برای چهارمین بار در 8 روز آمریکا می شکند رکورد جدید ویروس موارد

ایالات متحده گزارش 67,400 جدید کروناویروس موارد در روز سه شنبه یک رکورد جدید برای موارد گزارش شده در کشور در یک روز, با توجه به شمارش از دانشگاه جانز هاپکینز. که نشانه چهارمین بار در هشت روز آمریکا را شکسته و رکورد جدید برای تایید موارد است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز 7,400 جدید تر coronavirus موارد گزارش شده در کشور در روز سه شنبه این هفته در مقایسه با شنبه هفته گذشته زمانی که ایالات متحده ضربه چه بود تمام زمان بالا 60 ، 000 مورد جدید:

این موارد جدید گزارش روز شنبه بیش از سه برابر تعداد گزارش شده در کشور یک ماه پیش: 19,800 در ژوئن 14, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

متحده در سراسر غرب ایالات متحده در حال حاضر رو به افزایش است. فلوریداجدید کانون pandemic, گزارش 15,299 جدید کروناویروس موارد در یک دوره 24 ساعته در طول تعطیلات آخر هفته – جدید ترین موارد گزارش شده در یک کشور در یک روز از زمان شروع این بیماری همه گیر. رکورد قبلی بود 11,571 موارد گزارش شده در نیویورک در مارس 14, وقتی که دولت شد مرکز ایالات متحده شیوع.

مقامات در ایالت فلوریدا در حال حاضر راه اندازی تست سایت های ارائه بحرانی منابع و تخصیص پرسنل در سراسر کشور. آژانس دولتی پیشرو تلاش – فلوریدا بخش مدیریت اضطراری – همچنین کمک می کند تا در طوفان و دیگر بلایای طبیعی.

“کار طوفان sprints. این چیزی که یک ماراتن” گفت: Jared Moskowitz مدیر آژانس. او گفت: این بزرگترین عملیات در تاریخ ایالتی و آن پیچیده شده است با اطلاعات غلط و سیاست است.

“هنگامی که یک دسته 5 بازدید هیچ کس استدلال می کند که آیا آن یک دسته 5. هیچ کس می گوید: “بدون آن دسته 2,” او گفت:. “و در این فاجعه ما این استدلال بیش از همه چیز.”

در میامی-Dade شهرستان بیش از 30 ٪ از تمام coronavirus آزمون برگشتم مثبت در روز سه شنبه. و با بستری شدن در بیمارستان صعودی میامی شهردار گفت: بیشتر حرکت صعودی ممکن است لازم باشد.

“وجود دارد یک مقدار قابل توجهی از فشار در حال حاضر برای ما تعطیل در برخی از سطح” گفت: شهردار میامی فرانسیس سوارز.

از غرب آن را یک داستان مشابه در لس آنجلس. موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان آمار بالاترین رکورد در روز سه شنبه.

“قرمز است هنگامی که آن را– همه چیز را خاموش و دوباره. همه چیز. به ما دقیقترین سطح. و بنابراین من می خواهم برای هشدار دادن به مردم است که ما به آن” گفت: شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti قبل از شماره جدید اعلام شد.

شیوع است همچنین تسریع در کارولینای جنوبی است.

“ما شاهد یک افزایش چشمگیر در تعداد موارد و بیمارستان ها مواجه شدید کمبود نیروی انسانی گفت:” سناتور لیندزی گراهام پس از او جریان توسط مدیران بیمارستان.

حداقل سه متحده – آلاباما یوتا و فلوریدا – فقط گزارش یک رکورد در یک روز تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر.

CDC مدیر رابرت Redfield هشدار بدترین هنوز هم ممکن است پیش زمانی که بیماری همه گیر کوروناویروس همزمان با فصل آنفولانزا.

“من فکر می کنم پاییز و زمستان سال 2020 و 2021 در حال رفتن به احتمالا یکی از سخت ترین زمان است که ما با تجربه در آمریکا, سلامت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de