چهار مرد در دادگاه در هلند روز دوشنبه در اولین پرونده از قتل 298 نفر در هیئت مدیره خطوط هوایی مالزی با پرواز MH17 که به ضرب گلوله کشته شد بیش از اوکراین در سال 2014.

بوئینگ 777 رفت و در میان درگیری ها در شرق اوکراین پس از روسیه و حمایت شورشیان تصرف این منطقه است.

محققان می گویند که آنها اثبات Buk سیستم موشکی که ضربه آن را از یک پایگاه نظامی در روسیه است.

چهار مظنون بعید است که برای شرکت در دادگاه.

سه نفر از مردان هستند و یکی از شرق اوکراین است. نه کشور extradites شهروندان خود است اما یکی از روس ها خواهد شد که تیم دفاع در دادگاه و دادگاه می گوید آن را نیز آماده به قبول شهادت از آنها را توسط لینک.

روسیه بارها تکذیب دست داشتن در حمله مرگبار در 17 جولای 2014. شهروندان 10 کشور مختلف درگذشت پرواز MH17.

غرش هواپیماهای قابل شنیدن است. Schiphol بالا امنیت عدالت مجتمع سمت راست درب بعدی به باند که در آن پرواز MH17 در زمان خاموش. اما هیچ کس انتظار هر یک از چهار مظنون به پرواز در به صورت عدالت است.

این آزمایشی است که در اوج پیچیده ترین تحقیقات جنایی در تاریخ هلندی.

دو سوم از قربانیان هلندی; هلند در زمان سرب در تحقیقات و محاکمه خواهد شد در هلندی نظام حقوقی.

دو هفته اختصاص داده شده است برای شروع که به پوشش بیشتر رویه جنبه ها و ایجاد که آیا در واقع آزمایشات انجام خواهد شد به صورت غیابی و بدون متهم کرده است.

قربانیان و بستگان خواهد این شانس را به دادگاه چگونه زندگی خود را متاثر شده اند و آنچه آنها را به عنوان مناسب ترین مجازات است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

پیت Ploeg برادرزاده آمد در 80 قطعه و آقای Ploeg نگه می دارد لیست از بدن خود را امن است. برادرش الکس باقی می ماند و هرگز در بر داشت.

پیت Ploeg هیچ انتظار متهم خواهد شد به نظر می رسد حتی از طریق لینک ویدئو و یا که آنها را خدمت می کنند اگر محکوم به جرم قتل.

اما محاکمه مسائل برای او و بسیاری از اقوام دیگر, چون برای آنها این تنها کلید برای باز کردن “حقیقت”.

“ما می خواهیم جهان را به دانستن آنچه که واقعا اتفاق افتاده است” او به من گفت: “و بدانید که چه کسی آن را انجام داد.”

که به شواهد ؟

کمی شناخته شده است که در مورد شهادت خواهد داد قبل از دادگاه سه قاضی.

تایید نشده هلندی گزارش ها می گویند وجود دارد 13 شاهدان در این مورد که هویت ماند اما قضات ممکن است تصمیم بگیرد که هر کسی که در حال حاضر با توجه به شواهد به دادستان ممکن است نیاز به در فرد ظاهر می شود.

دادگاه خواهد بود قادر به شنیدن ناشناس شهادت اگر لازم باشد در یک دادگاه می تواند بیش از سه سال است.

 • سقوط هواپیمای MH17 در اوکراین: آنچه ما می دانیم

که مظنون?

دو نفر از آنها به اتهام ارتباط با روسیه به GRU نظامی سازمان اطلاعات است که مربوط به cyber-قطعات و همچنین مرگبار عصب عامل حمله در سالیسبوری در انگلستان است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

این چهار نفر عبارتند از:

 • ایگور Girkin, همچنین به عنوان شناخته شده باید وضعیت کنونی. او یک سرهنگ سابق در روسیه FSB سرویس اطلاعات داده شده به عنوان وزیر دفاع در تهران برگزار می شود دونتسک, دادستان ها می گویند
 • سرگئی Dubinsky, شناخته شده به عنوان Khmury. او به کار گرفته شده توسط روسیه به GRU نظامی, سازمان اطلاعات, به گفته محققان. آنها می گویند او یک معاون آقای Girkin و در تماس منظم با روسیه
 • اولگ Pulatovشناخته شده به عنوان Giurza. او که گفته می شود یک سرباز سابق با GRU نیروهای ویژه شد که معاون رئیس سرویس اطلاعاتی در دونتسک
 • لئونید Kharchenkoشناخته شده به عنوان Krot. او یک ملی اوکراین با هیچ پس زمینه های نظامی که به رهبری یک واحد رزمی به عنوان یک فرمانده در شرق اوکراین می گویند دادستان.

