یک مدیر ارشد سابق شورای امنیت ملی را منحل همه گیر واحد گفت: بسته شدن آن در سمت چپ ایالات متحده آمریکا “کمتر آماده” برای COVID-19 شیوع.

بث کامرون نوشت: در یک op-ed برای واشنگتن پست که برگ برنده دولت در پاسخ به این رمان coronavirus شده بود “کند و ناکافی” و پیشنهاد کرد که بسته شدن از اداره بهداشت جهانی امنیت و Biodefense حال کمک به آن “تنبل” پاسخ.

او اضافه کرد که بسته شدن واحد سمت چپ “نامشخص ساختار و استراتژی” برای هماهنگی تلاش ها برای مبارزه با آسیب یک بیماری همه گیر.

او op-ed منتشر شد روز جمعه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی به سهولت توزیع کمک دولت و مداخله به عقب نگه گسترش COVID-19.

President Donald Trump at COVID-19 Press Conference
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حضور در یک کنفرانس خبری درباره مذاکرات جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس در کاخ سفید مارس 13 سال 2020 در واشنگتن, DC.
درو Angerer/گتی ایماژ

در زمان نوشتن بیش از 2100 موارد از رمان coronavirus گزارش شده در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب. در مجموع از 47 کشته و 12 در مجموع بهبود نیز ثبت شده است.

نوشتن در مورد بسته شدن امنیت ملی را همه گیر دفتر کامرون گفت: “من بهت زمانی که کاخ سفید حل های خروج از کشور کمتر آماده برای بیماری های همه گیر مانند COVID-19.

“دولت ایالات متحده را کند و ناکافی در پاسخ به کروناویروس جدید, تأکید نیاز برای سازمان پاسخگو رهبری برای آماده سازی و پاسخ به همه گیر تهدیدات.”

او بعدا اضافه شده است که “غیر ممکن است برای ارزیابی تاثیر کامل” تصمیم به شاتر بهداشت جهانی تیم امنیتی اما استدلال آن را “روشن” است که دور انداختن دفتر تا به حال کمک به یک “تنبل داخلی پاسخ.”

“آنچه به خصوص در مورد در مورد عدم وجود این دفتر امروز است که آن را در اصل به دلیل قبلی بیماری همه گیر ساخته شده نیاز به آن کاملا روشن” سابق, مدیر ارشد, اضافه, با اشاره به 2014 شیوع ابولا.

پس از رفتن بیش از گذشته کار بهداشت جهانی امنیت کامرون گفت: “این معلوم نیست که آیا این تصمیم به انحلال اداره شد که در ماه مه سال 2018 پس از جان بولتون شد مشاور امنیت ملی بود و یک حرکت تاکتیکی برای جمع و جور کردن مسئله و یا اینکه آیا آن بخش از کاخ سفید علاقه ساده و کوچک شدن شورای امنیت ملی کارکنان.

“در هر صورت در سمت چپ آن نامشخص ساختار و استراتژی برای هماهنگی همه گیر آمادگی و پاسخ.”

نیوزویک در تماس است کاخ سفید برای اظهار نظر و به روز رسانی خواهد شد این مقاله با هر پاسخ.

این پست در گزارش مارس 2018 که عقب Adm. تیموتی mary smith, the Trump دولت و سپس-مدیر ارشد بهداشت جهانی امنیت و biodefense به حال سمت چپ و موقعیت خود را به عنوان سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون توقیف تیم او موفق.

به گزارش روزنامه در آن زمان که mary smith بود نه جایگزین شده و ترک در روز یک شیوع ابولا در کنگو.

صحبت به نمایندگان مجلس در این هفته, Dr. Anthony Fauci, یک عضو برجسته رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار آن گفت: “خوب خواهد بود” اگر تیم بود که هنوز هم وجود دارد.

آسوشیتد پرس گزارش داد این کارشناس همچنین گفت: “من نمی لزوما توصیف آن به عنوان یک اشتباه [برای از بین بردن واحد]. من می خواهم بگویم ما به خوبی کار می کرد با این کار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im