پنج زخمی از جمله دو پلیس در بروکلین تیراندازی ربطی به تظاهرات

حداقل پنج نفر از جمله دو پلیس نیویورک گروه افسران بودند بنا به گزارش شات در بروکلین شنبه.

یک سخنگوی دفتر معاون کمیسر اطلاعات عمومی گفت: در یک شنبه بیانیه ای به نیوزویک “را تایید کرد پلیس درگیر تیراندازی ربطی به اعتراضات/غارت.” از اسلحه گرم استفاده شده توسط تیرانداز بازیافت شد.

اطلاعات بیشتر انتظار می رود که منتشر شده توسط NYPD مورد این حادثه.

NYPD
NYPD افسران ایستاده در شکل گیری به عنوان نزدیک تظاهرکنندگان با تجمع در میدان تایمز محکوم کردن نژادپرستی در اجرای قانون در روز دوشنبه.
اسکات Heins/گتی

غیر ضروری کارگران در شهر نیویورک شد و انتظار می رود به خیابان 8 p. m. به گفته یک هفته مقررات منع رفت و آمد تصویب جمعه توسط فرماندار نیویورک اندرو کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio. برخی از معترضان با این حال حکومت نظامی را نادیده گرفته و گزارش شده به جمع خارج بروکلین بارکلیز سنتر.

پلیس نیز تبدیل شده به دور از تظاهر کنندگان اقدام به عبور بیش از منهتن از پل بروکلین.

اگر چه NYPD ماموران مطلع شدند سه شنبه خود را به طور منظم به روز کردن لغو شد در آینده قابل پیش بینی پلیس نیویورک کمیسر درموت شیا توییتی که ساکنان نباید نگران باشید.

“این که آیا شما یک مادر شاغل به منظور بالا بردن یک خانواده و یا یک صاحب فروشگاه قربانی غارت” شیا نوشت: روز سه شنبه “من می خواهم همه مردم ما خدمت به دانستن NYPD همیشه وجود دارد خواهد بود برای محافظت از شما و مطمئن شوید که جنایتکاران هرگز اجرا نیویورک است. شما می توانید ایمان است که ما را به سرعت کنترل این وضعیت است.”

این است که آخرین اخبار و به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de