آنها متهم به قتل 298 مردم و باعث سقوط MH17. دادستان ها می گویند مردان به طور مشترک مسئول این حمله از آنجا که آنها “co-عمل برای به دست آوردن و گسترش” Buk پرتاب موشک به منظور شلیک کردن هواپیما.

دادگاه احضاریه فرستاده شد به تمام چهار هر چند از آن است که برخی از مردان دریافت آنها را یکی در اوایل کار برای دادگاه خواهد بود به تصمیم می گیرید که آیا به اندازه کافی تلاش ساخته شده بود به آنها برسد.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

به طور قابل توجهی یکی از متهمان اولگ Pulatov خواهد شد نشان داده شده توسط یک تیم دفاع بنابراین دادگاه ممکن است تصمیم او در نظر گرفته شده است به صورت غیابی. ایگور Girkin است به بی بی سی گفت او نمی تشخیص دادگاه باشد.

در سال های اخیر روسیه معمول واکنش به متهم از هر چیزی بوده است انکار است.

MH17 از این قاعده مستثنی است.

مسکو اصرار دارد آن را به حال چیزی برای انجام با تیراندازی پایین بوئینگ. و پیش از محاکمه در هلند, مقامات روسی است که در تلاش برای بی اعتبار کردن روند.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

وزارت امور خارجه سخنگوی ماریا Zakharova به من گفت که او “100% خاص که سیاست مسلط” در مورد دادگاه. او گفت که مسکو ارائه شده بود محققان هلندی با “تن مواد در این مورد که نادیده گرفته شد”.

زمانی که از من خواسته خارجه روسیه در تلویزیون نشان می دهد بحث میزبان ولادیمیر Solovyov مورد محاکمه واکنش او این بود: “ما اهمیتی نمی دهند. ما می خواهید برای دریافت حقیقت, اما چگونه می تواند ما را در زمانی که کل بررسی شد دور از راستگو.”

همانطور که برای متهمان سه نفر از آنها شهروندان روسی هستند, آنها تا به حال کمی به ترس از بین المللی حکم بازداشت صادر شده در سال گذشته است. روسیه قانون اساسی اجازه نمی استرداد آن را اتباع.

آیا روسیه مانع از تحقیق و تفحص ؟

اگر چه روسیه استدلال می کند آن را به مدت طولانی ارائه شده به همکاری با پرس و جو آن را نیز ارائه چندین نسخه از آنچه پایین آورده MH17.

هلندی مقامات خواسته روسیه برای ارسال هر گونه اطلاعات بودند اما گفت که در یک نقطه است که اطلاعات آن را تا به حال ارائه شده بود “در واقع نادرست در چند نقطه”.

اواخر سال گذشته از روسیه خواسته بود هلندی دادستان برای دستگیری یک اوکراینی مظنون متهم به اجرای شورشی دفاع هوایی نزدیک به شلیک موشک های سایت. در عوض به گفته دادستان روسیه عمدا به او اجازه سفر به شرق اوکراین است.

هلند و استرالیا در دولت روشن ساخته شده است در سال 2018 برگزار می کردند روسیه مسئول استقرار Buk پرتاب موشک که پایین آورده هواپیما.

صوتی متن افشا شده توسط تیم تحقیق و تفحص در سال گذشته نشان می دهد شورشیان در شرق اوکراین تا به حال تماس نزدیک با روسیه در زمان. رئیس خودخوانده جمهوری خلق دونتسک ثبت شد دو هفته قبل از فاجعه گفت که او “انجام سفارشات و حفاظت از منافع و تنها یک دولت فدراسیون روسیه”.

 • پرواز MH17: روسیه و تغییر داستان

که فوت در MH17?

 • 193 هلندی
 • 43 مالزیایی (از جمله 15 خدمه)
 • 27 استرالیایی
 • 12 اندونزیایی
 • 10 انگلیسی
 • 4 آلمان از اتباع بلژیک 4
 • 3 فیلیپینی, 1 کانادا و 1 New Zealander
 • سقوط MH17 ها: 298 که جان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im