سابق استون ویلا هافبک گوردون Cowans است به صدور یک بیانیه احساسی تایید او تشخیص داده شده است با علائم اولیه بیماری آلزایمر.

Cowans برای چند باشگاه در طول زندگی حرفه ای او اما این ویلا که در آن او تا به حال سه جادوها کسی که با او در ارتباط است بیشتر برنده جام اروپا در سال 1982 و همچنین به عنوان اولین بخش عنوان و جام اتحادیه.

بیانیه ای از Cowans صادر شده توسط شریک زندگی خود را Vicci دختر جینا پسر هنری گفت: “دوستان عزیز و هواداران است.

“در تلاش برای جلوگیری از حدس و گمان و اطلاعات اشتباه و غلط در مورد سلامتی من, من تصمیم به انتشار این بیانیه به شرح زیر.

“پس از یک سری از آزمایشات اخیر من تشخیص داده شده اند با شروع زودرس بیماری آلزایمر. دارو تجویز شده است با برخی از تغییرات در زندگی که من قصد ارتکاب به طور کامل پیش آگهی خوب است.

“من خواهد بود و در مورد برای بسیاری از سال و در عین حال دیدن این عنوان فقط یکی دیگر از زندگی را سفر. من بازی روز وظایف با استون ویلا باقی خواهد ماند و بخش مهمی از آینده من و من ادامه خواهد داد به انجام این, در حمایت از, محبوب من, باشگاه, برای, تا زمانی که سلامت من اجازه می دهد تا.

“با عشق و حمایت خانواده و دوستان نزدیک تضمین من بسیار خوشبین و مثبت در مورد آینده است. با عشق. گوردون ( Sid ) Cowans x.”

در بین جادوها خود را در ویلا Cowans بازی برای باشگاه ایتالیایی باری و بلکبرن. او همچنین به نمایندگی از دربی, گرگ, Sheffield United برادفورد Stockport و برنلی در طول زندگی حرفه ای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im