بانک مواد غذایی با این نسخهها کار آنلاین بازار برای ارائه شغل

هزاران نفر از مردم در دالاس تگزاس به انتظارنشسته بودند تا روز پنج شنبه برای وعده های غذایی ارائه شده توسط منطقه مدرسه. در بسیاری از مکان ها وجود ندارد به اندازه کافی دست کمک به نگه داشتن سرعت با تقاضا برای مواد غذایی است. اما یک برنامه است که استخدام کارگران بیکار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس برای کمک به تغذیه خانواده های نیازمند در شهر واشنگتن و تگزاس.

به طور معمول داوطلبان در شمال تگزاس بانک مواد غذایی آماده 77 میلیون وعده غذا در بانک توزیع در هر سال — اما COVID-19 نگه داشته است آنها را دور. راه حل است ؟ یک همکاری بین بانک مواد غذایی و Shiftsmart یک بازار آنلاین اتصال کارگران با کارفرمایان.

یکی از این کارگران است آنا موریس که از دست او عهد بوق کار چند هفته پیش.

“این فوق العاده است و یک فرصت خوب برای— برای نگه داشتن روحیه بالا” موریس گفت.

“بهترین چیزی که به انجام به مطابقت با این مهمان نوازی کارگران با تغییر داوطلب بنابراین کسانی که وعده های غذایی می تواند حفظ شود” گفت: Shiftsmart جمهور پاتریک Brandt.

همکاری به نام “دریافت شیفت انجام می شود” مطرح شده بیش از 2 میلیون دلار فقط در سه روز. که پول ایجاد بیش از 1000 شغل پرداخت 10 دلار در ساعت است.

“این است که در کوتاه مدت صندوق گفت: Anurag Jain رئیس تگزاس شمالی بانک مواد غذایی را از هیئت مدیره. “و امیدوارم آن ما را از طریق این دوره مشخص.”

این پروژه کمک 20 محلی pantries و مدارس ارائه مواد غذایی در طول بیماری همه گیر در حالی که نگه داشتن آشپز مانند مارکو کیسنرس کار.

“من برای اولین بار یکی اینجا یکی از آخرین, از,” کیسنرس گفت: “ما همه در این با هم. منظورم این است که شما باید کمک به یکدیگر را بدون توجه به آنچه.”

اصلاح: نسخه قبلی این قطعه misstated کار عنوان برای پاتریک Brandt و گفت: این برنامه بود عامل در لس آنجلس. لس آنجلس برنامه هنوز راه اندازی شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de