اتباع خارجی که به تازگی از سفر به چین ممنوع از ما

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حالی که اصرار خطر ابتلا به آمریکایی ها از coronavirus کم است با این وجود اعلام عمومی اورژانس بهداشت روز جمعه اعلام کرد که فوق العاده مرحله از محرومیت ورود به ایالات متحده از اتباع خارجی که به تازگی به چین سفر.

علاوه بر این ما شهروندان که سفر در دو هفته گذشته به چین هوبئی – کانون coronavirus بیماری همه گیر — خواهد بود موضوع را به قرنطینه اجباری از 14 روز دوره کمون ویروس, مقامات گفت.

آمریکایی که برای بازدید از دیگر بخش هایی از سرزمین اصلی چین را تحت ویژه سلامت غربالگری پس از بازگشت خود پس از 14 روز از “نظارت خود قرنطینه” تحت محدودیت های موقت.

اورژانس اقدامات پرده برداری شد توسط ما به سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر در کاخ سفید جلسه در مدت کوتاهی قبل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و محلی مقامات بهداشتی اعلام هفتم ما coronavirus مورد تاييد شده بود در شمال کالیفرنیا.

آخرین ما بیمار شناسایی شد تنها به عنوان یک انسان در سانتا کلارا کانتی در جنوب سان فرانسیسکو که بیمار شد پس از سفر به چین و “از خود جدا” در خانه سارا کودی مدیر بهداشت عمومی برای شهرستان گفت.

او گفت: CDC بود که به دنبال تعیین این که آیا مرد عفونی در حالی که پرواز به خانه.

آمریکا ممنوعیت ورود مسافران خارجی به چین و قرنطینه برای آمریکایی ها از بازگشت از هوبئی رفتن به اثر روز یکشنبه در 11 شب (GMT), آذر گفت.

در همان زمان در تمام پروازهای تجاری از چین خواهد بود محدود به فرودگاه بین المللی ایالات متحده در یکی از هفت شهر – نیویورک و شیکاگو و آتلانتا و لس آنجلس و سان فرانسیسکو سیاتل و هونولولو.

به طور متوسط بیش از 14000 نفر سفر هوایی به ایالات متحده آمریکا از چین هر روز در سال گذشته یا مستقیم و یا غیر مستقیم پروازهای, با توجه به کاخ سفید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de