فلوریدا پسر 10 آزمایش مثبت برای Coronavirus بسیاری موارد دیگر در منطقه تحت تاثیر قرار می افراد 65 ساله و بیش از

نیوزویک | No comments

A 10-year-old boy در جنوب غربی فلوریدا دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. او یکی از 23 جدید کروناویروس مواردی که آزمایش مثبت در فورت مایرز منطقه در روز چهارشنبه و کسی کاملا جوان برای یک منطقه است که در اصل به حال بسیاری از آن موارد در افراد 65 ساله یا مسن تر است.

مقامات در جنوب غربی فلوریدا می گویند پسر به تازگی از سفر به کلرادو اما ادعا می کنند که کودک تا به حال هیچ تماسی با هر کسی که همچنین این ویروس با توجه به چشمک اخبار CBS وابسته در جنوب غربی فلوریدا.

Coronavirus Test Florida
یک عضو از کارکنان بهداشتی درمانی از سلامت جامعه از جنوب فلوریدا, وارز. (چی) آماده برای تست افراد coronavirus در پارکینگ آن دوریس Ison مرکز بهداشت در 18 مارس سال 2020 در میامی فلوریدا. چی گفت این تست برای COVID-19 خواهد بود از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 12 بعد از ظهر
عکس جو Raedle/گتی ایماژ

وجود یک مفهوم است که تنها افراد مسن و یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی هستند بیشتر احتمال دارد به قرارداد COVID-19. بیش از نیمی از موارد در جنوب غربی فلوریدا شده اند بیماران بیش از سن 65. اما موارد کلی در کشور در حال افزایش با نزدیک به 300 مورد جدید گزارش صبح روز چهارشنبه آوردن این دولت در مجموع به 1,977 تا کنون با مرگ و میر 23. فلوریدا یک مقصد توریستی محبوب و 122 از فلوریدا موارد مثبت شده اند و از خارج از دولت ساکنان.

کودک که تست مثبت روز شنبه در لی شهرستان است که خانه را به بیش از 730,000 مردم در سراسر فورت مایرز, کیپ مرجان و دیگر مناطق دور افتاده و سد سلیمان در خلیج مکزیک است.

سه نفر از لی شهرستان که در حال حاضر مرده از coronavirus. شهرستان ذکر شده است 52 نفر با کوروناویروس. در ابتدا بسیاری از کسانی که سن 65 ساله یا مسن تر اما از این گذشته 18 نفر که تست مثبت تنها چهار شد بیش از 65. دوازده از موارد جدید آمار افراد زیر سن 55 از جمله هشت نفر بودند که 40 یا جوان.

سنگین ترین-آمار بخش هایی از فلوریدا در منطقه تمپا و میامی بیشتر منطقه—به استثنای شهرستان مونرو و کلید.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis این هفته به نام برای غربالگری مسافران در تمام پروازها از منطقه شهر نیویورک به فلوریدا گفت: شهر نیویورک و منطقه سه کشور در جهان تبدیل شده است جدید ترین نقطه داغ است و بسیاری از آنها در حال فرار از این منطقه در حال حاضر که یک بسته در محل قرار داده است.

فلوریدا است که تحت یک ایالت پناهگاه در محل سفارش هر چند بسیاری از ساکنان را بر نام فرماندار به تصویب یک. DeSantis سمت چپ آن را به فرد استان ها و شهرستانها. لی شهرستان را در کمیسیون رای دادند روز شنبه به اجرای سفارش.

شده اند وجود دارد بیش از 54,000 موارد مثبت در ایالات متحده از جمله بیش از 735 مرگ و میر با توجه به داده ها از مراکز کنترل بیماری در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>