پنج رویای سفر به گوشه ساکت تر از اسپانیا

انگلیسی ها در مورد به دریافت چراغ سبز برای سفر به اسپانیا. اما که در آن شما می توانید فرار جمعیت?

لا گمرا: پیاده روی بهشت در قناری

Sidestep خورشید-به دنبال جزایر قناری جمعیت در میان hauntingly زیبا و جنگلی در دامنه کوه های ناهموار ممکن میکند سنگی رخنمون و زیبا و دره های سرسبز و گذاشته پشت لا گمرا.

چرا این ویژه

احساس جهان دور از آن خورشید-تست همسایه Tenerife, صخره-ringed لا گمرا است شاعرانه Canarian فرار مشتاق واکر. قلب جزیره hauntingly زیبا و غبار-پردهی میراث جهانی ذکر شده laurisilva جنگل حفاظت شده توسط Parque Nacional de Garajonay. حذفی views پایین انداخت دره به سوسو زننده آتشفشانی ساحل فقط آغاز است. در حالی که زرق و برق دار Garajonay آشکار نقطه شروع برای کوهنورد وجود دارد فوق العاده پیاده روی در سراسر این جزیره از جمله در اطراف ناگهانی دره در نزدیکی Playa سانتیاگو و واله گران ری در جنوب و در اطراف Hermigua در شمال.

Standout افزایش شامل summiting جزیره در 1487m-بالا Alto de Garajonay; ردیابی پایین دره Hermigua از طریق بی شتاب هملت از ال کدرو; سرگردان را از طریق Garajonay را laurisilva در یک رشته مرتبط مسیرهای; و یا حتی مقابله از راه دور GR132 که حلقه 80 مایل در اطراف لا گمرا خط ساحلی بیش از شش به هشت روز. و در پایان روز پیاده روی دلچسب خانه به سبک پخت و پز و استقبال کشور هتل ها در انتظار.

یافتن پست های بیشتر از جمله چگونه به کتاب

بهترین هتل ها در لا گمرا

لا گمرا است شاعرانه Canarian فرار مشتاق واکر

اعتبار:
2014 گتی ایماژ/Dan Kitwood

شکوه گالیسی خط ساحلی

سفر بین جدا شده capes سنگ شسته روستاهای ماهیگیری صد ساله bodegas و زرق و برق دار, عسل رنگی سواحل همراه اسپانیا وحشی northwesternmost ساحل.

چرا این ویژه

چند قسمت از اسپانیا رقیب هیبت الهام بخش گالیسی خط ساحلی در, درام, انزوا و خام زیبایی های طبیعی است. در میان بی خط به بالا از دریا برجسته وجود دارد دیدنی دست نخورده کشش گالیسیا را Rías آلطث بین اسکله ماهیگیری کدیرا و پونتا دا Estaca د Bares (اسپانیا شمالی نکته). در یک ستون فقرات-سوزن سوزن شدن درایو در اینجا شما بافت گذشته 19 قرن Garita de Herbeira نیروی دریایی مواظب نشسته در بالای 615m-صخره بالا, کبو Ortegal (که در آن اقیانوس اطلس و خلیج Biscay برخورد می کنند) و “بهترین بانک از جهان” (در واقع به نظر لادن نیمکت: اسپانیایی “banco” نیز به معنی “بانک”!). و یا گرفتن یک سفر به ناهموار ساحلی صخره ماهیگیری زیبا بنادر و سواحل فوق العاده از وهم آور Costa da Morte – شاید راه رفتن برخی از آن را به همراه 125 مایل Camiño دوس Faros (راه Lighthouses) – برای رسیدن به بر باد رفته, Cabo Ribeira که در آن بسیاری از Camino de Santiago زائران قرار دادن تا سفر خود را.

گالیسیایی خط ساحلی چشمگیر منزوی و خام در زیبایی طبیعی

اعتبار:
کارلوس آلونسو Fotografia

بیشتر در جنوب میان آرامتر Rías Baixas زیبا کامبادس است که “سرمایه” گالیسیا را albariño شراب کشور است. در اینجا شما پیدا کردن متعلق به خانواده wineries ارائه مذاقات در صد ساله bodegas باستان pazos (طنز) با پر زرق و برق, باغ و برخی از اسپانیا بهترین غذاهای دریایی تازه (همیشه به همراه یک لیوان albariño). برای طعم گالیسیا را dreamiest سواحل بادبان به محافظت Illas Cíes نزدیکی ویگو.

یافتن پست های بیشتر از جمله چگونه به کتاب

بهترین هتل ها در گالیسیا

کوستا د لا لوز ‘در سواحل نور’

ساحل اقیانوس اطلس از آندلس تا به برخی از دیدنی ترین سواحل در اسپانیا با شرایط مناسب برای ورزشهای آبی و یک رشته از پایین کلید استراحتگاه خانواده.

چرا این ویژه

کوستا د لا لوز منحنی از نقطه جنوبی اسپانیا در غرب جبل الطارق به مرز پرتغال, استقبال شهر باستانی Cádiz و Doñana پارک ملی – با ظاهر بی پایان سواحل ماسه های طلایی تمام راه همراه است. شروع شرقی پایان جذاب دیواره شهر تعریفا دارای یک قلعه مور و مکه برای kiteboarders و windsurfers. در پایان Bolonia ساحل, نزدیکی وجود دارد رومی حل و فصل Baelo کلودیا کامل با باقی مانده از یک ماهی-نمک کارخانه معابد و حمام.

می زنیم تا ساحل شهروندان سویل فرار از گرمای تابستان در Los Caños de Meca که در آن آب شیرین چشمه بریزد پایین صخره های شیب دار. دورتر غرب در استان هوئلوا سواحل هستند ایده آل برای قایقرانی و سایر ورزشهای آبی, ساخت این بخش از کوستا د لا لوز بسیار محبوب برای تعطیلات خانواده با laidback تفریحی مانند پونتا یومبریا آیلا کریستینا و لا Islantilla. شما بدون شک پیدا کردن مورد علاقه خود را کشش از ساحل اما فقط اجازه می دهد تا مقدار زیادی از زمان وجود دارد نه بسیاری از را انتخاب کنید.

یافتن پست های بیشتر از جمله چگونه به کتاب

بهترین هتل ها در کوستا د لا لوز

شنهای طلایی تعریفا

اعتبار:
جان هارپر کپی رایت/جان هارپر

Formentera: سواحل و دوچرخه

با بهترین سواحل در بالئاریکس و بسیار کمی توسعه Formentera است blissed-از بهشت برای پایین کلید بازگشت به طبیعت در تعطیلات برای خانواده و دوستان و یا اولین-تعطیلات زوج.

چرا این ویژه

این واقعیت است که وجود دارد شما می توانید با قایق به معنی شما در حال پیچ در پیچ پایین حتی قبل از اینکه شما گام بر روی پر زرق و پودری شن و ماسه. کوچکترین جزایر بالئارس است که تا حد زیادی توسعه نیافته و مردم علاقه مند به حفظ محیط زیست پایدار – بیش از 70 درصد از زمین محافظت شده است و استفاده از اتومبیل محدود شده است.

اغلب در مقایسه با کارائیب, جزیره احاطه شده توسط شاعرانه سواحل با آرامش رنگ پریده آب های فیروزه ای – Illetas ساحل یکی از زیباترین در تمام اروپا – فوق العاده با شرایط غواصی و دریایی زندگی درست در زیر سطح. پیاده روی یا دوچرخه سواری در طول 32 سبز مسیرهای که crisscross روستایی چشم انداز شما بر این جزیره را بیشتر منزوی coves حتی بدون تلاش. قایقرانی paddleboarding, horseriding یوگا (formenterayoga.com) قایقرانی و پرنده نگری هستند فقط تعداد کمی از فعالیت های ارائه شده در Formentera تمام خانواده می خواهند به خارج از منزل در همه زمان ها.

یافتن پست های بیشتر از جمله چگونه به کتاب

بهترین هتل ها در Formentera

Formentera است که اغلب در مقایسه با کارائیب

اعتبار:
فرانتس مارک فرعی

راز پادشاهی آراگون

Tucked دور در گوشه ای از منطقه وسیع Aragón تنها 50 مایل از ساحل مخفی قصیده کوتاه از لا Matarraña احساس می کند مانند یک کنترل از راه دور پادشاهی قرون وسطی.

چرا این ویژه

ساکنان بسیار نازک بر روی زمین در بسیاری از Aragón چه رسد به گردشگران بنابراین اگر شما می خواهید به دور از آن همه, من به شدت توصیه یک رانندگی تعطیلات در اطراف این جذاب و متنوع منطقه است. لا Matarraña است داخلی از Tarragona – مرتب کردن بر اساس از بین بارسلونا ساراگوسا و والنسیا – اما نه واقعا نزدیک در هر نقطه که به معنی آن است که قابل ملاحظه ای دست نخورده برای چنین زیبا منطقه است.

Horta de Sant Joan بود نفوذ زیادی در پیکاسو

اعتبار:
Yann Arthus-Bertrand/Yann Arthus-Bertrand

با وجود اینکه خیلی کم جمعیت شما به سختی می تواند حرکت بدون bumping به یک هنرمند و یا شاعر. پابلو پیکاسو زمان صرف شده در نزدیکی Horta de Sant Joan که تا به حال تاثیر زیادی بر روی او. رانندگی در سراسر چشم انداز از روغن زیتون و بادام, باغ, باغ های انگور و جنگل ها از حلم اوکس شما در رسیدن به Valderrobres (تصویر) یک شهر کوچک از سنگ طلایی در بانک ها از Matarraña رودخانه با 14 قرن قلعه یک زن و شوهر از کلیساهای گوتیک, رنسانس تاون هال دیدنی قرون وسطی پل و یک دخمه پرپیچ و خم از بنیاد خطوط flanked توسط ظریف قصرها.

یافتن پست های بیشتر از جمله چگونه به کتاب

بهترین هتل ها در آراگون