پنج رویای تعطیلات به ترکیه

1. استانبول: که در آن دو امپراتوری دیدار

Tخود را پویا ساحلی شهر ماهیهای اروپا و آسیا و اتحاد بی نظیر میراث بیزانس مسیحی و عثمانی مسلمان, معماری, پر جنب و جوش هنرهای معاصر صحنه و مکان های بزرگ به خوردن و نوشیدن.

چرا آن را بسیار ویژه

استانبول دارای دو کارت مغلوب ساختن پیشی جستن وقتی که می آید به نقطه فروش منحصر به فرد: هیچ شهر دیگری در جهان سابقه دو قاره و دیگر شهر شده است سرمایه متوالی مسیحی و امپراتوری اسلامی. استانبول توپوگرافی فوق العاده است – کوهستانی شبه جزیره که در آن شهر می ایستد ارائه می دهد نمایش خیره کننده جنوبی در سراسر coruscating دریای مرمره در شمال در سراسر بطرف ورودی از شاخ طلایی و شرق در سراسر بسفر به رنگ آبی آغشته تپه های آسیا.

به همان اندازه شگفت انگیزی است, معماری, میراث از آن دو امپراتوری بزرگ از یاد بیزانس کلیسای ایاصوفیه به آبشاری گنبد به یاد ماندنی عثمانی-عصر آبی مسجد و از منظره غرفه ها و باغ های کاخ توپکاپی به شکوه آمیزه ای از سنت ناجی در Chora کلیسا. کشف این گنجینه لذت و شهر آشنایی خود را به اکتشاف ،

وزوز محله بی اوغلو و گالاتا در سراسر شاخ طلایی ارائه یک کنتراست رنگی به محیط تاریخی این شهر. آنها خال خال با گالری های بزرگ هنری (به ویژه استانبول امروزی) هزاران میله باشگاه ها و رستوران ها; Meyhanes که در آن فراوان استارت (meze), ماهی کبابی و مشروبات الکلی هستند منظور از روز در حال استانبول نهاد و بسیاری از ارائه بزرگ-ارزش فراگیر منوها.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این سفر از جمله چگونه به کتاب آن

استانبول سابقه شرق و غرب

اعتبار:
گتی

2. آبی کروز در اطراف می شود

کاوش ترکیه را در منطقه جنوب غرب به عنوان یونانیان باستان بود – با قایق.

چرا آن را بسیار ویژه

آب های فیروزه ای, نمایشی, headlands, beachside سایت های باستانی, فرو ریختن قلعه, دوست داشتنی coves های قابل دسترسی از طریق جاده… چند تجربه می تواند آرامش بخش تر از کروز در خط ساحلی زیبا شود روی یک gulet یکی از ترکیه سنتی و دست ساخته های چوبی قایق دریانوردی. کافی با دوستان و یا خانواده شما می توانید منشور خود را gulet. متناوبا, پیوستن به یک کابین منشور که بدان معنی است که شما دریافت کابین خود را اما به اشتراک گذاری این قایق با “غریبه” پس جامعه پذیری دارایی است.

با همه امور دریایی مراقبت از دوستانه خدمه (از جمله یک آشپز به التماس کردن به جشن در یک تنگ آشپزخانه-آشپزخانه) وجود دارد کمی به انجام هنگامی که در حال حرکت نوار تماشای کوه, جنگل, خلیج ها و promontories کوهستانی می شود اسلاید های بیکار به دنبال مقبره های باستانی حک شده از دامنه کوه گله بز عمل کشیدن در درختچه ها یا دلفین ها انتهایی خود را از خواب بیدار. پهلوگیری برای ناهار در یک یارو منزوی می دهد فرصت برای یک شیب در آب های فیروزه ای از وضوح باور نکردنی و یا تاخت و تاز کردن در ساحل به بازدید از یک ترک قرون وسطی کلیسا غلت آبشار یا جوی روم خراب کردن. آمد غروب خورشید, جشنی پیش از شام نوشیدنی خود را با shipmates به آسمان pinkens و مدیترانه را در طول روز آبی مورف به هومر شراب تیره دریا تقریبا واجب است.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این سفر از جمله چگونه به کتاب آن

کشف سواحل ترکیه با قایق

اعتبار:
گتی

3. آناتولی را گنجینه های باستانی

گرفتن یک سفر جاده ای در طول تاریخ در مناطق مرتفع مرکزی آناتولی از دیگر دنیوی کاپادوکیه برای اولین بار در جهان در شهر.

