باشگاه های فوتبال باید به فکر کردن به دقت در مورد گام های بعدی خود را

ما همه گم شده درام, ورزشی, در حال حاضر, اما در این آخر هفته ما شاهد اخبار در پشت صفحات بازگشت دلایل اشتباه.

با توجه به نحوه مرکزی ورزش به انگلیسی, زندگی شاید آن جای تعجب نیست که سهم خود را به کروناویروس نبرد است که در زیر میکروسکوپ.

اما بن بست بین فوتبالیست حرفه ای انجمن و باشگاه های لیگ برتر در بازیکن کاهش دستمزد است که عمیقا مورد به خصوص در زمانی که بیشتر باشگاه ها اعلام کرده اند آنها furloughing بسیاری از آنها کمترین پرداخت کارکنان.

باشگاه های فوتبال هستند و البته کسب و کار و بنابراین مانند هر کسب و کار فوق العاده ای گام های دولت برای حمایت از اقتصاد از طریق مداخلات مانند Coronavirus کار احتباس طرح وجود دارد به حمایت از آنها در شرایط استثنایی.

اما فوتبال است و همچنین بسیار بیشتر از یک کسب و کار است. این است که ما بازی ملی و فردی در باشگاه به درستی افتخار از نقش آنها به عنوان ارکان جوامع محلی و اقتصاد محلی است.

بازیکنان و مدیران قادر به رسیدن به مردم در راه سیاستمداران تنها می تواند از خواب. در برابر این چنین به مردم, نگاهی به فوتبال برای رهبری و آنها حق دارند در انتظار آن است.

بنابراین باشگاه ها بازیکنان و صاحبان فکر باشد باید با دقت بسیار در مورد گام های بعدی خود را.

ترک کیف پول عمومی را انتخاب کنید تا هزینه furloughing پایین کارگران پرداخت می شود در حالی که بازیکنان کسب میلیون ها نفر میلیاردر و صاحبان رفتن دست نخورده است چیزی را به درستی برای یک نمایش کم نور.

در زمان بحران ملی ما ورزش ملی باید نقش خود را. من انتظار می رود برای دیدن فوتبال مقامات قضاوت در مورد خلق و خوی از کشور و هم می آیند با یک توافق فوری.
لیورپول آخرین لیگ برتر باشگاه کردند کارکنان


اعتبار: Anfield اکشن تصاویر از طریق Reuters/Jason Cairnduff/Anfield اکشن تصاویر از طریق Reuters/Jason Cairnduff

این به ویژه مهم است که یک اختلاف بیش از بازیکنان دستمزد نمی تضعیف همه خوب کار می کنند که ورزش از جمله فوتبال انجام شده است برای کمک به تلاش های دولت برای مقابله با کروناویروس.

من افتخار نمایندگی بسیاری از درخشان صنایع, اما, ورزشی, برای اولین بار بود به دست کشیدن بر روی درب با یک لیست طولانی از ارائه می دهد برای حمایت از بیمه خدمات درمانی برای کمک به آسیب پذیر ترین در کشور ما و نگه داشتن خانواده ها اشغال شده و سالم در خانه است.

میلیون ها نفر از ما را بهره مند از فردی ورزشی مردان و زنان ارائه به انجام کمی خود را.

قهرمان المپیک گرگ رادرفورد و انگلستان فوتبالیست راشل دالی و Millie روشن به ما نشان داده اند که چگونه برای آموزش مانند یک قهرمان در خانه در حالی که لیگ برتر ستاره مانند هری مگوایر و ترنت الکساندر-آرنولد کمک کرده اند دولت پیام در مورد اهمیت ماندن در خانه.

من می دانم که بسیاری از مردم ورزش را ساخته اند خود را در حرکات بیش از حد مانند مارکوس Rashford کار به جمع آوری پول برای کودکان با تکیه بر وعده های غذایی مدرسه.

و از ورزش خود ما تا به حال ارائه می دهد به استفاده از استادیوم به عنوان تجهیزات پزشکی در Wembley, Twickenham و ورزشگاه اتحاد.

ما تا به حال نخبگان مراکز آموزشی در داخل ناتینگهام و زادگاه پارالمپیک – استوک مندویل – ارائه شده تا برای کمک به بیمه خدمات درمانی و حمایت از بزرگسالان مراقبت اجتماعی.

و در سراسر دنیای ورزشی ما ارائه می دهد به استفاده از آنها بسیار آموزش دیده کارکنان وسایل نقلیه خود را خود داوطلب شبکه های خود را به باشگاه ارتباطات – همه برای کمک به این کشور است. لیست در می رود و در.

در سراسر دولت ما در حال کار به سرعت از طریق این سخاوتمندانه ارائه می دهد که برای شناسایی بهترین هستند برای استقرار و وقتی که اعلام خواهد شد جزئیات بیشتر در مورد این.

بسیاری از این سازمان ها خود مواجه فشارهای مالی, اما آنها می دانند که طرفداران خود و جوامع می خواهید آنها را به حمایت از این تلاش ملی در هر راه که آنها می توانند.

ورزش حیاتی برای بریتانیا حس خود. از آن خواهد شد کمک به ما در مقابله با سخت ترین زمان و هنگامی و فقط هنگامی که زمان مناسب است و آن را بی خطر است برای انجام این کار بازگشت از زنده ورزشی را بلند ملت مثل هیچ چیز دیگری می تواند.

و هنگامی که ما از طریق این و زنده ورزش ما به ارمغان می آورد شادی است که یک بار بیشتر در این بخش باید قادر به نگاه کردن به دانستن است که آن را بیش از حد بازی بخشی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de