کاترین اسپنسر سابق انگلستان زنان راگبی کاپیتان به نام برای پول جایزه به معرفی برای زنان شش کشور برای متوقف کردن آن موجود “در سایه مسابقات مردان.”

کلی جایزه-گلدان برای مردان شش کشور افزایش یافته است به رکورد £16million این سال و این تصور یک گرند اسلم-تیم برنده را به خانه £6million. در مقابل برندگان زنان رقابت – که هنوز هم بدون عنوان حامی با گینس تنها وام را به نام خود به مسابقات مردان – چیزی دریافت.

اسپنسر برنده شش نفر از هشت شش کشور او با بازی در از سال 2004 تا 2011 در یک دوره زمانی که پول و قرارداد حرفه ای بودند غیر موجود در بازی احساس می کند اما در نسل فعلی سزاوار پاداش های مالی ،

“بازی نقل مکان کرد و شاید آن زمان به احترام توسعه آن و در واقع ارائه برخی از پول جایزه برای زنان مسابقات با نظر به سمت حرفه ای,” او گفت:.

“من مطمئن هستم که چگونه من احساس می کنم در مورد مردم پرداخت می شود به بازی خود را برای کشور است که بخشی از یک بحث گسترده تر. اما به منعکس کننده توسعه زنان در بازی وجود دارد باید برخی از پول جایزه اگر چه قبل از این که ما واقعا نیاز به یک عنوان حامی.”

“که گفت: من تعجب نیست که وجود ندارد پول جایزه در مسابقات است.”
اسپنسر برنده شش نفر از هشت شش کشور او با بازی در از سال 2004 تا 2011


اعتبار: گتی ایماژ

اسپنسر گفته شد به 50 پوند برای کمک به سمت هزینه پرواز خود را هنگامی که انگلستان بازی فرانسه در Bourgen-Basse در سال 2004 زنان شش ملل چنین بود amateurism از بازی زنان در آن دوران است. این یکی از بسیاری از اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در کتاب جدید او گل, Maul, ریمل مژه و ابروکه در آن او اسناد عاطفی و روانی مبارزات بودن نخبگان بازیکن راگبی.

انگلستان شروع به دفاع از خود شش کشور تاج با 19-13 پیروزی فرانسه در پو در هفته گذشته یک بازی است که بسیاری از صورتحساب به عنوان قهرمانی جام. با چهار دور بودن تنها آخر هفته که در آن هیچ یک از این وسایل با هم همپوشانی دارند اسپنسر نا امید است در برنامه ریزی فشرده از زنان دوره از مسابقات است.

“چگونه هیجان انگیز آن شده اند برای ساخت تا که بازی در پایان مسابقات ؟” او گفت:. “من نه تنزیل تیم دیگر در این مسابقات وجود دارد بنابراین بسیاری از جنگ ها و [دوم قرار می گیرد] ایتالیا ما را شگفت زده کرد سال گذشته پس ما نمی توانیم تخفیف آنها را در مقابل فرانسه در این آخر هفته.

“زنان سازمان ملل شش بیت از یکی از عجیب و غریب. آن وجود دارد در سایه مسابقات مردان. همه سه بازی اغلب در همان زمان در همان روز. آن را غیر ممکن است برای تماشای همه آنها را.

“ما یک فرصت ما برای نگاه کردن به بازی و ببینید که چه کار می کند. فقط به این دلیل که مردان انجام کاری به این معنا نیست که زنان را به دنبال کت و شلوار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im