یک مرد فلوریدا دستگیر شد سه شنبه به اتهام سرقت کاغذ توالت یک محصول در تقاضای بالا به دلیل وحشت ناشی از COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

Safraz Shadeek Shakoor, 25 دستگیر شد در ویکی فلوریدا در اوایل صبح روز سه شنبه پس از شکستن را به یک همسایه کامیون و کشیدن 6-بسته کاغذ توالت با توجه به دستگیری استشهاد.

Shakoor گفته می گرفته اند بسته های هوشمند و ساده نام تجاری کاغذ توالت که به طور معمول قیمت برای $1 دلار به طور کلی زنجیره ای از دوج رم از یکی از همسایه ها که تا به حال سمت چپ خودرو قفل شده است.

پلیس احضار شدند و پس از او کشف شد, ربودن آرزو رول دستگیری او را نه چندان دور از این کامیون پس از پیدا کردن یک رول کاغذ توالت خود را در جیب جلوی در طول یک جستجو.

به اتهام سرقت منجر به جنایت به اتهام سرقت به صورت Shakoor که اعتراض بی گناهی خود را پس از به زندان برده شد.

Shakoor قبلی اجرا فهم با قانون شامل اتهام سرقت مسلحانه و سرقت به همراه چند تن ماری جوانا مربوط به دستگیری. او است که برگزار می شود در $5,000 اوراق قرضه.

toilet paper and man
کاغذ توالت تبدیل شده است غیر منتظره ای داغ کالا با توجه به hording در نور از coronavirus بحران با برخی از تمایل به شکستن قانون برای به دست آوردن محصول.
گتی

تامین کاغذ توالت کاهش یافته اند در سراسر جهان به وحشت بیش از coronavirus باعث شده است تا بسیاری به ذخیره کردن حمام ضرورت با برخی از کوره در رفته خریداران درگیر شدن در جنگ با مشت بیش از ارزش محصول است. گزارش از کاغذ توالت سرقت نیز به طور قابل توجهی شایع تر است و همچنین به عنوان درمان اضطراری همچنان به تشدید.

پلیس در کایزویل یوتا التماس کرد با مردم در رسانه های اجتماعی پس از بی شرمانه دزد بارها و بارها در زمان مورد از مردان حمام خود را به ایستگاه پلیس.

“ما دریافت شکایت در لابی ما است که همواره مردان دستشویی بود عاری از کاغذ توالت و ما کسی است که به کار در واقع سهام و نباید آن را در حال اجرا به سرعت ما می توانیم فرض کنیم” افسر جاشوا دنیلسون گفت: KSL.

حتی بلند پروازانه تر کاغذ توالت جست و خیز صورت گرفت در هنگ کنگ در تاریخ 17 فوریه. یک گروه از دزدان مسلح مواجه تحویل مرد در خارج از یک سوپر مارکت قبل از گزارش گیری با 600 رول به ارزش حدود HK$1,695 (در حدود $218).

یک فروشگاه در ژاپن گفت: به دست گرفته اند و اقدامات غیر معمول برای جلوگیری از کاغذ توالت سرقت پس از این مورد به طور مداوم در رفت از دست رفته از حمام با وجود این مورد برای فروش و انبار در فروشگاه. یک سری از نشانه های وحشت زده نقاشی های چشم قضاوت در تلاش برای جلوگیری از سرقت توسط امیدوار کننده به لعنت هر می تواند کاغذ توالت دزد.

کاغذ توالت است که نه تنها مورد بی پروا به نظر می رسد مایل به رفتن به جنایی طول طول بحران. مواردی که ممکن است مفید تر در مبارزه با یک ویروس از جمله ضد عفونی کننده دست ماسک صورت و انواع دیگر تجهیزات پزشکی نیز تبدیل به ملک داغ برای کلاهبرداران در هفته های اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im