فلوریدا مرد تجاوز زن دلار درخت صندوقدار بیش از اجتماعی فاصله استدلال پلیس می گویند

فلوریدا مرد به اتهام تجاوز به یک زن مشغول به کار در دلار درخت پس از او اندرز برای پرش به خط و اجتماعی رعایت فاصله دستورالعمل.

استفان Fanelli, 55 دستگیر شد بعد از ظهر جمعه پس از حادثه به اتهام صورت گرفت در یک درخت دلار ذخیره در مادیرا, ساحل, فلوریدا. این حادثه گفته است: “ما در آغاز هنگامی که Fanelli شروع به جر و بحث با کارکنان Nyashata Chajani قبل از خود را مجبور جلوتر از مشتریان دیگر با توجه به دستگیری و استشهاد.

“متهم قلم خط در صندوق قرار داده و اقلام خود را در مقابل مشتریان دیگر موارد” استشهاد می خواند. “هنگامی که قربانی درخواست برای متهم به حذف اقلام خود را و بازگشت به پشت خط متهم شد و خشمگین.”

Chajani همچنین گفت که “درخواست برای متهم به رعایت زمان اجتماعی فاصله قوانین” با توجه به COVID-19 همه گیر که Fanelli شد عدم انجام دهد. دست زدن به موارد Fanelli بود اقدام به خرید بلافاصله باعث یک حمله فیزیکی.

“هنگامی که قربانی اقدام به انتقال متهم اقلام برای ثبت نام خط متهم آغاز شد قابل توجه قربانی” خوانده شده استشهاد. “با هر دو اسلحه متهم تحت فشار قرار دادند قربانی در قفسه سینه هر دو بازو و دست.”

این دستگیری افسر می رود به گزارش دیدن یک ویدیو از Fanelli قابل توجه Chajani در بازو همراه با یک شاهد همخوانی جزئیات حادثه به اتهام.

Fanelli که به عنوان گذرا در استشهاد شد متهم با یک تعداد از جنایت باتری و است که برگزار می شود در شهرستان Pinellas زندان در انتظار محاکمه به جای 2500 دلار اوراق قرضه. او “یک محکومیت قبلی باتری تشدید باتری یا جنایت باتری” با توجه به استشهاد.

نیوزویک رسیده از Pinellas County Sheriff که کاهش یافته چرا که این پرونده هنوز باز بود.

Dollar Tree
بحث بر سر زیر اجتماعی فاصله رهنمودهای رهبری یک مرد فلوریدا گفته جسمی حمله به یک دلار درخت کارگر در مادیرا, ساحل, فلوریدا.
بروس بنت/گتی

تنش ها شده است افزایش پس از همه گیر شروع به افزایش در ایالات متحده و تلاش برای مهار این ویروس به ظاهر الهام گرفته از تعدادی از اتهام ضرب و جرح تعداد محدودی از تنظیمات که در آن عمومی است و در ادامه به جمع آوری.

پنسیلوانیا مرد که گفته می شود افتتاح شد آتش سوزی در یک وسیله نقلیه پس از مواجه شدن برای سرفه بدون پوشش دهان خود را خارج از فروشگاه در مارس 28.

مرد دیگری دستگیر شد در جکسون ویل فلوریدا در اواخر ماه مارس پس از گفته پاشش یک بطری علامت “COVID-19” در درهای کسب و کار و مشتریان گفتن که آنها آلوده شدند.

یک تعداد انگشت شماری از حوادث مشابه نیز گزارش شده در فروشگاه های مواد غذایی, مربوط, مردم در تلاش برای ایجاد ترس از گسترش این ویروس توسط هدفمند سرفه در کارگران همکار مشتریان و یا آیتم های موجود در فروشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de