فلوریدا گزارش 253 جدید COVID-19 مربوط به مرگ و میر در روز پنج شنبه. این تلفات خوانده شده را علامت روز سوم در یک ردیف که در فلوریدا گزارش شده بالاترین تک-روز مرگ و میر در این بیماری همه گیر.

در روز سه شنبه فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 186 جدید و میر به علت COVID-19. روز بعد که به تعداد شروع به پریدن کرد به 216. هر دو پرونده بودند تحت الشعاع روز پنج شنبه به عنوان 9,943 اضافی COVID موارد نیز تایید شده توسط وزارت امور خارجه وزارت بهداشت ،

حداقل 6,333 مردم در فلوریدا در حال حاضر از درگذشت این بیماری با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد که در مجموع 461,379 COVID-19 نفر از سراسر کشور و 26,017 ساکنان بستری هستند با این بیماری است.

با وجود چشم انداز مثبت در مرگ و میر فرماندار فلوریدا ران DeSantis ارائه یک چشم انداز خوش بینانه برای دولت در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. به گفته فرماندار در حدود 20 ٪ از تمام تخت ICU موجود در سطح ایالت و بخش اورژانس در سراسر کشور دیده می شود کاهش در بازديد COVID مانند بیماری است.

اما دکتر David De La Zerda های ICU مدیر یادبود جکسون یکی از بزرگترین بیمارستان های دولتی گفت: “فردا صبح” رهبری ملی خبرنگار دیوید Begnaud هفته گذشته است که گروه خود را به زودی خواهد بود 100% کامل است. با توجه به د لا Zerda بیمارستان تا به حال برای باز کردن یک پنجم ICU برای رسیدگی به هجوم بیماران.

وقتی پرسیده شد که در روز سه شنبه چگونه پیام خود از ثبات مربع با دولت رکورد تعداد COVID-19 مرگ و میر فرماندار گفت: چشم انداز مثبت است به احتمال زیاد به علت تاخیر.

“من فکر می کنم زمانی که شما ببینید کسانی که گزارش آن احتمالا انعکاسی از عفونت و بستری شدن در بیمارستان که در گذشته اتفاق افتاده اند به طوری که آن را بیشتر از یک عقب مانده شاخص” DeSantis گفت. “در حالی که من فکر می کنم (بخش اورژانس) بازدیدکننده داشته است و برخی از بیمارستان های سرشماری است که احتمالا بیشتر از یک شاخص پیشرو که در آن همه چیز روند.”

“و به طوری که شما کمتر (بخش اورژانس) بازدیدکننده داشته است به عنوان شما کمتر COVID مثبت بیماران در بیمارستان ما فکر می کنم… شما ببینید, مرگ و میر, کاهش, همچنین,” او اضافه شده است.

کالیفرنیا که منجر فلوریدا در مجموع موارد نیز یک رکورد جدید برای یک روز مرگ روز چهارشنبه با 197 جدید مرگ و میر در مجموع 8,715 زندگی از دست رفته به ویروس. دولت را مثبت و بستری نرخ هر دو نیز روند صعودی بیش از 14 روز به طور متوسط با توجه به California Department of Public Health.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom این هفته گفت که این بیماری به طور نامتناسبی تحت تأثیر دولت لاتین جمعیت در دره مرکزی. مثبت نرخ از حدود 10 درصد به 17 درصد در منطقه — نسبت به دولت به طور کلی به طور متوسط 7.5 درصد — با توجه به فرماندار.

Newsom که التماس کرد با ساکنان به پوشیدن ماسک در این هفته پیشنهاد تخصیص $52 میلیون به محلی بهداشت و درمان بهداشت بخش در هشت دره مرکزی شهرستان. که می آید از یک $499 میلیون دلار کمک مالی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را با ارائه پشتیبانی برای کارکنان بهداشت و درمان کارگران و بهبود پروتکل در ردیابی قرنطینه و آزمایش CBS ساکرامنتو ،

“به اندازه کافی تمرکز رک و راست قرار داده شده بر کارگران ضروری در این حالت” Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net