Floyd Mayweather ارائه شده برای پوشش هزینه های مراسم تشییع جنازه برای جورج فلوید که مرگ در حالی که در بازداشت پلیس منجر شده است به روز از تظاهرات در سراسر ایالات متحده و فراتر از آن.

آقای فلوید درگذشت دوشنبه گذشته پس از یک افسر پلیس برگزار شد او را با فشار دادن یک زانو را به گردن او و ستاره های ورزشی پیوسته اند و در محکومیت گسترده.

Mayweather Promotions تایید کرد که سابق پنج بخش قهرمان جهان رسیده بود به آقای فلوید خانواده با یک پیشنهاد برای پوشش تمام هزینه های مربوط به مراسم تشییع جنازه.

هالیوود باز گزارش شده است که Mayweather پریشان به یاد بگیرند که افسر سابق Derek چوین مواجه شد, حداقل, هزینه, سوم, قتل درجه بعد تصویری از این حادثه به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده باعث او را به تماس با خانواده از طریق یک دوست مشترک.

در یک صدای جیر جیر, Mayweather Promotions به اشتراک گذاشته شده لینک به هالیوود باز داستان و تایید صحت آن.

چند ستاره از دنیای ورزش فرستاده اند ضد نژادپرستی پیام به اعتراضات پس آقای فلوید مرگ صورت گرفته است طی هفته گذشته.

روز دوشنبه انگلستان مهاجم مارکوس Rashford و خود را Manchester United team-mate پل پوگبا ارسال شده پیام های, در حالی که تعدادی از بازیکنان لیورپول – از جمله کاپیتان جردن هندرسون و ویرژیل van Dijk, توییتی پیام در کنار یک تصویر از تیم ملی در نظر گرفتن زانو در مرکز دایره در آنفیلد.

تایگر وودز اضافه شده صدای او صبح روز سه شنبه. در یک پست در رسانه های اجتماعی 15-زمان عمده winner نوشته است: “قلب من می رود به جورج فلوید عزیزان خود را و همه ما که در حال صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر. من همیشه بیشترین احترام را برای ما اجرای قانون است.

“آموزش آنها را تا مجدانه به درک چه زمانی و در کجا به استفاده از زور. این تکان دهنده فاجعه به وضوح عبور این خط. من به یاد داشته باشید لا شورش و آموخته است که آموزش و پرورش این است که بهترین راه رو به جلو است.

“ما می تواند ما را به نقطه بدون سوزاندن بسیار محله ای که ما زندگی می کنند. من امیدوارم که از طریق سازنده و صادقانه مکالمات ما می توانیم ساخت امن یکپارچه جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im