فلوریدا مرد دستگیر و به جرم سرقت از 66 رول کاغذ توالت از هتل

نیوزویک | No comments

یک مرد فلوریدا دستگیر شد و به اتهام جنایت سرقت پس از او گفته بود گرفتار با استفاده از زباله ها می تواند دزدکی حرکت کردن به 66 رول کاغذ توالت در خارج از یک هتل ماریوت.

فرشته Esteban Hernandezcinto, 31 دستگیر شد در ساعات اولیه صبح پنج شنبه بعد از پلیس در پاسخ به گارد امنیتی, Yamil Egipciaco تماس شکایت که یک مرد بود سرقت کاغذ توالت از هتل. در 1:30 صبح نگهبان گفت که او به طور منظم در گشت زمانی که او متوجه فعالیت های مشکوک از Hernandezcinto با توجه به دستگیری و استشهاد.

“Yamil دیدم فرشته هل دادن یک سطل زباله می تواند نسبت خود را ون هوندا” این دستگیری افسر نوشت: در استشهاد. “فرشته باز عقب ون و در زمان یک کیسه زباله از سطل زباله و قرار دادن آن در ون. Yamil آن را در بر داشت مشکوک که چرا او با قرار دادن یک کیسه زباله در ون خود و به اوج خود رسید و از طریق پنجره. Yamil متوجه کیسه پر بود از کاغذ توالت استفاده نشده که متعلق به هتل.”

Hernandezcinto قادر به اجرای خود ادعا کاغذ توالت دزدی چرا که او برای تمیز کردن یک شرکت است که خدمات این هتل است. Egipciaco شمارش رول به ارزش حدود $65 و ابراز اشتیاق به شهادت در برابر اتهام دزد.

“Yamil شمارش 66 رول کاغذ توالت که هر یک به ارزش 99 سنت” افسر نوشت. “Yamil آرزوهای خود را به شهادت در دادگاه به نمایندگی از ماریوت.”

Hernandezcinto شد و گفت: باید بستری در مصرف کاغذ توالت در هنگام مواجه توضیح به پلیس که او انجام شده بود آن را از حس خیریه برای کمتر خوش شانس.

“فرشته به من گفت که او می دانست که ضعیف بود و هیچ شغل و او تنها گرفتن کاغذ توالت برای کمک به او و خانواده اش” را نوشت افسر.

زمانی که پلیس در ابتدا خواسته خود را به نام Hernandezcinto شد و گفت: باید با توجه به غلط نام “آندرس هرناندز” بعد از گفتن این افسر به او دروغ گفته چون او ترسیده بود.

Toilet Paper Hoarder
گزارش از مردم احتکار کاغذ توالت تبدیل شده اند بیشتر به عنوان تهدید مطرح شده توسط COVID-19 coronavirus همه گیر افزایش یافته است.
گتی

Hernandezcinto بود به اتهام سرقت از یک مرکز اسکان یک سوم جرم درجه. او دستبند به دست گرفته و به اورنج کانتی زندان قبل از اینکه منتشر شد بعد از آن همان روز صبح در 2500 دلار اوراق قرضه.

نیوزویک رسیده به نارنجی شهرستان کلانتر, اما هیچ اطلاعات دیگری در دسترس بود.

کاغذ توالت شده در تقاضای بالا به تازگی با توجه به کمبود غیر مستقیم ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. اگر چه معلوم نیست چه مقدار از نقش این بیماری همه گیر در Hernandezcinto مورد تعدادی دیگر از کاغذ توالت دزدی که به احتمال زیاد با الهام از کمبود اخیرا گزارش شده است.

های مختلف مرد فلوریدا دستگیر شد در ویکی در مارس 10 بعد از گفته شکستن را به یک همسایه کامیون به سرقت $1 بسته کاغذ توالت. او در اعتراض به بی گناهی خود را قبل از اینکه به زندان گرفته شده و برگزار می شود در $5,000 اوراق قرضه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>