پنج سوال کلیدی در مورد گوگل و اپل تماس با سیستم ردیابی

این هفته دولت انگلستان انجام شده ناگهانی u-نوبه خود در تماس با آن-ردیابی فن آوری برای مقابله با کروناویروس.

برنامه آن در حال توسعه با NHSX سلامت خدمات پژوهش بال قرار است جایگزین می شود با یک برنامه ساخته شده با استفاده از فن آوری توسعه یافته توسط اپل و گوگل آمریکا غول فن آوری.

اما آنچه بسیار متفاوت در مورد اپل و گوگل سیستم ؟ و چرا دولت بر این باورند که تنها راه برای حرکت رو به جلو پس از تاخیر طولانی به بریتانیا برنامه های قبلی.

در اینجا پنج سوال کلیدی در مورد تصمیم گیری.

چرا دولت تغییر سیستم ؟

تماس با ما-ردیابی برنامه های کار با استفاده از سیگنال های بلوتوث به انجام دیجیتال “دست دادن” بین دستگاه های. اگر دو گوشی با تماس با ما-ردیابی برنامه های نصب شده را به نزدیکی برای یک دوره مجموعه ای از زمان می گویند ده دقیقه و سپس آنها انجام یک مسابقه است.

اگر یک فرد است که بعدها به coronavirus برنامه می توانید به صورت ناشناس هشدار می دهند افراد دیگر آنها شده اند به, حتی اگر آنها غریبه هستند که آنها را در معرض خطر عفونت است. می توان آنها را به اطلاع از طریق پیام متنی یا ایمیل و توصیه به خود منزوی.

دولت شده است تست برنامه خود را در جزیره موجود زنده پس از ماه مه. این ساخته شده بود و بدون نرم افزار خاص طراحی شده توسط اپل و گوگل به طور خاص برای تماس با-ردیابی.

دولت نمی خواهید به استفاده از این سیستم قرار می گیرد که محدودیت در چگونه داده ها را می توان جمع آوری شده. انگلستان مقامات نگران بودند اپل-گوگل نسخه نداشته باشد کافی ارائه اطلاعات مفید برای کارشناسان بهداشت عمومی برای نظارت بر گسترش ویروس.

آنها همچنین فکر می کردم که سیستم خود را بهتر خواهد بود در اندازه گیری فاصله که اپل/ گوگل مدل.

در مطبوعات, جلسه وزیر بهداشت مت Hancock گفت: “به عنوان آن می ایستد ما برنامه کار نخواهد کرد چرا که اپل نمی خواهد تغییر سیستم خود را, اما آن را [بیمه خدمات درمانی برنامه] می تواند اندازه گیری از راه دور و برنامه خود را نمی تواند اندازه گیری فاصله به خوبی به اندازه کافی به یک استاندارد است که ما راضی هستند.”

NHS آزمون پیدا اپل-گوگل سیستم نمی تواند بگوید اگر گوشی دیگری بود یک یا سه متر از هم جدا.

اما NHSX پروژه به سرعت فرار به یک میزبان از ویژگی های اساسی چالش است.

به کار تماس با ردیابی نرم افزار مورد نیاز برای کار هموار با تمام گوشی ها. به عبارت دیگر هر گوشی یا سیستم عامل شما تا به حال قادر به برقراری ارتباط موثر از طریق بلوتوث با هر فرد دیگری روی گوشی.

اما توسعه دهندگان به زودی در بر داشت که آنها نمی. برای مثال اپل سقوط کرد که بیکار یا که قفل شده است و دیگر نمی خواهد بود قادر به بازی برای اپل دیگر. برنامه همچنین کار بر روی نسخه های قدیمی تر از اندروید گوگل را از سیستم عامل مورد استفاده در اکثر غیر دستگاه های اپل.

مشکل دولت این است که سیستم اپل و گوگل در حال توسعه بودند را ذخیره داده ها در یک راه متفاوت به انگلستان برنامه ریزی شده برنامه است. آن را ذخیره تمام داده ها به صورت محلی بر روی گوشی های. در تئوری این است که خصوصی تر.

مت Hancock سرزنش اپل برای امتناع از ایجاد تغییرات به آن در نرم افزار iOS است که اجازه داده اند به انگلستان نرم افزار به کار می کنند. او گفت: “به عنوان آن می ایستد ما برنامه کار نخواهد کرد چرا که اپل نمی خواهد تغییر سیستم خود را.”

دولت اعطا قرارداد به ارزش بیش از £11 میلیون به شرکت ها برای کمک به توسعه آن تماس ردیابی نرم افزار قبل از آن U-نوبه خود برای کار با اپل و گوگل است.

با توجه به سوابق دولت آنلاین منتشر شده تا کنون 11 قرارداد اعطا شده است به شرکت های خصوصی کمک برنامه توسعه در مجموع £11,297,811.

چگونه کار می کند و آن را بیشتر در خصوصی ؟

اپل و گوگل سیستم مبتنی بر متفاوت “غیر متمرکز” ، آن است که یک برنامه به خودی آن است که یک سیستم نرم افزاری است که مقامات بهداشتی می ساخت.

آلمان و ایتالیا و سوئیس را تمام ساخته شده و راه اندازی برنامه های مبتنی بر فن آوری آن است.

