فلوریدا پیشی 300,000 coronavirus موارد

فلوریدا پیشی گرفته 300,000 تایید موارد coronavirus روز چهارشنبه با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. دولت شاهد افزایش عفونت در هفته های اخیر و در حال حاضر نشسته در پشت تنها در کالیفرنیا و نیویورک در تعداد موارد تایید شده در آن گزارش شده است.

مقامات بهداشتی گزارش دادند اضافی 10,181 جدید مورد تأیید چهارشنبه. فلوریدا زمان بیش از سه ماه برای رسیدن به 100,000 coronavirus موارد اما پس از آن زمان فقط دو هفته به پرش از 100,000 تا 200,000.

فرماندار فلوریدا ران DeSantis در یک کنفرانس خبری روز شنبه گفت که دولت در حال انجام است حدود 90,000 آزمون در روز, اما گفت که نتایج مصرف بیش از حد طولانی برای پردازش.

“یکی از چیزهایی که من فکر می کنم روشن است این است که ما نیاز به این تست نتیجه را در یک مد به موقع,” DeSantis گفت. فرماندار گفت: دولت خواهد بود تغییر کسب و کار دور از تجاری labs شده است که قادر به بازگشت به نتایج آزمون در 48 ساعت به عنوان اصل توافق زمانی که تست شد و گسترش یافت و در آغاز ممکن است.

تماس با ما-ردیاب نیز گفت: تاخیر در نتایج تست در حال ساخت شغل خود را سخت تر است.

فلوریدا همچنین گزارش های اضافی 112 مرگ و میر در روز چهارشنبه. این سومین بار در هفت روز گذشته این گزارش بیش از 100 مرگ و میر با توجه به CBS میامی. بیش از 4500 نفر کشته شده اند در این دولت با توجه به COVID-19.

فلوریدا مدیریت اضطراری مدیر در مقایسه با دولت در پاسخ به یک طوفان اما یکی از پیچیده سیاست است. “هنگامی که یک دسته 5 بازدید هیچ کس استدلال می کند که آیا آن بود که آیا آن یک دسته 5 و در این فاجعه ما در حال مشاجره هستند بیش از همه چیز” جارد Moskowitz گفت: CBS News.

DeSantis گفت اضافی پرسنل پزشکی فرستاده شده اند به Miami-Dade County مواجه است برخی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت در دولت است. اگر چه بخش ICU تخت در ظرفیت فرماندار گفت: این بیمارستان در شهرستان هنوز هم مقدار زیادی از فضای دیگر است که می تواند مورد استفاده برای coronavirus بیماران اضافه شده اما مسئله واقعی عدم بهداشت و درمان کارگران است.

فرماندار همچنین اعلام کرد دولت معرفی خواهد شد خطوط در تست سایت به طور خاص برای کسانی که در برگزاری نمایشگاه COVID-19 علائم. افرادی که با استفاده از آن خطوط را اداره سواب خود و نتایج آزمون را تسریع شود DeSantis گفت.

مانوئل Bojorquez کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im