فلوریدا مرد تلاش می کند به خوردن سرقت کارت بانکی پس از گرفتار شدن آن در دیزنی جهان

نیوزویک | No comments

فلوریدا مرد که گفته می شود در تلاش برای خوردن یک سرقت کارت اعتباری هنگامی که او مواجه شد توسط ماموران پلیس پس از اقدام به استفاده از کارت برای خرید کالا در والت دیزنی جهانی.

Orange County police نمایندگان بازداشت خوزه Herrera, 27 روز دوشنبه. او برگزار شده بود توسط دیزنی امنیتی پس از گرفتار شدن در حالی که خرید کارت های هدیه و جواهرات در دیزنی چشمه والت دیزنی جهان در مرکز خرید با کارت به سرقت رفته است که اعتقاد بر این گرفته شده از مرحوم اوهایو ،

هررا گفته که به خوردن شواهد از جرم و جنایت خود با افسران شاهد او را در تلاش برای chomp پایین بر روی پلاستیک قبل از او می تواند مورد سوال با توجه به یک گزارش از WKMG.

هنگامی که او در بر داشت به برگزاری یک کیسه پر از پودر سفید در جیب خود Herrera است گفت: به به افسران گفت: “من قصد ندارم به دروغ آن را به کوکائین است.”

هررا خریداری 400 دلار در کارت های هدیه و یک نوشابه با استفاده از این کارت قبل از اقدام به خرید یکی دیگر از 360 دلار به ارزش طلا و جواهر. او همچنین گفت که دارای 13 متقلبانه دیگر بدهی و کارت های اعتباری.

پلیس متهم او را با متعدد کیفری از جمله شمارش در اختیار داشتن کوکائین در اختیار داشتن یک کارت اعتباری به سرقت رفته, تقلب مربوط به یک فرد متوفی و اظهارات نادرست به اجرای قانون در حالی که تحت سوگند.

عصر ایران به خارج از اورنج کانتی کلانتر نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

credit card on plate
یک مرد فلوریدا گرفتار شد به اتهام تلاش برای از بین بردن شواهد با خوردن یک سرقت کارت بانکی در دیزنی جهان در 9 مارس سال 2020 است.
گتی

اگر چه Herrera را به اتهام تلاش برای خوردن دبیت کارت غیر معمول است که مردم به طور معمول به خوردن پلاستیک بیش از برخی ممکن است فکر می کنم. یک ماه ژوئن 2019 مطالعه نشان داد که انسان تا پایان غذا خوردن به طور متوسط 5 گرم از پلاستیک هر هفته—تقریبا برابر با مقدار موجود در یک نمونه کارت بدهی.

حساب مظنون به تلاش برای خنثی کردن این قانون با خوردن شواهد غیر معمول نیست اگر چه آنها معمولا نمی شامل کارت های پلاستیکی است. به جای مواد مخدر مانند ماری جوانا و کوکائین و متامفتامین در میان موارد اتهام جنایتکاران اغلب تلاش برای خوردن.

تلاش برای از بین بردن شواهد با خوردن دیگر به ظاهر غیر قابل خوردن اقلام ساخته شده اند. یک Syracuse, New York, مرد مشکوک در یک چاقو تلاش خود را به خوردن پیراهن خود در ماه سپتامبر سال 2019 پس از کارآگاهان متوجه لکه بر روی آن در طول بازجویی.

قطعا اقلام خوراکی نیز مصرف شده در مدارک و شواهد-از بین بردن تلاش با پخته محصولات خاص الهام گرفته برخی کیفری مواد غذایی binges.

یک مرد در پورتلند, اورگان دستگیر شد در اوایل صبح روز شنبه پس از اتهام سرقت از یک فروشگاه شیرینی بی شیرینی با کمک یک تبر قبل از ساخت با بسیاری از دونات است که پلیس بعد او را خوردن.

سال قبل از آن 62 سال در هنگ کنگ گزارش شد که یک کوره تلاش برای wolf 20 نان رول او تا به حال برای پرداخت قبل از این مقامات می تواند مسافت های دور. او گفت که احساس “ناخوشی” پس از تلاش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>