دور اول زنان سوپر لیگ coronavirus تست بازده مثبت یکی

زنان سوپر لیگ بازگشته است یکی مثبت coronavirus آزمون از 802 انجام شده در آن دسته اول از تست به عنوان باشگاه شروع بازده خود را به آموزش.

بین 2nd جولای سال 2020 و 11th جولای سال 2020 را شامل 802 Covid-19 آزمايشات انجام شده در سراسر بارکلیز زنان سوپر لیگ و قهرمانی. فدراسیون فوتبال را انتشار نتایج در هر دو بخش هر هفته اما نمی خواهد از افشای جزئیات مربوط به باشگاه و بازیکنان, و یا کارکنان.

لیگ دسته ای از coronavirus آزمون جلوتر از فاز اول بازگشت آنها به آموزش به همراه داشت شش نتایج مثبت از 748 coronavirus آزمون.

برای هفته گذشته سوپرلیگ بانوان باشگاه شده اند بازگشت به آموزش های زیر جدید کروناویروس پروتکل که شامل دو بار در هفته تست و نقطه-چک از فا به بررسی باشگاه Covid-سازگار است. همه WSL باشگاه را بازگشت به آموزش تا پایان این هفته است.

جدید WSL فصل است که در حال حاضر مجموعه ای برای شروع در سپتامبر 5 پس از آن لغو شد در اوایل سال جاری با چلسی موفق به دریافت عنوان منچستر سیتی با یک امتیاز در هر بازی بر اساس.

فا پس از وزارت فرهنگ رسانه و ورزش (DCMS) ارشاد با سه مرحله بازگشت طرح که آینه یکی مستقر در بازی.

فاز یک بازیکن اجازه می دهد تا برای آموزش در گروه های پنج, بدون تماس و در حالی که زیر اجتماعی فاصله راهنمایی. توصیه به برداشتن قدم برای به حداقل رساندن گسترش ویروس بازیکنان را تغییر دهید و در صفحه اصلی و باشگاه خود را به جای وعده های غذایی با مواد غذایی دست به بازیکنان در اتومبیل های خود را به عنوان آنها را به خانه. درجه حرارت در حال بررسی به محض ورود با یک باشگاه صرف دو ساعت یک بعد از تهیه و آموزش پایه برای جلسات. بازیکنان قادر به استفاده از سالن ورزش, اما تنها اگر تجهیزات تمیز است و پس از آن آنها حفظ اجتماعی فاصله.

باشگاه باقی می ماند و باید در مرحله اول برای یک هفته قبل از حرکت به مرحله دو. فاز دو اجازه نزدیک-تماس با آموزش تعریف شده به عنوان تعامل درون یک متر اجتماعی فاصله مرز با مقابله و تجهیزات به اشتراک گذاری. باشگاه ها می توانید تصمیم بگیرید زمانی که آنها آماده هستند را به حرکت به مرحله سه که اجازه می دهد تا برای 11 v 11 منطبق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de