سابق وزیر دفاع جیمز Mattis تقبیح تهمت

وزیر سابق دفاع جیمز Mattis محکوم کرد رئیس جمهور تهمت ها “نظامی” از واشنگتن و “سوء استفاده از اختیارات اجرایی” از وادار کردن معترضان از میدان لافایت در یک خیره کننده بیانیه ای ساخته شده است که این مورد که این کشور شاهد عواقب ناشی از رئيس جمهور که به دنبال “تقسیم” این کشور برای سه سال.

آن ترین و جدی ترین بیانیه در عین حال از تزئین بازنشسته دریایی سپاه ژنرال چهار ستاره که در سمت چپ نقش خود به عنوان وزیر دفاع در اواخر سال 2018 در میان اختلاف نظر با رئیس جمهور در مورد خروج نیروهای آمریکایی از خاورمیانه است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا—و نه حتی تظاهر به امتحان کنید. به جای آن او تلاش می کند برای تقسیم ما” Mattis گفت: در بیانیه طولانی خود را با عنوان “در اتحادیه های قدرت وجود دارد.” “ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر رهبری است. ما می توانیم متحد بدون او نقاشی بر روی نقاط قوت ذاتی در ما جامعه مدنی است.”

Jim Mattis and President Trump
جیم Mattis و رئیس جمهور تهمت دیده می شود 8 مارس 2018 در واشنگتن ، گتی

Mattis نیز محکوم کرد “militarizing” پاسخ است که در سی و که رئیس جمهور تهدید به استفاده از در متحده و او را سرزنش وزیر دفاع علامت Esper اشاره به شهرستانها ایالات متحده و خیابان به عنوان یک “battlespace.” او همچنین با رد این اصرار رییس جمهور که نیازهای نظامی به “تسلط” خیابان.

“ما باید رد هر گونه تفکر در شهرهای ما به عنوان یک ‘battlespace که ما یونیفورم نظامی بر اساس نام به تسلط.’ در خانه ما باید با استفاده از نظامی تنها زمانی که درخواست برای انجام این کار در موارد بسیار نادر توسط دولت فرمانداران” Mattis نوشت. “Militarizing پاسخ ما به عنوان شاهد در واشنگتن, دی سی, مجموعه تا یک جنگ نادرست درگیری— بین نظامی و غیر نظامی جامعه است. آن را نابود زمین اخلاقی است که تضمین قابل اعتماد پیوند میان زن و مرد و جامعه به آنها قسم خورده به محافظت از آن خود آنها هستند.”

Mattis نیز خواست ملت برای پاسخگو کسانی که “چه کسی را مسخره از قانون اساسی ما است.”

“ما می دانیم که ما بهتر از سوء استفاده از اختیارات اجرایی است که ما شاهد در میدان لافایت” او ادامه داد. “ما باید رد و پاسخگو کسانی که در دفتر چه کسی را مسخره از قانون اساسی ما است. در همان زمان ما باید به یاد داشته باشید لینکلن “بهتر فرشتگان” و گوش دادن به آنها را به عنوان ما به متحد.”

آقای ترامپ توییتی طولانی نیست پس از Mattis منتشر شد بیانیه خود گفت: “من نمی خواهم خود را ‘رهبری’ سبک یا بسیار دیگری در مورد او … خوشحالم که او رفته است!”


در زیر Mattis’ بیانیه کامل:

من این هفته وقایع عصبانی و وحشت زده. عبارت “برابر عدالت تحت قانون” حک شده در سنگ فرش از دیوان عالی ایالات متحده. این دقیقا چیزی است که معترضان به درستی خواستار است. آن را سالم و بی خطر و وحدت تقاضا—که همه ما باید قادر به گرفتن پشت سر گذاشت. ما نباید منحرف شود توسط تعداد کمی از lawbreakers. تظاهرات تعریف شده توسط دهها هزار نفر از مردم وجدانی که اصرار دارد که ما زندگی کردن را به ما ارزش—ارزش های ما به عنوان مردم و ارزش های ما به عنوان یک ملت است.

