برای ایران زندانی مسیحیان Coronavirus یک خطر جدید | نظر


Iran
تهران – مارس 25: ایران پاسداران داوطلب اعضای ضد عفونی کردن ورودی یک بیمارستان در 25 مارس سال 2020 در تهران ، ایران و مبارزه با بدترین شیوع کروناویروس (COVID-19) در منطقه و مقامات توصیه کرده اند که مردم را به ماندن در خانه اما نه تحمیل انواع مستندات دیده می شود در کشورهای دیگر.
مجید سعیدی/گتی ایماژ/گتی

این داستان است که شرکت منتشر شده با دین امتیوی.

“جدید کروناویروس کشته شدن یک نفر در هر 10 دقیقه در ایران” با توجه به kianush می Jahanpur ایران سلامت, سخنگوی وزارت توییتی. “بر اساس اطلاعات ما در هر 10 دقیقه یک نفر جان خود را از coronavirus و برخی از 50 نفر آلوده شدن با این ویروس در هر ساعت در ایران.” در سهشنبه, مارس 24 مرگ و میر در خاورمیانه بدترین آسیب دیده کشور با صعود به 1,934. بیش از 24,811 ایرانیان در حال حاضر آلوده.

هیچ کس بیشتر در خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی از زندانیان در ایران است. On Mar. 24 فاکس نیوز گزارش داد که ایران مذهبی حاکمان را به طور موقت منتشر شد برخی از 85,000 زندانیان از جمله زندانیان سیاسی در تلاش برای جلوگیری از گسترش خاورمیانه بدترین شیوع کروناویروس. اما آنها حاضر به بسیاری از مسیحیان ایرانی زندانی برای تمرین ایمان خود را.

یک زن — مریم محمدی — آمده است به نمایندگی از زندانیان و آزار و اذیت مسلمانان است که شیعه و اسلامی کشور است که به صورت باطل درمان و خطر بیماری مرگبار در داخل ایران به شدت کثیف و وحشیانه زندان. خود جرم است ؟ باور در عیسی مسیح است.

معمولی ترین ایرانیان زندگی می کنند زندگی آرام نگه داشتن مشخصات پایین با احتیاط از رسم ناخوشایند توجه به خود را دارند. و این درست است به خصوص از ایران نوکیشان مسیحی از اسلام است. برای آنها حفظ از چشم می تواند یک ماده از زندگی و مرگ است.

اما نه همه مسیحیان ایران را انتخاب کنید برای حفظ مشخصات پایین.

فاطمه محمدی که در حال حاضر بخواهد به نام مریم دستگیر شده است بیش از یک بار برای چیزی بیش از زندگی او ایمان و صحبت کردن برای ایران را محاصره جامعه مسیحی است. او شجاعت و فضل قابل توجه هستند. حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر او را با نام دوران اخیر ملی نماز و صبحانه و سخنرانی و اشاره کرد که او در زندان بود چرا که “او تبدیل به مسیحیت و انجیل با دیگران است.”

تا همین اواخر, مریم برگزار شد در ایران بدنام قرچک زنان بازداشتگاه جوانه آلوده تسهیلات در جنوب تهران که در آن او را وحشیانه مورد ضرب و شتم و آزار قرار گرفته است. قبل از نقل مکان کرد و در آنجا او همچنین بدرفتاری در ایران در زندان بدنام اوین.

در فوریه. 28 مریم بود با قید وثیقه آزاد شد قبل از صدور حکم نهایی بود که به جای برنامه ریزی شده در دوشنبه Mar. 2. آن به تعویق افتاد چرا که قاضی تشخیص داده شد با COVID-19. و در زمان نوشتن این مقاله, مریم محمدی, وضعیت قبر است. او در سلامت فقیر زیر اخیر زندان مصیبت. او صدور حکم است موکول به محل در مارس 14.

