اولین Rikers Island زندانی می میرد پس از آزمایش مثبت برای coronavirus

یک زندانی مستقر در شهر نیویورک Rikers Island درگذشت پس از عقد قرارداد coronavirusخود تیم حقوقی روز دوشنبه اعلام کرد. مایکل تایسون یک زن 53 ساله با زمینه ای شرایط بهداشتی برگزار می شد در Rikers بیش از یک اتهام نقض آزادی مشروط با توجه به کمک های حقوقی جامعه است.

یکشنبه, 273 زندانیان و 321 کارکنان در شهر نیویورک زندان باید آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به شهر مدیره اصلاح نظارت آژانس است. شیوع این بیماری در این شهرستان در زندان سیستم یکی از بزرگترین در اصلاح امکانات در سراسر ایالات متحده

در بیانیه ای که روز دوشنبه سازمان فرماندار اندرو کومو به استفاده از قدرت اجرایی به آزادی زندانیان آسیب پذیر در سراسر نیویورک. “وقت آن است که برای فرماندار به استخدام وسعت کامل از کسانی که قدرت و عمل بدون تاخیر برای جلوگیری از فاجعه” در بیانیه ای گفت:.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio روز یکشنبه گفت: بیش از 1000 زندانی آزاد شده اند و در پاسخ به این بیماری همه گیر. “بدیهی است که وسیله ای برای تادیبی سلامت آنها در حال برخورد با کمتر زندانیان” د Blasio به خبرنگاران گفت:. “بیشتر وجود دارد فرصت های اجتماعی به دور است. وجود دارد فرصت بیشتری برای درمان مردم و منزوی کردن کسانی که نیاز به جداسازی.”

هفته گذشته در نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی و حقوقی جامعه واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و مقامات دولتی خواستار آزادی زندانیان که در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری های جدی از ویروس. تایسون یکی از 100 زندانی به نام در کت و شلوار.

قبل از اتهام نقض آزادی مشروط خود را تایسون منتشر شد پس از خدمت زمان برای یک سال 2017 محکومیت اقدام به فروش مواد تحت کنترل به کمک های حقوقی جامعه سخنگو گفت: CBS News.

این شهر بخش از اصلاحات نیست شناسایی تایسون اما گفت: یک زندانی کشته شده در بیمارستان بلوو در روز یکشنبه. “ما عمیق ترین تسلیت به خانواده بازداشت شدگان در زمان خود از غم و اندوه” بیانیه ای گفت:. “ایمنی و رفاه از کسانی که در بازداشت باقی می ماند ما شماره یک اولویت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de