پنج افسانه هتل ها برای بهترین فراگیر تعطیلات به ترکیه

Whether شما به دنبال محل اقامت بودجه و یا پنج ستاره امکانات رفت و آمد مکرر – از جمله بهترین ها را برای خانواده پسند فعالیت مستقیم, دسترسی به ساحل garguantuan استخرهای شنا و استراحت چشمه های معدنی ورزشهای آبی و زمین تنیس – نگاه هیچ بیشتر از ترکیه که در آن یک خراب کننده مجموعه ای از هتل ها و استراحتگاه می تواند به شما ارائه همه چیز شما نیاز به یک افسانه بزرگسالان-تنها و یا تعطیلات خانواده با تمام caboodle پرداخت می شود ، در اینجا انتخاب های ما از بهترین فراگیر, هتل های ترکیه, در مناطق از جمله بلک سریگرم و ازدر.

Hillside Beach Club, Fethiye

دامنه کوه, ساحل, باشگاه, بزرگ, شاد, رفت و آمد مکرر مجموعه ای در اطراف منزوی Kalemya خلیج با آن روشن آبهای آبی و پر از تپه های پوشیده شده از درخت. اتاق سه رستوران و هشت میله به علاوه امکانات تفریحی هستند و قطع به عضوي در قالب چندین کلبه های ییلاقی و وجود سواحل شنی (دو نفر از آنها تنها) با یک قایق شاتل سرویس. به طور منظم کلاس های تناسب اندام و سلامتی, برنامه های طراحی شده برای مهمان فعال به عنوان غواصی و قایقرانی درس و کوتاه زمین فوتبال است. چند گزینه های ناهار خوری شامل دادگاه های غذایی به سبک رستوران که در خدمت بوفه صبحانه (با غذا خوردن سالم و فاقد گلوتن بخش) ناهار و شام و کافی شاپ که در آن شما می توانید برشته درس به علاوه آشپزی و کوکتل-ساخت کارگاه.

Read کامل نقد و بررسی: Hillside Beach Club

از £ص 59/pn (hillsidebeachclub.com)

The Hillside Beach Club منظم به سلامتی برنامه ها و ورزشهای آبی برای مهمان فعال

اعتبار:
کپی رایت Julien Aksoy, 2013.تمام حقوق محفوظ است./Julien Aksoy

• بهترین فراگیر هتل در یونان

باشگاه Marvy, ازدر

منn خلیج منزوی در ترکیه در سواحل دریای اژه, یک مایل دور از شهر کوچک ازدر این صدای فش فش beachside مخفی گاه خانه را به چهار استخر شنا (یکی بی نهایت با یک جانور از یک waterslide) آبگرم و همام گالری هنر و دو سواحل خصوصی پراکنده در سراسر برخی از 40 برگ هکتار از نخل و کاج و درختان زیتون. در فصل بالا یک حزب ساحل انداخته است هر چند هفته در بزرگسالان-تنها Boho ساحل. وجود دارد 338 اتاق (123 با دید دریا) و سه سوئیت در خنثی تزئین شده mochas کنید taupes و با کف های چوبی. کیفیت غذا در این رستوران فوق العاده است با حدود 30 درصد از آن در آینده از Ece را با مجوز, کشاورزی ارگانیک نیم ساعت تا جاده.

دفعات بازدید: بررسی کامل: باشگاه Marvy

از

£
65

pp/pn
بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

باشگاه Marvy مناسب برای خانواده ها و زوج ها به طور یکسان

• بهترین هتل های ترکیه

هیلتون دلمن سریگرم توچال & آبگرم سریگرم

Tخود را زیبا و بزرگ-ارزش رفت و آمد مکرر در یک جا آرام بخش فیروزه, ساحل, نزديک به حفاظت سواحل از جمله بلند, وحشی, تف, از Iztuzu ساحل که در آن لانه لاک پشت ها. کافی زمینه سبز هستند و به خوبی حفظ شده با هفت استخر برگرفته از یک مرکزی منطقه ایجاد کرد. بچه ها’ club باز هوا مرکز هنرهای نوپا استخر و سرسره آبی ها در یک طرف; آبگرم یوگا غرفه و ساحل cabanas دیگر. تاریکی شن و ماسه ساحل دست نخورده اما دریا است یک راه طولانی کردن ساخت نوار ساحلی cabanas (از £63 روز) که برخی از آنها خصوصی وان داغ, یک ایده خوب برای هر مایل سایه آسایش و کوکتل در ضربه بزنید.

