فرماندار فلوریدا ران DeSantis می گوید: او در هیچ عجله به آسانسور Coronavirus محدودیت های دولت را مرحله به مرحله بازگشایی

جمهوری خواه فلوریدا فرماندار ران DeSantis گفته او “نه در عجله” برای پایان دادن به اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های اجرا شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود برخی از اصولگرایان اصرار سریع بازگشت به حالت عادی.

در طول یک شنبه کنفرانس مطبوعاتی DeSantis اظهار داشت که فلوریدا است که در راه خود را به دوره نقاهت بعد از این ویروس به عنوان دولت جنوب همچنان تحت اقامت در خانه سفارش از طریق پایان ماه آوریل است. اما فرماندار نیز به عقب رانده برابر urgings از برخی از محافظه کاران به طور کامل بازگشایی کسب و کار و فعالیت.

“ما در حال انجام این کار در فرد ورزشی و در عین حال بدون توجه به آنچه …. که فقط قصد ندارم به اتفاق می افتد در مه” DeSantis توضیح داد. این جمهوریخواه مجلس اشاره کرد که طرح خود را برای بازگشایی شد شبیه به استراتژی گذاشته شده توسط کاخ سفید Coronavirus نیروی کار اما او اشاره کرد برخی از تفاوت.

Ron DeSantis
فرماندار فلوریدا ران DeSantis می دهد به روز رسانی در مورد این دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 17 آوریل در فورت لادردیل فلوریدا
جو Raedle/گتی

“چیز دیگری که در فاز یک آنها می گویند سینما با فاصله اجتماعی. من هنوز در سینما” فرماندار گفت. “آن محیط محصور شده است. تو خیلی بهتر از بودن در خارج از منزل.”

DeSantis با اشاره به اینکه فلوریدا است که شاهد کاهش در تعداد زیادی از مردم رفتن به گرفتن تست از رمان های کروناویروس و همچنین به عنوان یک کاهش در تعداد افراد جدید تست مثبت است. “اگر شما نگاه کنید در هفته گذشته متوسط نرخ مثبت برای افراد جدید در حدود 7.5 درصد است. به طوری که نشانه خوبی است که همه چیز در حال رفتن در یک جهت خوب,” او گفت:.

نماینده جثه Oliva, فلوریدا مجلس شده است اصرار برای سریع دوباره باز فلوریدا اقتصاد با توجه به فلوریدا روزنامه معین. الیوا, همچنین, جمهوری, حال ارسال یک ایمیل به ترکیبات خود را در اوایل روز شنبه اعلام کرد که همه گیر به پایان رسید. این پیام شامل یک نظر در مقاله ای تحت عنوان “بیایید متوقف اقتصادی خودکشی و بازگشت به کار.”

تحت دستورالعمل های مطرح شده توسط کاخ سفید رهبران دولت می تواند نگاه به آغاز بازگشایی اقتصاد خود را پس از آنها دیده می شود کاهش در تایید موارد coronavirus و مرگ و میر به مدت حداقل 14 روز. علاوه بر این, متحده باید تا حد زیادی گسترش تست و ردیابی بنابراین مقامات بهداشتی می تواند نقشه و منزوی کردن گسترش ویروس. بعد از این مراحل در محل متحده پس از آن می تواند حرکت به فاز یک, که اجازه می دهد تا برای برخی از کسب و کار به بازگشایی در حالی که برخی از سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل باقی می ماند.

از صبح روز یکشنبه فلوریدا تا به حال نزدیک به 31,000 تایید موارد coronavirus که 1,055 نفر کشته شده اند.

“این هفته تعداد افرادی که بوده ام در بیمارستان ماند اطراف 2,100 مردم” DeSantis گفت: در روز شنبه. “مسطح منحنی است همه چیز در مورد ساخت مطمئن شوید که این بیماری را پایمال کند بیمارستان, سیستم,” او گفت:.

نیوزویک رسیده به دفتر والی از نظر یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net