یک مرد فلوریدا ارائه شده دفاع پس از گفته, گیر افتاد, هاردکور, انگشتان پا, از سالمند بیمار بیمارستان.

ناشناس بیمار در سواحل خلیج فارس بیمارستان در فورت مایرز, فلوریدا, گزارش قطع بیمارستان کارگر Frantz Beldonin, 23, او به عنوان مکیدن انگشتان او در اواخر دوشنبه شب. Beldonin دستگیر شد در اوایل صبح روز بعد و چهره یک تعداد از باتری در یک فرد سنی 65 ساله یا مسن تر. Beldonin اعتراض کردند که او هرگز چنین چیزی اصرار دارد که این حادثه فقط یک سوء تفاهم است.

“زمانی که امنیت آمد و رو به من مانند ‘چه خبر ؟’ و آنها بودند مانند “فقط با من بیا'” Beldonin گفت WBBH. “این باعث می شود من نگاه دیوانه… یا مثل وحشت زده و من نه… من نه آن نوع از شخص.”

Beldonin مشغول به کار بود به عنوان یک “نگهدار” به پیگیری های مختلف بیمار در همان اتاق. او گفت که بیمار است که او را متهم کرد اشتباه چه اتفاقی می افتد زمانی که او گناه خار در برابر او پا در حالی که تلاش برای بازیابی خود را کاهش یافته است تلفن.

“من کاهش یافته است گوشی من زیر تخت و به عنوان من در تلاش برای گوشی من و او ضربات” Beldonin توضیح داد. “او ترس و ما در تاریکی آن را در یک اتاق تاریک با dark نر در پای تخت او. من می توانم درک کنند.”

قربانی با ارائه نسخه های مختلف از وقایع به پلیس با توجه به گزارش پلیس به دست آمده توسط کانال.

“من احساس پای راست لمس” بیمار گفت: پلیس در بیانیه ای. “من فکر کردم آن یک پرستار برای چک کردن تورم در پا و مچ پا اما مدتی بعد احساس کردم دوباره آن را. بار سوم این اتفاق افتاد آن را احساس خیس, بین انگشتان پا است. من نگاه کردم و دیدم که یک مرد در زانو خود را و سر خود را خم شد پای من.”

بیمار گفت: Beldonin poked سر خود را در اطراف یک تقسیم پرده یک زمان کوتاه پس از حادثه و پرسید: “حال ما خوب است؟” بیمار سپس گفت: چه اتفاقی افتاده است قبل از پلیس درگیر شد و بعد از آن دستگیر Beldonin.

ادعا پا پمپاژ مادر به پسرش دفاع در مصاحبه ای با خروجی اخبار. او پیشنهاد کرد که نژادپرستی علیه پسر خود را مسئول آنچه که او هرگز “خورد بانوی پیر را, انگشتان پا.”

“نه… هرگز. این که پسر من نیست,” او گفت: “WBBH. “او هرگز فراموش که آنها فقط با قرار دادن او در زندان و گفت که او مکیده بانوی انگشتان پا است.”

Beldonin منتشر شد در 1500 دلار اوراق قرضه یک روز پس از دستگیر شدن اما ترس که در حال بررسی اتهام جنایی می تواند جدی و ماندگار پیامدهای برای او بعدها در زندگی است.

“من می دانم که وجود دارد فرصت های دیگر اما وجود خواهد داشت اگر من در برخورد با این جنایت گفت: خروجی.

نیوزویک رسیده به دفتر لی شهرستان کلانتر وزارت اطلاعات اضافی اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

جداگانه ادعا حادثه ناخواسته پا توسط یکی دیگر از مرد فلوریدا گزارش شده بود تنها چند ماه پیش هنگامی که یک مرد در برادنتون فلوریدا پلیس گفت که او بیدار شده است توسط یک مرد که شکست را به خانه خود را و شروع به مکیدن انگشتان خود را.

پا مکیدن صفحه اصلی مهاجم گفت که گفته مرد او وجود دارد به “فوت” در هنگام سوال خود را مبهوت قربانی.

Foot in hospital bed
این بیمارستان فلوریدا کارگر بود و گفته گیر افتادن در سالمندان بیمار انگشتان پا و دستگیر شد و در فوریه 25 سال 2020 است.
گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im