اپل/ گوگل سیستم متفاوت است در راه های زیر:

  1. این فروشگاه داده ها بر کسی coronavirus علائم محلی آن را ترک نمی کند تلفن. با بیمه خدمات درمانی برنامه این داده ها جمع آوری شده و ذخیره شده در یک پایگاه داده مرکزی به محققان اجازه می دهد برای نظارت بر همه گیر
  2. وقتی کسی گزارش آنها coronavirus از طریق برنامه دیگر به مردم گفته شده که از طریق یک “نظیر به نظیر” سیستم هشدار دهنده. این بدان معنی است که اطلاعات کامل راجع به طور مستقیم به گوشی های هوشمند همسان کاربران است. آن را نمی کند, سفر به یک پایگاه داده مرکزی و نمی تواند در غیر این صورت باید بررسی شود.
  3. این برنامه مبتنی بر مثبت نتایج آزمون. فقط کاربران گزارش به برنامه هنگامی که آنها یک تست مثبت. بریتانیا برنامه را با تکیه بر نشانه تایید نشده.

این سیستم که متوقف می شود یک اقتدار بهداشت از جمع آوری توده از اطلاعات در آن جمعیت دیده می شود که بیشتر خصوصی توسط اپل و طرفداران حفظ حریم خصوصی. آنها از ترس ماموریت خزش که در آن دولت ممکن است شروع به جمع آوری مقدار زیادی از دیگر داده های سلامت انتخاب نشده است.

مهمتر اپل و گوگل در حال مقابله با برخی از ویژگی های کلیدی چالش های مواجه شده توسط NHSX اجازه می دهد تا اپل هنوز قادر به جمع آوری اطلاعات حتی زمانی که آنها در سمت چپ بیکار.

هنگامی که اپل و گوگل آن را راه اندازی و به همین دلیل آن را گرفته تا به سوئیچ ؟

تکنولوژی غول راه اندازی نرم افزار خود را tool on May 20, دادن دولت دسترسی به تشخیص زمانی که دستگاه های آندروید و iOS آمد و در تماس نزدیک با یک دیگر زمانی که رسمی برنامه نصب شد.

اپل و گوگل رابط کاربردی برنامه نویسی (API) است که منتشر شد و پس از پنج هفته’ از بحث و گفتگو با کشورهای مختلف به اجرا در متمرکز اساس. این دو غول تکنولوژی استدلال می کنند سیستم خود را به طور قابل ملاحظه تر و خصوصی تر جایگزین شده است که دنبال شده توسط انگلستان تا به حال.

NHSX دنبال یک مدل متمرکز است که دیده اند به طور قابل توجهی بیشتر داده های سلامت تعلق دولتی سرور.

دولت تا به حال شده است هل دادن است رویکرد متفاوت از اواسط ماه مارس که به اوج خود رسید در یک محاکمه.

اما این ثابت ناامیدی. انگلستان برنامه نشان داد که توانایی انتخاب کنید تا در اطراف 75pc از دستگاه های آندروید اما فقط 4pc از اپل.

Mr, Hancock, می گوید که اپل نرم افزار جلوگیری بیمه خدمات درمانی از برنامه استفاده می شود به طور موثر.

دولت تعقیب برای متمرکز برنامه چیزی است که دیده است و بریتانیا در حال حاضر فشار آن تاریخ برای یک برنامه جدید تمام راه برگشت به زمستان.

آن را در حال استفاده در کشورهای دیگر ؟

چندین کشور اروپایی شده اند با استفاده از اپل و گوگل API برای ساخت تماس خود را ردیابی برنامه های تا کنون. زمانی که فن آوری های غول پیکر منتشر کیت در خرداد ماه آنها گفت: 22 کشور درخواست کرده بود و دریافت دسترسی به آن است.

سوئیس اولین کشوری بود که به استفاده از API برای آن برنامه است. ایرلند و فنلاند و پرتغال, اتریش و سنگاپور و استرالیا هستند و همه استفاده از آن را بیش از حد. ایتالیا و استونی و لتونی نیز در ساخت برنامه های خود را در فن آوری های غول پیکر API.

مانند انگلستان و آلمان و انجام یک U-نوبه خود در رویکرد خود را به تماس با ردیابی و در حال غرق رویکرد خود را به نفع اپل و گوگل سیستم. اما آلمان تصمیم به انجام این کار در ماه آوریل است.

آن را در واقع کار می کند ؟

چه شناخته نشده است و همواره مورد سؤال بوده است توسط برخی از کارشناسان این است که آیا اپل و گوگل سیستم خواهد شد در واقع هر کار بهتر.

بیشترین تماس-برنامه ردیابی تکیه بر سیگنال بلوتوث امواج. اما این سیگنال ها موظف هستند تا با اصول فیزیک و می گویند توان کمتر قوی توسط یک گوشی در جیب یا کیف خود به عنوان مخالف به بودن در یک جدول.

آنها همچنین می تواند تحت تاثیر فلز. تلگراف گزارش کرده است که در برخی موارد اپل/ گوگل نرم افزار بلوتوث سیگنال از دست رفته بود 95pc از خوانش در یک تست در یک اتوبوس.

داگ لیت پژوهشگر در کالج ترینیتی دوبلین گفت که دقیق مجاورت ردیابی با استفاده از بلوتوث بود “سخت و یا شاید حتی غیر ممکن است”.

این مشکلات به معنای آن است که هنوز شناخته شده نیست چگونه موثر تماس با ما-برنامه ردیابی خواهد بود و حتی ممکن است گوگل و اپل در پشت آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de