Read کامل نقد و بررسی: هیلتون دلمن سریگرم توچال & آبگرم

از

£
89

pp/pn
بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

هیلتون دلمن سریگرم توچال کافی زمینه سبز هستند و به خوبی حفظ شده با هفت استخر برگرفته از یک مرکزی منطقه ایجاد کرد

• خودی راهنمای استانبول

گلوریا گلف رفت و آمد مکرر بلک

Top تا خود را قهوهای مایل به زرد در حالی که شما خود را کاهش نقص در این هتل لوکس 15 دقیقه از بلک. با دو 18-سوراخ و نه سوراخ البته رفت و آمد مکرر جذب گلف بازان به دنبال آفتاب اما خانواده نمی سمت چپ بالا و خشک است. آبگرم سینما, کلوپ شبانه, ساحل, باشگاه, کلاس های تناسب اندام به همراه استخر شنا و ساحل خصوصی هستند به اندازه کافی برای نگه داشتن هر کسی مشغول است. استخرها و سواحل در دو کمتر گلف-گیربکس خواهر هتل در نزدیکی رایگان هستند (و یا پرداخت خود را به استفاده از چشمه های معدنی و بچه های باشگاه). نیمی از هیئت مدیره مهمانان نمی خواهد گرسنه اما کتاب کامل هیئت مدیره به عنوان نزدیک ترین رستوران ها در بلک. این تعریف مینی بار و خدمات اتاق (در خارج از رستوران ساعت) باعث می شود این هتل احساس ارزش خوبی برای پول.

دفعات بازدید: بررسی کامل: گلوریا گلف رفت و آمد مکرر

از

£
77

pp/pn
بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

با دو 18-سوراخ و نه سوراخ دوره گلوریا گلف رفت و آمد مکرر جذب گلف بازان به دنبال آفتاب اما خانواده نمی سمت چپ بالا و خشک

• بهترین چیز برای انجام در استانبول

Kempinski Hotel گنبد بلک

Tخود را مدرن فراگیر هتل پنج کیلومتری غرب بلک همه چیز یک گلف باز می خواهید با آن در دو جهان-کلاس دوره به علاوه به اندازه کافی غیر امکانات ورزشی و در نزدیکی جاذبه های به نگه داشتن بقیه خانواده مبارک. در طبقه همکف وسیع به سبک بالی آبگرم سهام فضا با یک مرکز تناسب اندام و یک استخر بزرگ در جذاب آبی و فیروزه الگوی ژاکارد اجرا می شود که طول هتل. فراتر از آن وجود دارد یک ساحل خصوصی خال خال با cabanas و خورشید است که منجر به اسکله های چوبی با نقاشی با آبرنگ روی گچ است. یک ارتش کارآمد کارکنان انتظار سرش و بین دو رستوران و دو کافه و کافه تراس.

Read کامل نقد و بررسی: Kempinski Hotel گنبد

از

£
95

pp/pn
بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

Kempinski Hotel گنبد دارای یک استخر بزرگ در جذاب آبی و فیروزه الگوی ژاکارد

Contributions توسط ناتالی پاریس, تینا Walsh & جورجینا ویلسون-پاول

نرخ های فوق, راهنمای قیمت برای هر نفر در هر شب, لطفا توجه داشته باشید که همه شامل بسته می تواند متفاوت در سراسر هتل ها. با توجه به زمان coronavirus گیر این نرخ ممکن است تغییر کند. لطفا هتل وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه گنجانده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de