فلوریدا هفتم می فرستد 41 به بیمارستان زمانی که او اشتباهات اسپری فلفل به صورت اسپری بدن

نیوزویک | No comments

یک پسر فلوریدا فرستاده حداقل 40 از همکلاسی های خود را به بیمارستان زمانی که او اشتباه یک از اسپری فلفل برای بدن عطر اسپری و اسپری خود را با آن در مدرسه.

یک دانشجو در ارتفاعات میانی مدرسه در جکسون ویل فلوریدا ناشی از مدرسه تربیت بدنی را تخلیه کردند و پس از متفرق اسپری هفته گذشته به گزارش روز جمعه در خورشید گینسویل. پسر گرفته بود اسپری فلفل از اموال یکی دیگر از دانشجویان قبل از تصمیم گیری به کمک خود را به یک سخاوتمندانه spritz.

“فکر آن اسپری بدن دانش آموز که در زمان قوطی در واقع اسپری خود را به عنوان اگر او بودند استفاده از بدن عطر محصول” اصل اوان Daniels گفت: به پدر و مادر در قبل از ثبت تلفن پیام با توجه به خروجی. “ورزشگاه تخلیه شد و در نهایت 41 دانش آموزان منتقل شدند, به بیمارستان منطقه برای مراقبت.”

دانشکده مدرسه ارمغان دانش آموزان خارج از زمین فوتبال پس از اسپری فلفل منتشر شد. حدود نیمی از دانشجویان در حال حاضر به پایان رسید تا نیاز به توجه پزشکی است. دانشجویان شد و تمام درمان و منتشر شده از بيمارستان در روز حادثه است.

Pepper Spray
یک دانش آموز در جکسون ویل فلوریدا دستگیر می توانید از آنچه او فکر اسپری فلفل را از وسط مدرسه همکلاسی های قبل از کشف آن بود که اسپری فلفل زمانی که او spritzed خود را با آن است.
گتی

اگر چه مقامات گفت: همه دانش آموزان رنج می برد تنها جراحات جزئی در این حادثه آسیب زا برای حداقل برخی از کسانی که درگیر.

“همه شروع به در حال اجرا و پس از آن زمانی که من خارج از همه سرفه, دعا” هفتم ویلیام کازبی گفت WTLV. “کسی انداخت. آن را شبیه خون اما کسی انداخت… من فقط به نام مادر و به او گفت که چه اتفاقی افتاده و او وضعیت به کار گرفته.”

“این احساس یک احساس سوزش در قفسه سینه و گلو من. این احساس من به سختی قادر به نفس کشیدن” اضافه شده کازبی. “و من به سختی قادر به صحبت کردن.”

اصلی که در این تماس در حالی که اسپری فلفل است نه غیر قانونی ممنوع است توسط قوانین از منطقه مدرسه. مدرسه مقامات برنامه ریزی برای نظم و انضباط دانش آموز که به ارمغان آورد و اسپری به کلاس.

“این دانش آموز را در صورت مناسب انضباطی عواقب آوردن ممنوع آیتم در پردیس گفت: دانیلز.

تحقیقات همچنین منجر به عواقب برای پسر بچه ای که ربوده قوطی.

“در حالی که این بدیهی است که یک اختلال عمده تحقیقات نشان داد که هیچ قصد اخلال و بنابراین وجود دارد هیچ پایه و اساس جدی تر به اتهام” Daniels گفت. “دانش آموز که در زمان اسپری فلفل صادر شد یک نوجوان مدنی استناد.”

مدرسه منطقه نیز گفت: به تنگ تر کردن اقدامات امنیتی در واکنش به این حادثه.

نیوزویک رسیده به Duval County Public Schools نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>