landry, استاد پزشکی و اپیدمیولوژی در دانشگاه آکسفورد و رهبر بر اساس UK-بازیابی دادگاه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه که محققان را اولین tranche از داده ها در اثر کم استروئید با دوز دگزامتازون استفاده شده است که به کاهش التهاب در آغاز ماه آینده

آزمایشی که ثبت نام 11,000 بيماران سالخورده به 109 در 176 بیمه خدمات درمانی بیمارستان است ارزیابی طیف وسیعی از درمان از جمله مالاریا درمان با هیدروکسی کلروکین, ضد ویروس لوپیناویر و rotinavir و نقاهت پلاسما.

پروفسور Landry گفت: اطلاعات در اثر هیدروکسی کلروکین – بسیار به کرات توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – خواهد بود به دلیل برخی از زمان پس از آن.

“من می توانم به شما بگویم که دقیقا چه مدت بعد از به دلیل آن هنوز هم بستگی به استخدام و با این بیماری همه گیر محو کمی خدا را شکر استخدام کند شده است,” او گفت:.

“در حال حاضر ما واقعا نمی هر گونه درمان پس از اولین نتایج را به ما بدهد یک راهنمای,” او گفت:.

ماه گذشته سازمان بهداشت جهانی به حالت تعلیق در آن محاکمه هیدروکسی کلروکین با استناد به ایمنی کنسرت. اما رهبران بازیابی دادگاه گفت: آنها ادامه خواهد داد و بر اساس داده های خود را نشان نمی دهد, افزایش خطر مرگ است.

با این حال پروفسور Landry اضافه شده است که وجود دارد بعید است به یک “تک برنده بزرگ” از تمام روش های درمانی در حال مطالعه.

“آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که هر یک از مواد مخدر است متوسط اثر است. اما اگر شما قادر به کاهش خطر مرگ در میان مردم در بیمارستان و نجات یک پنجم خواهد بود که colossally مهم است. اگر شما در مورد فکر می کنم وجود دارد که به طور کلی 40 به 50 ، 000 مرگ و میر در انگلستان بیش از چند ماه گذشته اگر که شده بود 10,000 پایین تر خواهد بود که تعداد زیادی از زندگی را نجات داد” او گفت:.

Edgardo Lang استاد بهداشت جهانی تحقیقات در دانشگاه آکسفورد گفت: این مهم است که هر گونه درمان های در دسترس ساخته شد و مورد آزمایش قرار گرفته در پایین و کشورهای با درآمد متوسط

“این مهم است که حقوق صاحبان سهام به عنوان به که مزایای از طریق پژوهش است. اگر در پایان این ما به عقب نگاه کنید و فقط ببینید تمام آزمایش های بالینی زد عمدتا ثروتمند شمال و داروها و واکسن توسعه داده شد در ملی راه من فکر می کنم ما باید تا حد زیادی شکست خورده است,” او گفت:.

پروفسور Lang اضافه شده کشور در آفریقا و آمریکای لاتین می تواند به یادگیری درس از اروپا و شمال امریکا که در آن همه گیر ضربه قبل از آن. او گفت: استفاده از داروهای ضدویروس در مرحله اولیه عفونت باید trialled در پایین و کشورهای با درآمد متوسط.

“خواهد بود که مثبت جامعه مبتنی بر محاکمه به جای یک بیمارستان بر اساس دادگاه برای جلوگیری از Covid-19 تبدیل شدن به یک بیماری شدید” او گفت:.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im