این اولین بار نیست که مریم مواجه شده است و آزار و اذیت او را برای ایمان است. در اواخر سال 2017, زمانی که او 18 ساله بود مریم محکوم به شش ماه زندان برای او مسیحی فعالیت های که رژیم مشخص به عنوان “اقدام علیه امنیت ملی” و “تبلیغ علیه نظام است.” به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی ArticleEighteen.com به تازگی گزارش شده است:

در ماه ژوئیه گذشته, مریم رو تازه اتهامات مربوط به ‘نامناسب’ پوشیدن حجاب. این هزینه که در نهایت نقض آورده بودند و در برابر او و پس از او در ابتدا رفت به پلیس شکایت از یک حمله. سپس در ماه دسامبر مریم لگد از دانشگاه تهرانبدون توضیح از زبان انگلیسی-آزمون های زبان. پس از آن فقط چند هفته بعد در ژانویه 12, مریم بود دستگیر و به عنوان اعتراض در محل میدان آزادی.”

که زمان در اطراف, خبرگزاری هرانا (یک فارسی زبان اخبار سایت) مربوط است که هر دو نر و سپاه پاسداران به حال ضرب و شتم مریم خیلی بد است که او کبودی دیده می شود می تواند به مدت سه هفته.

مانند بسیاری از دیکتاتوری ایران اجازه می دهد یک تعداد انگشت شماری از دولت-مصوب ادیان به تابع. اما این رژیم عادت بدرفتاری دیگر گروه های ایمان به خصوص بهاییان و مسیحیان انجیلی. بدتر از همه آن است نفرت درمان دارند و از اسلام به مسیحیت. تبدیل از اسلام است یک سرمایه جرم تحت اسلامی ایران قانون اگر چه آن است که به ندرت اجرا می شود.

دولت ادعا می کند که “… صهیونیست ها و غربی ها را هدف قرار داده اند [از طریق نوکیشان مسیحی] جامعه ما هویت و مردم را به دین است.” و در حال حاضر با توجه به گزارش Mar. 24 ایران به دلیل خودداری از انتشار مسیحیان زندانیان با وجود داشتن furloughed 85,000 دیگران با توجه به COVID-19.

وجود دارد هنوز هم دلایل دیگری برای آزار و اذیت بر مبنای نسخه خاص از شیعیان. گریه به دور از سنتی عبارات تشیع در بسیاری از ایران را رهبری و سرسپردگان خود را متعلق به یک آخرالزمانی فرقه مذهبی مشتاقانه در انتظار ورود قریب الوقوع خود را ناجی رقم دوازدهم شيعيان امام به طلیعه چیزی بودن در پایان روز.”

حداقل در برخی از تماس ها برای خشونت علیه امریکا و اسرائیل و ایران مسیحیان بر اساس ضرورت جلو آوردن این امام زمان. برای مثال ارشد ایران آیت الله محمد مهدی میرباقری تلفظ: “در جهت تعالی به ظهور ما باید در تعامل گسترده مبارزه با غرب است.”

جدید کروناویروس ایجاد کرده است آشفته بار در ایران به عنوان در سراسر جهان است. اما نوکیشان مسیحی از اسلام مانند مریم محمدی پیدا کردن امید در تازه کشف شده خود را ایمان. با وجود آزار و اذیت مداوم و بلندی خطر عفونت ویروسی مریم شجاعانه رسیده از طریق دوستان در رسانه های اجتماعی تشویق آنها را برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را.

اما متاسفانه هیچ کس نمی تواند مطمئن شوید که برای پیدا کردن مری. هیچ کس نمی تواند مطمئن شوید که چگونه سلامت خود را است. و هیچ کس نمی داند چه آینده نگه می دارد هنگامی که او تاخیر در صدور حکم صورت می گیرد.

هنوز مریم محمدی در ادامه به درخشش به عنوان زیبا و درخشنده چهره ایران وفادار و مورد آزار و اذیت مسیحیان است.

Lela گیلبرت است عضو ارشد برای آزادی مذهبی در خانواده شورای پژوهش و همکار در موسسه هادسون مرکز آزادی مذهبی. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter @lelagilbert.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im