فلوریدا به طور موقت نزدیک دولت-اجرای تست سایت با توجه به طوفان

شروع پنج شنبه در 5 بعد از ظهر ایالت فلوریدا را به طور موقت نزدیک دولت اجرا COVID-19 تست سایت “در پیش بینی اثرات” از یک پتانسیل طوفان گرمسیری است که در حال حاضر شلاق کارائیب با باد و باران. فلوریدا بخش مدیریت اضطراری اعلام تعطیلی در روز شنبه همان روز دولت در تنظیم یک رکورد جدید برای یک روز coronavirus مرگ و میر.

دولت می شود 162 تست سایت در تمام اما دو نفر از فلوریدا 67, استان ها, با توجه به وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, وب سایت.

همه دولت-پشتیبانی از تست سایت های چادر و تجهیزات دیگر “ایستاده رایگان سازه” هستند که قادر به مقاومت در برابر طوفان گرمسیری نیروی باد گروه گفت: در آزادی مطبوعات. اگر کسانی که اشیاء در حال برداشته طول طوفان آنها “می تواند باعث آسیب به افراد و اموال اگر امن نیست.”

این گروه گفت که این سایت بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که آنها با خیال راحت می شد اما افزود که همه در حال انتظار برای بازگشایی توسط اوت 5 در آخرین.

در یک سری از توییت بخش تشویق مردم با علائم کروناویروس به “دریافت خود سواب آزمون در دولت-پشتیبانی از درایو-از طریق سایت” قبل از بسته شدن و اضافه کرد که این افراد “خواهد بود اضطراري” و دریافت نتایج خود را در عرض 72 ساعت.

شهرستان ادارات بهداشت ادامه خواهد داد به ارائه رایگان COVID-19 آزمون مدیریت اضطراری گفت.

اما برخی از استان ها نیز بسته شدن خود را تست سایت. میامی-Dade County, که باعث می شود تا حدود یک چهارم از دولت کل coronavirus موارد با توجه به دولت داده اعلام کرد که تمام درایو از طریق و راه رفتن تا تست سایت در استان بسته خواهد شد از روز جمعه “تا اطلاع ثانوی.” در پالم بیچ شهرستان است که سوم بالاترین میزان موارد در دولت سایت بسته خواهد شد حداقل در روز جمعه و شنبه. برخی ممکن است باز دوباره روز دوشنبه بسته به مسیر طوفان county, سایت گفت.

ملی طوفان مرکز گفت که این طوفان است که انتظار می رود برای رسیدن به بخش جنوبی فلوریدا جمعه شب به طور بالقوه به عنوان یک طوفان گرمسیری.

طوفان پیش بینی شده است برای تولید سنگین باد و باران آن را به عنوان حرکت از طریق پورتوریکو, جمهوری دومینیکن و دیگر جزایر کارائیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر