سابق Auburn مربی تامی Tuberville می شود تهمت تایید شده در آلاباما در سنای مسابقه

نیوزویک | No comments


اساسا وجود دارد دو عمده کالج, تیم های فوتبال به انتخاب از در ایالت آلاباما. آن را ببر و یا جزر و مد. آلاباما و یا آبرن. خرس و یا بو. مردمی در دولت برای تمام مفاهیم و اهداف اجازه می دهد فقط یک انتخاب زمانی که آن را می آید به آهن کاسه و هیچ fudging در انتخاب.

آن را مانند تلاش برای تصمیم گیری به عنوان یک بلاتکلیف و یا مستقل که کدام طرف را انتخاب کنید هنگامی که در حال حرکت به واشنگتن—دموکرات یا جمهوری خواه. به نظر می رسد به یک یا دیگر.

رئیس جمهور Donald J. Trump که مناظره در کاخ سفید اعلام کرد که انتخاب او برای آینده حزب جمهوری خواه نامزد سناتوری از Alabama. مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب تامی Tuberville سابق فوتبال سر مربی Auburn Tigers, پیش از جف جلسات سابق سناتور آلاباما شد که مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل که در نهایت اخراج توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 است.

جلسات بود که سناتور ایالات متحده به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری رو به سناتوری فرای اما مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت تایید Tuberville.

مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ Tuberville را دلاوری به عنوان مربی Auburn Tigers که چرا او تایید او.

“تامی فوق العاده ای بود سر مربی تیم فوتبال در دانشگاه آبرن. او یک رهبر واقعی است که هرگز اجازه MAGA/KAG یا کشور ما پایین!” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “تامی خود را محافظت دوم متمم (که تحت محاصره) قوی در جرم و جنایت و مرز و واقعا ما را دوست دارد و ما دامپزشکان. او خواهد بود یک سناتور برای مردم آلاباما. مربی تامی Tuberville یک برنده است و من کامل و تایید شده. من عاشق Alabama!”

Tuberville در پاسخ با یک توییت گفت او سپاسگزار برای مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید اما چندی پس از او در توئیتر خود نوشت که او نگاه به جلو به کمک به رئیس جمهور “تخلیه باتلاق.”

“اخبار: realDonaldTrump رسما تایید انتخاباتی برای مجلس سنای ایالات متحده. کمک به من در پایان آنچه را که رئیس جمهور آغاز شده و آتش جف جلسات در مارس 31st.”

Tuberville مربی فوتبال مهم دانشگاه از 1995-2016 گردآوری 258 برنده و 159 ضرر و زیان در آن span او به عنوان مربی Ole Miss, Auburn, Texas Tech و سینسیناتی. او موفق ترین زمان آمد به عنوان مربی Auburn Tigers, جایی که او رفت و 85-40 بیش از 10 فصل در آبرن که شامل یک 13-0 نجومی در سال 2004 هنگامی که ببر شد در مشروط شدن.

Tuberville رفت و 25-20 به عنوان سر مربی در Ole Miss قبل از گرفتن کار در آبرن از 1999-2008 زمانی که او به سمت چپ بعد از یک ملال انگیز 5-7 فصل است. او سپس مربی در فناوری تگزاس در 12 برای سه فصل (با کلی 20-17 رکورد) قبل از چهار سال در سینسیناتی که در آن او تا به حال یک 29-22 رکورد.

او به طور کلی کاسه رکورد 7-6 که شامل سه-زیان مستقیم در سینسیناتی.

Tommy Tuberville Auburn
سر مربی تامی Tuberville از دانشگاه آبرن ببر پیاده روی در این زمینه در برابر دانشگاه غرب ویرجینیا کوهنوردان در اکتبر 23, 2008 در میلان Puskar ورزشگاه در مورگانتاون, West Virginia. غرب ویرجینیا برنده 34-17.
عکس توسط Ned Dishman/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>