چرا آن را بسیار ویژه

هر بیت به عنوان ارزشمند را به عنوان باور نکردنی سایت های باستان شناسی در ترکیه در سواحل دریای اژه هستند بازمانده از یک بار قدرتمند هیتی امپراتوری پراکنده در سراسر austerely زیبا فلات آناتولی صدها مایل از دریا. در میان جذاب باقی مانده از این اسرار آمیز مردم – دشمنان از مصریان باستان – چهار مایل طولانی مدار دیوار شیر و sphinx flanked دروازه معابد و سبد سرمایه Hattusa و همچنین Yazilikaya و Alacahoyuk. شکوفایی در هزاره دوم پیش از میلاد امپراتوری هیتی بود که یک تازه وارد در مقایسه با دیگر باستان شناسی آناتولی جواهر نوسنگی Catalhoyuk, کاوش های باستان شناسی در ابتدا توسط انگلیسها جیمز Mellaart در اواخر دهه پنجاه و پس از sensationally برچسب “جهان شهر”. سر به پایتخت آنکارا برای دیدن شگفت انگیز آثار باستانی کشف شده در این سایت در عالی موزه تمدنهای آناتولی. آناتولی مرکزی است که همه از قبل و تاریخ باستان, هر چند – از دست ندهید, خانه مولانا, بنیانگذار چرخش درویش سفارش در قونیه و یا frescoed سنگ-برش بیزانس دوران کلیساها از کاپادوکیه.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این سفر از جمله چگونه به کتاب آن

کاپادوکیه قمری چشم انداز

اعتبار:
گتی

4. پیاده روی در کمی قفقاز

پوشیده از برف در طول سال مزین با یخبندان دریاچه bejewelled با باغچه گل و پرندگان مانند خزر Snowcock – از راه دور کمی کوههای قفقاز هستند شگفت آور و تنظیم برای واکر trekkers برگشت و علاقه مندان به حیات وحش.

چرا آن را بسیار ویژه

بالاترین بخشی از Pontic آلپ طیف طولانی از کوه های در حال اجرا شرق و غرب به موازات دریای سیاه و جدا که مرموز بدن آب از فلات آناتولی به سمت جنوب گرانیت Kaçkar کوه, همچنین شناخته شده به عنوان “کمی قفقاز’ هستند آلپ بهشت. مرطوب دامنه های جنوبی دریای سیاه هستند باور نکردنی سبز رنگ با متراکم مخلوط شیری جنگل راه دادن به کاج و صنوبر.

به ثمر رساند با غلت جریان به طول انجامید و با قوسی پل های سنگی و نقطه چین با خانه های سنتی این منطقه است که از یک منظره مقدمه به منطقه کوهستانی در بالا که در آن مسیرهای transhumant چوپان منجر به yayla, تابستان مراتع با پوشش بومی باغچه گل و چرای گله گاو. دار زدن, دره بالا می گذرد یک فرصت برای اجلاس ‘کوه پیمایی’ قله کوه Kaçkar (12,900 ft) خود یک وعده غذایی از mıhlama (به Kaçkar بسیار خود نسخه فند) که زنگ تماس از برف کیر انعکاس در اطراف چادر خود را در سحر یک لیوان چای با یک خانواده چوپان ترکیب را برای یک تجربه در فضای باز.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این سفر از جمله چگونه به کتاب آن

ترکیه ارائه می دهد کوه های سر به فلک کشیده و همچنین خط ساحلی با شکوه

اعتبار:
گتی

5. ترکیه لیکلند

فرار از تابستان سوزان ساحلی گرما و سر شمال از آنتالیا از طریق کاج-چادری کوه به lakeside اغیردیر یک لذتبخش سنتی, low-key پایه به کشف این زیبا و دست نخورده منطقه کوهستانی.

چرا آن را بسیار ویژه

اکثر مردم می دانند که ترکیه برکت است با مقدار زیادی از اغلب خط ساحلی زیبا (بیش از 5000 کیلومتر از آن در واقعیت) اما چگونه بسیاری از متوجه است که آن را نیز دارای یک lovelylake منطقه رسیده در یک زن و شوهر از ساعت رانندگی از مدیترانه دروازه resort آنتالیا? حلقه دار توسط قله افزایش به 9,000 ft جواهر در ترکیه لکلند تاج 303 کیلومتر مربع دریاچه اغیردیر. نگاهی به سفر با ماهیگیران محلی سعی کنید دست خود را در winsdsurfing یا قایقرانی و یا فقط شنا در ابریشمی صاف آب است. طبیعی پایه جذاب اغیردیر شهر با تعدادی از ساده مهمانخانه خوشه در اطراف قلعه خراب و بیشتر در یک جزیره کوچک متصل به سرزمین اصلی توسط جاده. کمی وجود دارد برای انجام این کار در اینجا – محیط است که در حدود 1950 ساحلی بریتانیا – و از همه بهتر برای آن است. و همچنین به عنوان lakeside, سرد, بازدید کنندگان با استفاده از شهر به عنوان یک پایگاه برای پیاده روی در اطراف قله پیاده روی قطعات از سنت پل دنباله کاوش در نزدیکی سایت های باستانی مانند افسانه Sagalassos و انطاکیه در Pisidia و یا بازدید از encampments از pastoralist چوپان خانواده خود yaylas (تابستان مراتع).

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این سفر از جمله چگونه به کتاب آن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر