فورد رد کارگران پیشنهاد آن را متوقف ساخت وسایل نقلیه پلیس

شرکت موتور فورد. است نه از دست دادن موقعیت خود به عنوان ملت فروشنده وسایل نقلیه به ادارات پلیس آمریکا با خودروساز این هفته سیگنالینگ قصد خود را برای حمایت از اجرای قانون به عنوان به خوبی به عنوان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

مدیر عامل شرکت فورد جیم هاکت روشن ساخته و او را در دیربورن میشیگان مبتنی بر شرکت رئیس بیل فورد هیچ برنامه ای برای تجدید نظر در ساخت و فروش از وسایل نقلیه پلیس به عنوان برخی از کارگران خواسته است که در نامه های مجازی و سالن های شهر پس از 25 ماه مه پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

“بیل فورد و من عمیقا معتقدم که وجود دارد هیچ جایی برای سرکوب سیستماتیک و نژاد پرستی است که به نمایش گذاشته شده توسط اجرای قانون برخوردهای اشتباه رفته است. ما گفته ایم که به وضوح سیاه زندگی موضوع” فورد مدیر عامل جیم هاکت نوشت: در ژوئن 26 داخلی یادداشتی به کارکنان فرستاده شنبه به چندین رسانه های خبری از جمله CBS MoneyWatch به عنوان کلمه کارمند درخواست عمومی شد.

هاکت در ادامه به ستایش از اجرای قانون نوشتن “جهان ما نمی خواهد تابع بدون شجاعت و فداکاری از افسران پلیس که حفاظت و خدمات” در حالی که تصدیق کرد که امنیت جامعه را شامل نمی شود “تمام اعضای.”

بنابراین فورد را “همچنان قدرتمند صدا به صورت سیاه و سفید زندگی می کند ماده” مدیر عامل شرکت به این نتیجه رسیدند در حالی که همچنین کمک به “نگه داشتن جوامع امن با تولید رهگیر پلیس و همکاری با اجرای قانون در اخبار راه های به شدت حمایت ایمنی برای همه اعضای جامعه است.”

1546611266989.jpg
یک سال 2020 Ford Police Interceptor. شرکت موتور فورد. حدود دو سوم از تمام ایالات متحده پلیس فروش خودرو این شرکت گزارش می دهد. شرکت موتور فورد.

خودرو-وب سایت متمرکز Jalopnik برای اولین بار گزارش داد که یک گروه از فورد کارگران خواستار شد در این خودرو ساز به نقد و بررسی آن طولانی و مداوم تاریخچه با آمریکا ادارات پلیس.

نامه گردش در فورد ستاد اشاره کرد که فلوید مرگ رخ داده است “در کنار Ford Police Interceptor” و این که روز بعد ماموران پلیس تا به حال با استفاده از همان وسایل نقلیه به درایو به جمعیت تظاهر کنندگان در شهر نیویورک و لس آنجلس است.

Ford Police Interceptor خودروی سواری و ورزش-ابزار ماشین را تشکیل می دهند یک بخش کوچک از بیش از 2 میلیون دستگاه خودرو در این شرکت به فروش می رساند در ایالات متحده در هر سال است. هنوز این شرکت قدرت در پلیس خودرو بازار است چیزی فورد برجسته است.

در آزادی مطبوعات در سال گذشته فورد اشاره کرد و آن را “تاریخ افتخار تجهیز اجرای قانون” اشاره کرد که پس از نزدیک به هفت دهه از فروش ماشین های پلیس را در حال حاضر حساب برای نزدیک به دو سوم از فروش آمریکا از جمله وسایل نقلیه.

در میان بسیاری از شرکت ها که میرم پیوست و خواستار عدالت اجتماعی در هفته های اخیر و ماه فورد در اواخر ماه ژوئن yanked اجتماعی آن-رسانه صرف میان انتقاد به سیستم عامل نمی محدود کردن اطلاعات غلط و گفتار نفرت.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im