برای هر توییت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده در مورد پزشکی مدیکر یا امنیت اجتماعی در طول زمان خود را در دفتر بیضی رئیس جمهور ارسال کرده است نزدیک به 150 پست های توهین دموکرات ها با توجه به نیوزویک تجزیه و تحلیل.

پس از مراسم تحلیف خود در تاریخ 20 ژانویه سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده 2,089 توییتهایی ه با کلمه “دموکرات” “دموکرات” یا “حزب دموکرات” با توجه به تجزیه و تحلیل از مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی پست.

“این است که تقصیر از آیووا است و هیچ چیز دموکرات گسل. تا زمانی که من رئیس جمهور آیووا خواهد ماند که در آن است. مهم سنت” به رئیس جمهور نوشت: در 4 فوریه. “رادیکال چپ هیچ چیز دموکرات نگه داشتن شعار ‘انصاف’ زمانی که آنها قرار داده و در اکثر ناعادلانه Witch Hunt در تاریخ کنگره آمریکا” او توییتی در ماه ژانویه است. “از حزب دموکرات هستند scamming امریکا!”

مقایسه مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته است “مدیکر” “مدیکید” یا “امنیت اجتماعی” در تنها 14 توییتهایی پس از تبدیل شدن به رئیس جمهور تقریبا 150 برابر کمتر از او می نویسد: در مورد دموکرات ها.

“باز ثبت نام شروع می شود و امروز در قیمت پایین تر مزیت مدیکر برنامه اینقدر ما عالی سالمندان” او توییتی 15 اکتبر 2018. “دیوانه برنی و باند خود را از کنگره حزب دموکرات خواهد یاغی این برنامه. فاجعه است!”

Donald Trump
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی به سمت دریایی یکی در جنوب چمن قبل از خروج او از کاخ سفید در فوریه 10 سال 2020 در واشنگتن, DC.
الکس ونگ/گتی

در تعدادی از چند توییت ذکر امنیت اجتماعی و مدیکر یا خدمات درمانی رئیس جمهور همچنین رفت و پس از دموکرات ها. “ما نمی خواهد دست زدن به امنیت اجتماعی خود را و یا مدیکر در مالی 2021 بودجه. تنها دموکرات ها را نابود کردن آنها را با از بین بردن کشور ما بزرگترین تا کنون اقتصاد!” او توییتی شنبه پس از های در سال 2017: “دموکرات ها به عمد misstated پزشکی تحت جدید سنا—در واقع بالا می رود.”

در ماه آوریل گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: “همه موافق است که ObamaCare کار نمی کند. بیمه & deductibles به مراتب بیش از حد بالا واقعا بد بهداشت و درمان! حتی حزب دموکرات می خواهید به جای آن اما با مدیکر برای تمام که می شود 180 میلیون آمریکایی به از دست دادن محبوب خود را بیمه درمانی خصوصی است.”

این تجزیه و تحلیل می آید پس از آمریکا مستقل یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه لیبرال روزنامه نگاری تحقیقی منتشر شده که آمار و ارقام خود را در روز سه شنبه. نویسنده دن دسای مارتین در بر داشت تقریبا 100 توییتهایی ه حاوی کلمه “دموکرات” برای هر یک در مورد مدیکر خدمات درمانی و یا تامین اجتماعی. خود را تجزیه و تحلیل گزارش رئیس جمهور به اشتراک گذاشته بود 13 توییتهای با این کلمات یکی کمتر از ما ،

آمریکا مستقل گزارش شده است که نسبت ناروا به حال توییتی “دموکرات” 1,317 بار پس از ورود به کاخ سفید است. نیوزویکتجزیه و تحلیل ها که در بر داشت 2,089) نیز شامل کلمات “حزب دموکرات” و “حزب دموکرات” در علاوه بر این به “دموکرات.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است انتقاد خود را برای استفاده از توییتر در طول ریاست جمهوری خود. با این حال کاخ سفید ستایش است مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر استفاده, اشاره به این که مغلوب ساختن پیشی جستن است و در دسترس ترین رییس جمهور در تاریخ آمریکا است. هواداران باید با استفاده از این دسترسی برای توجیه پایان دادن به جلسات مطبوعاتی. در ژانویه تهمت 2020 مدیر کمپین براد Parscale تمسخر کسانی که می خواستند کاخ سفید برای برگزاری جلسات مطبوعاتی.

“واقعا ؟ شما می شنوید از دولت ما هر چند دقیقه در توییتر. تنها چیزی که اتفاق می افتد در این جلسات مطبوعاتی شد و خبرنگاران عضو کمیته نیروهای مسلح سنا برای اعتبار و شهرت. بیش از خود” او است.

دبیر مطبوعاتی استفانی گریشام تکرار Parscale کلمات در یک عبارت به Axios.

“این است groupthink در آن بهترین. مطبوعات و دسترسی بی سابقه به رئیس جمهور تهمت و در عین حال آنها همچنان به شکایت به دلیل آنها نمی توانند جایگاه در تلویزیون. آنها به دنبال اطلاعات آنها به دنبال یک لحظه… تاریخ به عقب نگاه خواهد کرد در این انتخابات ریاست جمهوری با ستایش—تا آن زمان من راحت با چگونه من انجام شغل” گریشام گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su