شرکت فورد موتور به ارائه تست برای کارگران مشکوک به علائم کروناویروس در چهار ایالت

شرکت فورد موتور اعلام کرد روز شنبه که آن را ارائه COVID-19 تست برای علامتی کارگران در جنوب شرقی میشیگان, Missouri, کنتاکی, و ایلینوی.

“فورد موتور شرکت امن قرارداد در چهار کلید مناطق مترو را به سرعت تست ساعتی و حقوق و مزایای کارکنان در این مناطق مشکوک به COVID-19 علائم: جنوب شرقی میشیگان لوئیزویل Ky., منطقه کانزاس سیتی منطقه و منطقه شیکاگو – و در نظر دارد برای گسترش بیشتر تست به مکان های اضافی” شرکت در آزادی مطبوعات اعلام کرد.

“نتایج آزمون خواهد بود ارائه شده به کارکنان و فورد به سرعت با یک هدف در عرض 24 ساعت – کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.”

فورد امضا قرارداد با سیستم مراقبت های بهداشتی است که اجازه خواهد داد که کارمندان مشغول به کار در این کشورها – حدود 73,500 مردم – برای تست سرعت اگر آنها مشکوک به علائم رمان coronavirus. هدف این است که به نتایج آزمایش های موجود در ظرف 24 ساعت و نتایج آزمون را می توان با فورد پزشکان.

دکتر والتر Talamonti فورد مدیر پزشکی اظهار داشت: در آزادی مطبوعات این قرارداد جدید را تقویت خودروساز تلاش برای کند کردن روند گسترش این رمان coronavirus.

“این قرارداد به ما اجازه خواهد داد به آزمون کارکنان مشکوک به علائم و نتایج را در عرض 24 ساعت. اگر آنها تست مثبت ما می تواند به سرعت شناسایی تماس نزدیک کارکنان که ممکن است در معرض و از آنها بخواهید برای خود قرنطینه برای 14 روز” Talamonti اعلام کرد.

فورد کارکنان با نسخه برای تست در جنوب شرقی میشیگان می توانید از طریق آزمایش Beaumont نظام سلامت. کسانی که در لوئیزویل کنتاکی می توانید تست های انجام شده از طریق دانشگاه لوئیزویل سلامت با نسخه. کارکنان در کانزاس سیتی میسوری منطقه خواهد شد که دسترسی به درایو-از طریق تست سایت در آزادی بیمارستان با نسخه پزشک – در حالی که کسانی که شاغل در شیکاگو, ایلینوی منطقه می توانید تست از طریق دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی و UChicago پزشکی-Jackson Memorial Hospital هنگامی که آنها به نمایش در آمد.

کن واشنگتن شرکت افسر ارشد فناوری اظهار داشت: در آزادی مطبوعات است که فورد است که “کار به سرعت در حال گسترش آزمایش علامتی کارکنان.”

“سلامت و ایمنی کارکنان شده است و باقی می ماند – اولویت ما همانطور که ما حرکت به COVID-19 بیماری همه گیر. در علاوه بر این به گسترش مکان برای این تست ما نیز به دنبال امکان داوطلبانه تست آنتی بادی در آینده برای کارکنان” واشنگتن گفت.

گسترش تلاش های تست یکی از راه های فورد در برخورد با رمان coronavirus. یکی دیگر از اندازه گیری این شرکت آغاز شده است اجرای اضافی استخدام کارکنان موقت با توجه به نظرات Kelli Felker فورد جهانی تولید و نیروی کار مدیر ارتباطات به مطبوعات آزاد دیترویت شنبه.

“با توجه به نگرانی های اطراف COVID-19 ما در حال استخدام اضافی موقت کارگران در کارخانه های ما به پوشش چه در انتظار ما خواهد بود افزایش غيبت” Felker گفت: هر چند او کاهش یافته است به مشخص کنید که چگونه بسیاری از کارکنان موقت خواهد بود استخدام کرد.

برنی Ricke جمهور ایالات خودکار Wokers محلی 600 اتحادیه گفت: مطبوعات آزاد دیترویت برآورد این شرکت با استخدام حدود 1,300 در جنوب شرقی میشیگان.

“شرکت فعال بودن. اینها موقت کارگران تمام وقت که من فکر می کنم کسب درآمد $16.67 یک ساعت. آنها در حال قرار دادن مردم از طریق physicals در حال حاضر. این یک سیال وضعیت” Ricke گفت.

51st NAACP Image Awards - Arrivals
پاسادنا کالیفرنیا – فوریه 22: وسایل نقلیه از حامی, Ford Motor Company, بر روی فرش قرمز در مراسم 51 NAACP Image Awards در پاسادنا مدنی سالن در 22 فوریه سال 2020 در پاسادنا ، (عکس از آرون J. Thornton/FilmMagic)
هارون J. Thornton/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de