زمانی که من به ارتش پیوست و برخی از 50 سال پیش من سوگند سوگند به حمایت و دفاع از قانون اساسی است. هرگز رویای من بود که سربازان در نظر گرفتن که همان سوگند خواهد بود دستور داد تحت هیچ شرایطی به نقض حقوق اساسی شهروندان خود—بسیار کمتر به ارائه عجیب و غریب عکس op برای انتخاب فرمانده ارشد نظامی با رهبری ایستاده کنار.

ما باید رد هر گونه تفکر در شهرهای ما به عنوان یک “battlespace” که ما یونیفورم نظامی بر نام به “تسلط.” در خانه ما باید با استفاده از نظامی تنها زمانی که درخواست برای انجام این کار در موارد بسیار نادر توسط دولت فرمانداران. Militarizing پاسخ ما به عنوان شاهد در واشنگتن, دی سی, مجموعه تا یک جنگ نادرست درگیری— بین نظامی و غیر نظامی جامعه است. آن را نابود زمین اخلاقی است که تضمین قابل اعتماد پیوند میان زن و مرد و جامعه به آنها قسم خورده به محافظت از آن خود آنها هستند.

حفظ نظم عمومی بر عهده دولت غیر نظامی و رهبران محلی که بهترین درک جوامع خود هستند و پاسخگو به آنها.

جیمز مدیسون نوشت: در Federalist 14 که “آمریکا با یک تعداد انگشت شماری از سربازان و یا بدون یک سرباز نمایشگاه بیشتر منع استقرار خارجی جاه طلبی از آمریکا disunited با صد هزار نفر از جانبازان آماده برای مبارزه با.” ما لازم نیست به militarize پاسخ ما به تظاهرات. ما نیاز به اتحاد حول یک هدف مشترک. و آن شروع می شود با تضمین که همه ما در برابر قانون مساوی هستند.

دستورالعمل های داده شده توسط بخش های نظامی به نیروهای ما قبل از حمله نرماندی به یاد سربازان که “نازی شعار برای از بین بردن ما…بود ‘تقسیم و تسخیر.’ ما آمریکایی پاسخ ” در اتحادیه های قدرت وجود دارد.'” ما باید احضار که وحدت برای از میان برداشتن این بحران—اعتماد به نفس است که ما بهتر از ما سیاست است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا—و نه حتی تظاهر به امتحان کنید. به جای آن او تلاش می کند به تقسیم. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر رهبری است. ما می توانیم متحد بدون او نقاشی بر روی نقاط قوت ذاتی در جامعه مدنی ما. این آسان نخواهد بود به چند روز گذشته نشان داده اند اما ما آن را مدیون به شهروندان ما برای نسل های گذشته که خون به دفاع از وعده ما و فرزندان ما.

ما می توانیم از طریق این تلاش زمان قوی تر و با احساس تازه ای از هدف و احترام به یکدیگر است. این بیماری همه گیر به ما نشان داده است که نه تنها نیروهای ما که مایل به ارائه این فداکاری برای ایمنی از جامعه است. آمریکایی ها در بیمارستان ها فروشگاه های مواد غذایی, پست, دفاتر, و در جای دیگر قرار داده اند زندگی خود را در خط به منظور خدمت به هموطنان خود و کشور خود. ما می دانیم که ما بهتر از سوء استفاده از اختیارات اجرایی است که ما شاهد در لافایت مربع است. ما باید رد و پاسخگو کسانی که در دفتر چه کسی را مسخره از قانون اساسی ما است. در همان زمان ما باید به یاد داشته باشید لینکلن “بهتر فرشتگان” و گوش دادن به آنها را به عنوان ما به متحد.

تنها با اتخاذ یک مسیر جدید—که بدان معنی است که در حقیقت بازگشت به مسیر اصلی ما از تاسیس آرمان—آیا ما دوباره به یک کشور تحسین و احترام در خانه و خارج از کشور.

جیمز Mattis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im