فلوریدا beachgoers مسخره فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل پس از مقامات در سنت جانز شهرستان نادیده گرفته و درخواست از محلی معاینات پزشکی و اجازه سواحل در منطقه باقی می ماند باز از طریق بسیاری از مارس.

با وجود هشدارهای مکرر به نزدیک از یک county medical examiner مقامات در سنت جانز شهرستان—صفحه اصلی به شهر سنت آگوستین ساحل نگه داشته سواحل باز برای بسیاری از ماه مارس به کشورهای دیگر بودند به شدت به اجرای خود stay-at-home سفارشات. شهرستان بعدها گذشته در شمال شرقی فلوریدا, شهرستان نزدیک به سواحل آن در تاریخ 29 مارس پس از انتخابات گفت: جمعیت زیادی موفق به پایبندی به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

با توجه به ایمیل های به دست آمده توسط دانشگاه کلمبیا قهوه ای, موسسه رسانه های نوآوری و دیده شدن توسط واشنگتن پستیک شهرستان معاینات پزشکی یکی دیگر از مقام های مختلف و ساکنان نگرانی در ماه مارس جمعیت زیادی تجمع در سواحل است.

در مارس 23, دیانا, A. Oleske دستیار معاینات پزشکی برای شهرستان التماس شهرستان مدیر شکارچی کنراد به تعطیل سواحل است. “حفاظت از ساکنان” او نوشت. “نزدیک سواحل. لطفا.”

Florida governor
فرماندار ران DeSantis می دهد یک جلسه توجیهی در مورد طوفان دوریان به رسانه ملی در مرکز طوفان در اوت 29, 2019 در میامی فلوریدا.
اوا ماری Uzcategui/گتی

در طول ماه Oleske ادامه داد: به ریاض با مقامات نزدیک به مکان های هشدار دهنده در ایمیل های که دفتر او است “در یک وضعیت وخیم” و او دارای منابع برای رسیدگی به بیماری همه گیر. “ما مواجه با مسائل متعددی هستند که مهار ما به مناسب کارکنان این دفتر در یک روش سریع قبل از مواجهه با یک بیماری همه گیر از ناشناخته نسبت,” او نوشت: در یکی از ایمیل.

داگ Bataille شهرستان, پارک, مدیر اطلاع مقامات کشور در اواسط ماه مارس از “جمعیت که تقریبا دو برابر شکستن بهار سال گذشته به عنوان به خوبی به عنوان روز یادبود.”

شهروندان نیز خواست در این شهرستان به منظور محدود کردن COVID-19 گسترش از طریق ساحل تعطیلی. “مردم در حال ادامه به پور” یک شهروند نوشت: در یک ایمیل در کنار تصاویر از سواحل شلوغ و پارکینگ. “بیدار شو! چیزی را انجام دهید!!!”

دو هفته پس از بسته شدن سواحل آن در اواخر ماه مارس این شهرستان بازگشایی شد مکان در اواسط ماه مارس تنها از ساعت 6 صبح به وقت محلی تا ظهر و برای تنها هدف از ورزش است. اما محدودیت خواهد بود آرام در روز دوشنبه. فعالیت های عادی از جمله آفتاب گرفتن اجازه خواهد داشت به رزومه فردا اما beachgoers باید به رعایت محدودیت های اضافی. با توجه به انتشار اخبار از شهرستان مدیر اجتماعی فاصله اقدامات باید به دنبال در همه زمان ها و beachgoers نمی شود مجاز به رانندگی در ساحل.

فرماندار فلوریدا ران DeSantis (R) دفاع های مختلف مقامات محلی تصمیم به بازگشایی سواحل در میان بلندی heatwave ماه گذشته. “من ضربه را از کسی دویدن در ساحل در کالیفرنیا مثل همه توسط خود را تنها و بیکس و شما باید یک ناوگان پلیس بیرون رفتن وجود دارد” فرماندار گفت: در یک کنفرانس خبری. “او فقط دویدن. رفتن به جلو فکر می کنم ما باید به ترویج مردم به ورزش است.”

چاک مولیگان یک سخنگوی سنت جانز کلانتر, گفت ارسال, است که در حالی که برخی از beachgoers گرفتار شده اند از موازین اجتماعی فاصله طول محدود بازگشایی آنها تنها داده شده است هشدارهای کلامی. “ما سعی می کنید برای انسان به دلیل آنچه مهم است این است که ما تعادل حقوق مدنی و مسطح منحنی” مولیگان گفت.

نیوزویک رسیده به DeSantis’ نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im