پنج افسانه هتل ها برای بهترین فراگیر تعطیلات در مایورکا

لطفا توجه داشته باشید نویسندگان ما بازدید مایورکا قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس

خودی هدایت به بالای هتل به صورت all-inclusive holidays در مایورکا از بودجه boltholes به استراحتگاه لوکس از جمله بهترین مکان ها برای شنا کردن در استخرهای مستقیم, دسترسی به ساحل, اتاق با منظره دریا, بچه های باشگاه برای تعطیلات خانواده و بین المللی گزینه های ناهار خوری چشمه های معدنی و ورزشهای آبی در پورت d’Alcudia های Cala d’or, Playa de Palma و کلا Mesquida.

Zafiro کاخ آلکودیا پورت d’Alcudia

پنج ستاره Zafiro کاخ آلکودیا در یک منطقه خصوصی در بندر آلکودیا ارائه می دهد all-inclusive holidays که درخواست تجدید نظر را به خانواده ها قرار داده است که بچه های خود را’ شادی اما نمی خواهید به قربانی رشد سبک و لوکس. وجود دارد چند میله 12 استخر (یک فیلم تنها), بدنسازی و Zen Spa ارائه گرداب وان حمام ترکی و سونا و همچنین به عنوان یک قایق از درمان و ورزش روزانه کلاس. مهمانان در فراگیر برنامه می توانید خوردن هر کجا که آنها را انتخاب کنید; یک رستوران بوفه و ایتالیایی و همچنین مدیترانه ای و آسیایی از eateries.

دفعات بازدید: بررسی کامل: Zafiro کاخ آلکودیا

از

£
152

pp/pn
بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

مهمانان در فراگیر برنامه می توانید خوردن هر کجا که آنها را انتخاب کنید در Zafiro کاخ آلکودیا

اعتبار:
کپی رایت: micer استودیو/عکاس: MICER

• بهترین هتل ها در مایورکا

Meliá کلا d’or, کلا d’or

پنج ستاره Meliá کلا d’or بوتیک هتل است که فراگیر گزینه است a 10-minute drive from چندین سواحل شنی و پر جنب و جوش کلا d’or. گذشته از خارجی استخر وجود دارد یک استخر گرم سرپوشیده و جکوزی وان با نجات غریق در وظیفه در هر دو امکانات. دنج آبگرم ارائه می دهد درمان وجود دارد و یک سالن بدنسازی, سونا و اتاق بخار. در طول شب یک پیانیست پخش آهنگ های محبوب در quaintly مبله Wistaria نوار پیانو در نزدیکی پذیرش و دو رستوران وجود دارد. سوئیت kitchenettes و تمام اتاق ها دارای آبی-ماساژ وان حمام.

دفعات بازدید: بررسی کامل: Meliá کلا d’or

از

£
57

pp/pn
بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

سوئیت kitchenettes و تمام اتاق ها دارای آبی-ماساژ وان حمام در Meliá کلا d’or

• بهترین خانواده-هتل های دوستانه در مایورکا

Iberostar Playa de Palma, Playa de Palma

پنج ستاره Iberostar Playa de Palma این است که سمت راست ساحل در خوبی تاسیس رفت و آمد مکرر با دسترسی آسان به پالما و فرودگاه. با معاصر لوکس طراحی و گزینه ای برای ماندن در فراگیر اساس آن تجدید نظر به زوج ها و خانواده ها به دنبال یک برتر ساحلی تعطیلات تجربه. وجود دارد جذاب بزرگ, هوای آزاد, استخر و سالن بدنسازی. فعالیت های تناسب اندام در هتل شامل ورزشهای آبی و پیلاتیز. ورزشهای آبی را می توان مرتب شده اند. آبگرم دارای سونا و اتاق بخار. گزینه های مواد غذایی شامل La Marea یک à la carte restaurant استفاده بیشتر توسط مردم محلی از مهمانان و یکی از بهترین مکان ها برای غذا خوردن در Playa de Palma.

دفعات بازدید: بررسی کامل: Iberostar Playa de Palma

از

£
156

pp/pn
بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

Iberostar Playa de Palma تجدید نظر به زوج ها و خانواده ها به دنبال یک برتر ساحلی تعطیلات تجربه

• بهترین هتل ساحل در دریای مدیترانه

من مایورکا Magaluf

یک هتل شیک در لبه Magaluf ارائه glitzy داخلی پرنیان جالب افسانه beachside محل و دسترسی آسان به پالما و Tramuntana کوه. سفید و رنگهای خنثی در مقابل با فلزی glitz به ایجاد پرنیان و نه سرد ، وجود دو استخر بدنسازی و SkinC زیبایی مرکز شما buffed به درخشش. این beachside Pez دق رستوران نمی خواهد نگاه از محل در اسکله در بارسلونا. هتل در سمت راست ساحل دوست داشتنی بنابراین شما می خواهید یک اتاق در جلو.

دفعات بازدید: بررسی کامل: من مایورکا

از

£
68

pp/pn
بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

من مایورکا به سمت ساحل دوست داشتنی بنابراین شما می خواهید یک اتاق در مقابل

• بهترین هتل ها در پالما د مایورکا

Viva کلا Mesquida توچال & آبگرم کلا Mesquid

این دوستدار خانواده رفت و آمد مکرر هتل مشرف کلا Mesquida ساحل در مایورکا ارائه می دهد روشن و جادار آپارتمان دیدگاه های دوست داشتنی و امکانات تنیس, دوچرخه سواری و ورزش های آبی. اکثر مردم در وسیع ماندن در رفت و آمد مکرر فراگیر اساس به عنوان متعددی وجود دارد گزینه های ناهار خوری. آنها عبارتند از بوفه ناهار و شام, غذاهای ایتالیایی, Mirablau رستوران درست در ساحل به صورت کبابی گوشت و ماهی و مواد غذایی مکزیکی در La Guitarra. وجود حدود 300 روشن و جادار آپارتمان – بیشتر یک اتاق خواب اما studios و دو اتاق خواب نیز در دسترس هستند.

دفعات بازدید: بررسی کامل: Viva کلا Mesquida توچال & آبگرم

از

£
81

pp/pn
بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

اکثر مردم در Viva کلا Mesquida توچال & آبگرم اقامت در فراگیر اساس

کمک های آنی Bennett & آنا نیکلاس

نرخ های فوق, راهنمای قیمت برای هر نفر در هر شب, لطفا توجه داشته باشید که همه شامل بسته می تواند متفاوت در سراسر هتل ها. با توجه به زمان coronavirus گیر این نرخ ممکن است تغییر کند. لطفا هتل وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه گنجانده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de