قدردانی می کنیم که در این زمان تاریک برای مردم در سراسر جهان به عنوان coronavirus همچنان به گسترش است. تعداد عفونت و مرگ و میر افزایش پیدا شهرستانها و حتی کشورهای در حال بستن و بسیاری از مردم مجبور به انزوا. اما در میان همه این نگرانی وجود دارد نیز دلایل برای پیدا کردن امید.

1. آلودگی هوا قطره

به عنوان کشورهای رفتن به مستند بیش از این ویروس وجود داشته است قابل توجه قطره در آلودگی هوا.

هر دو در چین و شمال ایتالیا را ثبت عمده می افتد در دی اکسید نیتروژن – جدی آلودگی هوا و قدرتمند شدن کره زمین شیمیایی – دلیل کاهش فعالیت های صنعتی و ماشین سفر.

محققان در نیویورک نیز به بی بی سی گفت که نتایج اولیه نشان داد مونوکسید کربن عمدتا از ماشین شده بود با کاهش نزدیک به 50 درصد در مقایسه با سال گذشته است.

و با شرکت های هواپیمایی لغو پروازهای مرتبه و میلیون ها نفر از خانه کار کشور در سراسر جهان انتظار می رود به دنبال این مسیر رو به پایین.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد قطره در آلودگی هوا در اینجا.

2. کانال بروید روشن

توجه داشته باشید مشابه ساکنان ونیز متوجه گسترده ای در بهبود کیفیت آب از کانال معروف در حال اجرا از طریق شهرستان است.

خیابان های مقصد توریستی محبوب در شمال ایتالیا را خالی میان شیوع منجر به یک افت شدید در ترافیک آب است که اجازه رسوب به حل و فصل.

معمولا تیره آب رفته است بنابراین روشن است که ماهی می تواند حتی دیده می شود.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

3. اعمال محبت

وجود دارد مقدار زیادی از داستان های وحشت خرید و دعوا بیش از رول توالت و قوطی اما این ویروس نیز موجب اعمال محبت در سراسر جهان است.

دو نیویورکی انباشته از 1300 داوطلب در 72 ساعت به تحویل مواد غذایی و دارو به افراد مسن و آسیب پذیر در این شهرستان است.

Facebook گفت: صدها هزار نفر از مردم در انگلستان بود پیوست محلی گروه های پشتیبانی برای این ویروس در حالی که گروه های مشابه تشکیل شده اند در کانادا جرقه یک روند وجود دارد شناخته شده به عنوان “caremongering”.

سوپر مارکت ها در استرالیا در میان کسانی که به ایجاد یک ویژه “سالمندان ساعت” پس مسن خریداران و کسانی که با معلولیت یک شانس به فروشگاه در صلح است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

مردم را نیز اهدا پول به اشتراک گذاشته شده دستور العمل و ورزش, ایده, ارسال, نشاط بخشی, پیام به خود منزوی افراد مسن و تبدیل کسب و کار به مراکز توزیع مواد غذایی.

4. یک جبهه متحد

بین یک کار گیج کننده و زندگی آن است که اغلب آسان به احساس قطع از کسانی که در اطراف شما. به عنوان ویروس همه ما تاثیر می گذارد آن را به ارمغان آورده است بسیاری از جوامع در سراسر جهان به هم نزدیک است.

در ایتالیا که در آن سراسر کشور مستند در جایی است که مردم پیوسته اند و با هم در بالکن خود را برای روحیه دهنده ها ،

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

یک مربی تناسب اندام در جنوب اسپانیا به رهبری یک کلاس ورزش از کم سقف در وسط یک مجتمع آپارتمانی که ساکنان در انزوا پیوست از بالکن.

بسیاری از مردم با استفاده از این فرصت برای ارتباط مجدد با دوستان و عزیزان بیش از تلفن و یا تماس های ویدئویی در حالی که گروه از دوستان باید سازمان مجازی چماقی یا میخانه جلسات با استفاده از برنامه های تلفن همراه (از جمله کسانی که از ما در بی بی سی که در حال کار از خانه).

این ویروس نیز بر اهمیت سلامت کارگران و دیگر افراد مشغول به کار در خدمات کلیدی. هزاران نفر از اروپایی ها گرفته اند به بالکن و پنجره ها را به تحسین پزشکان و پرستاران مبارزه با ویروس در حالی که دانشجویان پزشکی در لندن داوطلب شده اند برای کمک به متخصصان مراقبت های بهداشتی با مهد کودک و کارهای خانگی.

5. یک خلاقیت بوم

با میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر در گیر و انزوا و بسیاری از آنها با استفاده از این فرصت برای به دست آوردن خلاق است.

کاربران رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند اطلاعات خود را از سرگرمی های جدید از جمله خواندن, پخت, بافندگی و نقاشی.

DC کتابخانه عمومی در واشنگتن است در میان کسانی که میزبانی مجازی باشگاه کتاب, در حالی که ایتالیایی Michelin آشپز ماسیمو Bottura راه اندازی کرده است یک Instagram سری به نام مادر قرنطینه, آموزش اولیه ی دستور غذاها برای مشتاق foodies که در خانه گیر کرده.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

یک معلم هنر در ایالت تنسی زنده بوده است-جریان کلاس برای کودکانی که از مدرسه الهام بخش آنها را به دریافت خلاق در خانه.

و در حالی که بسیاری از فضاهای عمومی بسته شده اند, طرفداران هنر شده اند در ساخت بسیاری از تورهای مجازی ارائه شده توسط بزرگترین گالری عکس, مشاهده, معروف, نقاشی های موزه لوور در پاریس و کلاسیک مجسمه از موزه واتیکان از اتاق نشیمن خود را.

استرالیا سیدنی رصدخانه ارائه یک تور از آسمان شب برای مردم در خانه گیر کرده.

ستاره موسیقی پاپ از جمله خواننده گروه کلدپلی کریس مارتین و کشور خواننده Keith Urban نیز زنده جریان کنسرتهایی برای مبارزه با خستگی از خود جدا می کند.

روز دوشنبه ما در حال رفتن به شما را به یک بعد از زندگی می کنند پوشش با تمرکز بر داستان های مثبت مانند این که در حال ظهور از coronavirus بحران است. ما امیدواریم که شما می توانید با ما از 07:00 GMT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im